marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

tak... poznaliśmy się że tak powiem przez szkołę... w 1 klasie technikum mieliśmy klasy obok i zawsze przechodziła to ja sie przyglądałem.. potem znalazłem jej profil na fotce napisałem zaczeliśmy pisać poznaliśmy się... jeździłem do niej motorkiem z rok czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No to fajnie masz:) Ja niestety ale przeżyłem takową sytuacje, strasznie frustrująca jest taka sytuacja, gdzie pojawia się iskra miedzy dwojgiem przyjaciół a jedna ze stron zaczęła układać sobie życie no i chcąc nie chcąc trzeba było znajomość ukrócić do trochę więcej jak "cześć". :) :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

między nami nic się nie zmieniło... rozmawialiśmy na temat związku ale ona powiedziała że woli mnie jako przyjaciela ... ok rozumiem... jak na raize to nie było większych sprzeczek między nami a znamy się już ok 3 lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Jeśli mówi ci że woli cie jako przyjaciela to gdybyś chciał z nią być i się postarał może być twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No niby tak, jednak w moim przypadku oboje podjęliśmy taką decyzje gdyż to był mega ciężar dla nas obojga :)

 

 

Dobra ale koniec OT, powitać nową użytkowniczkę portalu Agrofoto, może napiszesz kilka słów o sobie:P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Przecież powitaliśmy i zostaliśmy parą :) a ja molestowałem tylko jako przyjaciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona nie przyjdzie na wieś za nic ... szkoda że nie mieszka na wsi inaczej by było z nią,... a tak to miejskie nawyki... picie jaranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

i du** dawanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1
a tak to miejskie nawyki... picie jaranie

Jak ja to dobrze znam... :)

wiekszosc moich bylych to laski z miasta...

niby jest wszystko ok a i tak w glebi jestes dla niej wiesniakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

trochę więcej :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja to dobrze znam... :)

wiekszosc moich bylych to laski z miasta...

niby jest wszystko ok a i tak w glebi jestes dla niej wiesniakiem...

 

 

 

prawda no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

No wlasnie..lepiej poczekaj troche i laske lepiej poznac... bo wiekszosc to blaszki...(nie obrazajac nikogo;p)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Ja mam dobrze mieszkam w mieście 20 tyś ale zawsze mieście :)

 

Widzę że się Ewelina zdemaskowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No wstyd już wszyscy wiedzą hehe ;D Edek to takie ładne imie ;D

nom więc chodzę do szkoły z 2 Panami z tąd ;D

i nie umiem opowiadac o sobie :) pytania jak już, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Planujesz przyszłość z gospodarstwem??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... no jak pytania to ok... niech koleżanka nam napisze jaka jest;pppppp... ja np nie znam chciałbym się dowiedzieć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

To tak:

1. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz?

2. Jakie są twoje ulubione filmy?

3. Jaki jest twój charakter, bardziej romantyczka czy może kobieta niezależna?

4. Co najbardziej lubisz robić?

 

Coś mi się przypomni to napisze :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Haha...JA wiem o 2 Ciiiii :)

zwracajac uwage iż mieszkam w bloku to i tak myślami mam nadzieje,ze moze się uda :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj