marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martina    39

Mnie wkurza określenie "laska" i "d*pa"... Nie wypowiadam się o takich kolesiach...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Faceci miedzy sobą zazwyczaj tak o wasz mówią ale gdy rozmawiamy z kobietami ...pełen szacun


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

przyblize wam roczne koszty utrzymania dziewczyny

walentynki-50zl

dzein kobiet 50 zl

urodziny 100zl

imieniny 50zl

choc raz w miesiacu gdzies wyjsc 12*30zl=360zl

i jeszcze inne bzdety tak z 150 zl

i wychodzi 760zl :)

dziewczyny niemam i jest jak dlamnie obecnie zbyteczna ale ostatnio bylem na piwie i poznalem 4 fajne dziewczyny i padlo pytanie czym sie zajmujesz odpowiedzialem ze jestem rolnikiem ich miny bezcene chociaz jedna sie spytala to czym sie moje gospodarstwo zajmuje ze jezdze najnowsza a6 (auto firmowe zastepcze za superb)... i to wam wystarczy :) jakie sa dziewczyny

a co do piwa to kumple pili piwo a ja sok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

wyliczenie niezłe :)

 

widzę, że forum odżyło po tym jak Marina wróciła :) hip hip hura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jest kobieta jest inaczej chłopaki aż ruszają inaczej;p... a kobiety co ciężki biznes...a jeszcze jak się trafi na "lale"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Jeśli chodzi o ścisłość koleżanka @Edek18 nie jest moja połówka tylko bliską przyjaciółką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trancemann    0
jakiej "dziewuchy" ??? Kobiety lub panienki :)

 

 

no to niech Wam bedzie, dziewczyna :) Sory jak jakąś z Was uraziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No ja Ty mogłeś :) poczułam się urazona haha :) :) wlasnie My się tylko przyjaciólkujemy ze skiet135 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A skoro mówicie o przyjaźń. Wierzycie w pełno przyjaźń miedzy chłopakiem a dziewczyno?? (bez sexu)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ja tak mam z kilkoma kobietami/dziewczynami :) Też witOm koleżankę @Edek18, która znajduje sie w tym gronie przyjaciółek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

a ty andrzej to jakis nie wyzyty jestes.. :) ja w cos takiego wieze jak pzyjazn miedzy chlopakiem a dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

koleżanka a przyjaciółka to trochę jest różnicy.

 

 

eee po prostu zadałem pytanie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NOm właśnie iż taka PRzyjaźń istnieje :) !! Dwóch takich tu nawet widze :) WItaj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

To ja powiem tak, w przyjaźń miedzy kobietą/dziewczyna a mężczyzna/chłopakiem wierze, tylko jest jedno ale...a mianowicie dopóki nie "zaiskrzy" jak zaiskrzy no to mamy problem :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Cyba że zaiskrzy miedzy kimś innym a przyjaciółki się nie tknie bo jest jak siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Mnie chodziło o to, że przyjaźnicie się całe życie, Ty układasz swoje życie, przyjaciółka swoje, i w pewnym momencie miedzy wami (Ty i przyjaciółka) zaczyna rodzić się uczucie, którego nie da się opanować :) No i mamy tu dramatyczny problem :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... niestety ale tak jest, do pewnego stopnia jest przyjaźń a później jak zaiskrzy lub jest jakaś szansa na więcej to juz leci bardzo szybko!! Czasami może i dobrze lecz nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak zaiskrzy to lipa, no ale o tym trzeba rozmawiać... mi się ta przyjaciółka spodobała ale ona teraz ma chłopaka utrzymujemy ze sobą kontakt chodzimy do jednej szkoły podwożę ją prawie co dzień, z jej chłopakiem też jakoś sie dogaduje... no już pare razu buzi dostałem;p w policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Czyli gdyby czasem chłopak z nią zerwał albo ona z nim masz duże szanse na powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wiec to nie będzie przyjaźń.

Ja mam tako przyjaciółkę. Znamy się ponad 10 lat i nigdy do niczego nie doszło i nie dojdzie. Pogadać możemy o wszystkim. Dosłownie o wszystkim.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może... nie powiem fajna laseczka... podoba mi się ale my byśmy sie nie dogadali jako para... jakieś tam pykpyrykpyk by było na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj