marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
quercus    7

Najpierw to musi w ogóle dojść do spotkania.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

zawsze dochodzi jak sie chce. Mozna na dyskotece, w sklepie, byle gdzie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Jeśli chodzi o spotkanie lub ''podryw'' to tylko na trzeżwo.W sobote byłem na podrywie lecz brak kwiatka ani trzeżwość umysłu nic nie pomogły :lol: , tajemnicza ''brunetka'' z szyderczym uśmiechem na ustach powiedziała że nie da się zaprosić na kawę :lol: .Jak mawiają do 3-razy sztuka....hehe,pozdro dla wszystkich uwodzicieli i uwodzicielek ;) .


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

piszecie ze jak my wygladamy bedac wstawieni.

mam ta watpliwą przyjemność uczestniczenia mimo wolnie w babskich wieczorach - mieszkam z siostra studentka i czasem jej nabite kolezanki szukaja rozrywki pakując sie do mnie do pokoju z różnymi zaczepkami, nie wiem Banan kto gorzej wyglada i jest bardziej pruderyjny ja bedac wstawiony czy te laski z babskiego wieczora - nie wolno uogólniac, wszystko zalezy od egzemplarza


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Dziś cuś cisza na forum :lol:

A co do picia% przez kobietki - w sobote miałem studniówkę i co niektóre koleżanki ładnie zabalowały... I jak się puźniej z taką bawić jak się potyka na każdym kroku B)

Tak że dziewczynki wcale do chłopaków lepsze nie są B)

Pozdrawiam panie i panów na forum B)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

A no cisza bo banan się chyba obraził(a) za to że w temacie o światłach na drodze ją wyśmiali i nie tłucze postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Yacenty trzeba było sobie sciągnąc po sąsiedzku jakies Volvo i spokój, uznanie i prestiz we wsi murowane... "-spokój to i owszem(bo mam i się nie psuje) ale uznanie i prestiż to już raczej Skoda Octavia albo inna Panda (przynajmniej w oczach właściciela :lol:).najlepiej zaprosić na obserwacje, już sam widok tuby refraktora robi swoje

@zts-"najlepiej zaprosić na obserwacje, już sam widok tuby refraktora robi swoje "-a nie lepiej Maksutovem-Cassegrainem przyszpanować ?B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
A no cisza bo banan się chyba obraził(a) za to że w temacie o światłach na drodze ją wyśmiali i nie tłucze postów.

 

wiec wytlumaczcie mi co sie stalo przeciez oni jechali na swiatlach.

 

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/podkarp...redkosc,1174090

 

Ubzduraliscie sobie ze swiatla was uratuja i mozna zapier........ dla mnie jest zbeda jazda na swiatlach przez caly rok, moze nie przejechalam milion km ale ponad 10tys przez rok jak dla mnie starczy biorac pod uwage przejazd z Rzeszowa do Slupska po naszych drogach z piratami.

 

Ale to wasza sprawa jedzcie ponad 100 km\h i czekajcie az swiatla was uratuja.

 

Potem bedziesz siedzial na wozku albo i nie i myslal przeciez Ja mialem swiatla wiec co sie stalo ale nie pomyslisz ze miales 150km\h na liczniku.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Tylko 150? Kto tak wolno jeździ? :lol:

 

Przecież każdy kumaty kierowca wie że zapalając światła i jadąc szybko będzie poruszał sie z prędkością światła B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to Ja bym podziekowala takiemu kawalerowi z predkoscia swiatla.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

Ponieważ to temat o uwodzeniu to napisze krótko i zwięźle. Banan uważam cię za spamera bo piszesz dużo, czasami nie na temat i często zmieniasz zdanie. Walisz chyba na ilość.

A co do świateł to pewnie jesteś zła bo nie możesz swoim rozumkiem zapamiętać że trzeba włączyć i potem dostajesz mandat.

Przeczytaj jeszcze raz to co mi wysłałaś na PW i zastanów się nad sobą bo to co mi tam zarzucasz to jest stek bzdur.

A co do wypadków to zawsze się będą zdarzać bo do nich przyczynia się głównie brawura, nadmierna szybkość, alkohol i zbytnia pewność siebie. A ty się przyczepiłaś do tych świateł.

Dziękuję za wysłuchanie, nie musisz odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

Pomimo tego że masz ponad 4 dychy na karku ( jeśli wierzyć temu co napisałeś) to muszę stwierdzić że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tylko bez kłótni !!!!!!


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ponieważ to temat o uwodzeniu to napisze krótko i zwięźle. Banan uważam cię za spamera bo piszesz dużo, czasami nie na temat i często zmieniasz zdanie. Walisz chyba na ilość.

A co do świateł to pewnie jesteś zła bo nie możesz swoim rozumkiem zapamiętać że trzeba włączyć i potem dostajesz mandat.

Przeczytaj jeszcze raz to co mi wysłałaś na PW i zastanów się nad sobą bo to co mi tam zarzucasz to jest stek bzdur.

A co do wypadków to zawsze się będą zdarzać bo do nich przyczynia się głównie brawura, nadmierna szybkość, alkohol i zbytnia pewność siebie. A ty się przyczepiłaś do tych świateł.

Dziękuję za wysłuchanie, nie musisz odpisywać.

Wiedziałem ze kiedyś nie wytrzymasz :);) B)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojchałeś troche banana ;) Ale przyczyny wypadków wymieniłeś bezbłędnie i tu się całkowicie z Tobą zgadzam. A światła napewno poprawiają widoczność nawet w dzień. I tu nie ma co się oszukiwać. A teorie że ktoś komuś posmarował żeby wprowadzić ustawę bo miał nadmiar żarówek zostawie bez komentarza. Zalatuje mi tu PiS-em i Samoobroną. Coś jak amerykańska stonka w czsach PRl - wielki spisek.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Malutki poczytaj uwaznie. Co z tego ze temat o uwodzeniu?? Myslisz ze jak ktos napisze jak uwiesc kobiete to drugo osoba z tego skorzysta??? Moze sie myle ale wiekszosc tu co jest to mysli jak wydy......c panienke. I pewnie tez sie zaliczasz do tych.

 

A co do ilosci to popatrz na inne tematy tam gdzie posty sie licza, czy posty zgadzaja sie z tematem. Potem napisz ze nabijam.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że zbyt pochopnie oceniasz ludzi.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

Kobieto nie chce mi się dyskutować bo ja lubię rozmowy na argumenty a nie przekrzykiwanie.

Nie wiem czy ludzie czytając te posty myślą jak zaliczyć panienkę nie interesuje mnie to. A czy ja tylko o tym myślę - nie mierz mnie swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

oj spokojniej bo Andrzej2110 będzie mieć robotę. Wg mnie trochę @malutki się czepiasz. Hyde Park to fora o tematyce luźnej, posty nie są liczone więc o nabijaniu postów nie ma mowy. A gdyby nie Basia to na forum strasznie nudno by było.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Jeżeli ktoś jest stary mimo młodego wieku, niema odrobiny poczucia humoru ,TO TRUDNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Kobieto nie chce mi się dyskutować bo ja lubię rozmowy na argumenty a nie przekrzykiwanie.

Nie wiem czy ludzie czytając te posty myślą jak zaliczyć panienkę nie interesuje mnie to. A czy ja tylko o tym myślę - nie mierz mnie swoją miarą.

Chlopcze na agumenty moge z Toba rozmawiac w 4 oczy. Do TESCO zajedziesz to porozmawiamy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ej dajcie se na luz i piszcie o uwodzeniu, nawet jesli ma sie to nam sie przydac do tego zeby panienke przeleciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
Chlopcze na agumenty moge z Toba rozmawiac w 4 oczy. Do TESCO zajedziesz to porozmawiamy.

Pracujesz w TESCO ?? Fajnie.

I nie mów do mnie chłopcze bo prawdopodobnie jestem starszy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Jak sie pogodzicie to odezwijcie sie do mnie i usunę wszystkie posty.


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj