marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel20    49
To może ktoś z was napisze mi jakich argumentów mam użyć aby rodzice pozwolili mi pojechać na dyskotekę? Bo już od pół roku próbuje ich przekonać na razie nigdzie nie byłem. (najgorsze jet to gdy wszyscy w poniedziałek opowiadają gdzie byli w weekend)

 

 

Najlepiej jakbyś powiedział rodzicą, że idziesz z dobrymi znajomymi ze wsi, że bedzie was grupa itd. Najlepiej jak by były to osoby znane Twoim starszym. Przynajmniej ja tak zaczynałem kilka lat temu. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
To może ktoś z was napisze mi jakich argumentów mam użyć aby rodzice pozwolili mi pojechać na dyskotekę? Bo już od pół roku próbuje ich przekonać na razie nigdzie nie byłem. (najgorsze jet to gdy wszyscy w poniedziałek opowiadają gdzie byli w weekend)

o kurde ja juz w 2 gim pierwszy raz byłem a teraz jezdze bez pytania rodziców a ty jestes jeszcze starszy odemnie :lol:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
e to ja juz bym wolał bmw 3 lub c - klasse

Heheh ;)

Wiesz co dobre :lol: Ale mnie bardziej kreci X5. Takimi nie jeżdżą dresiarze bo ich na nie nie stać :lol:


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no właśnie nawet jeden kolega moj (nawet on na jest af ) kupił nie dawno bmw E 60 3.0 d piękne auto :lol:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A co do imprez to mam podobnie :lol: jeśli moi rodzice nie poznają chłopaka z którym mam iść to na pewno mnie nie puszczą... Co najmniej musi on do mnie przyjechać ze 4 razy i pogadać z ojcem, wtedy "może" mi pozwolą :lol:


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Gdybym miał dużo zielonych to pewnie zainwestował bym w konkurenta BMW X5, a mianowicie Audi Q7 :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
bmw jeżdzą dresy, mesiami stare dziadki albo ruska mafia

Jesteś 100% pewny, że w każdym BMW jeździ dres, a każdy dres jeździ w BMW ?? Jeśli nie to tylko stereotypy. Tak samo jak to, że każdy Polak to pijak i złodziej.

 

To może ktoś z was napisze mi jakich argumentów mam użyć aby rodzice pozwolili mi pojechać na dyskotekę? Bo już od pół roku próbuje ich przekonać na razie nigdzie nie byłem. (najgorsze jet to gdy wszyscy w poniedziałek opowiadają gdzie byli w weekend)

Po prostu ubierz się i wychodząc powiedz, że idziesz na dyskotekę i wrócisz prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Rodzice by mnie "udusili" za coś takiego...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

co do auta to polecam audi a6 c5 tylko z silnikiem 2,4 albo 2,8 super maszyna i spalanie nie takie straszne bo 2,5tdi tez fajne ale ten silnik to jest jak skrzynia w mf seri 30**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
Jesteś 100% pewny, że w każdym BMW jeździ dres, a każdy dres jeździ w BMW ?? Jeśli nie to tylko stereotypy. Tak samo jak to, że każdy Polak to pijak i złodziej.

w mojej okolicy tak niestety jest, znam bardzo duzo wiary która jezdzi bmw - jeden jest spoko ziom, reszta to dresy, mniej lub bardzie opasane paskami adidasa ale dresy - niestety to nie dla mnie,

 

co do tego ze audi jezdza wiesniaki - dla mnie aktualne marzenie w zasiegu reki to jest alfa 156 SW

nie wiem czemu ale uwielbiam włoskie auta. ludzie na nie psioczą, gadają niezłe bujdy a ja jeżdze już 3 lata makaroiarzem i jestem szczesliwy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Idz około 15 i powiedz ze wrócić około 7. Może się nie kapną ze 7 to jest rano a wieczorem 19 :lol: Koleżance tak się udało :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ta o 15 na dyskotekę hahahah :lol:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

W moich okolicach jeździ dużo BMW i w mało co którym można zobaczyć dresa.

Co do Alfy Romeo to odradzam - mój kuzyn jest mechanikiem i mówi, że najgorsze auta to Alfy i Lanosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
W moich okolicach jeździ dużo BMW i w mało co którym można zobaczyć dresa.

Co do Alfy Romeo to odradzam - mój kuzyn jest mechanikiem i mówi, że najgorsze auta to Alfy i Lanosy.

ja mam fiata, kumpel z roboty ma fiata i lancie, jeszcze jeden ma alfe i tragedii nie ma


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

sram nato co ludzie mówia ja kupuje samochod dla siebie i mam mi słuzyc rok gora dwa a co do alfy to sam miałem kupic zamiast a6 tylko ze 166 2,4jtd ale moim nastepnym autem bedzie passat albo superb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
Po prostu ubierz się i wychodząc powiedz, że idziesz na dyskotekę i wrócisz prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.

 

 

 

a jak by po powrocie coś mówili: To powiedz im, że dobre dzieci wracają o trzeci :lol: albo, że dobre wychowanie wraca na śniadanie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

No ja tam nie powtarzam teorii spiskowych tylko to co mechanik z doświadczeniem mi przekazał. A uważam, że raczej by mnie nie bajerował. Sam mam fiata ale to już starowinka i trzeba będzie go wymienić na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

Ej ty góral co ty chcesz ode mnie ?? Gdzie ja coś takiego napisałem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dokładnie GoRAL1:)

Ale do kilku samochodów mam wstręt :lol:

 

Maluch - obijam głowa o dach i za mało miejsca mam na nogi,

Fiat Panda - nienawidzę!! Jak pudło...

Polonez - złe wspomnienia...

VW Golf - ogólnie nie lubię za markę.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
o kurde ja juz w 2 gim pierwszy raz byłem a teraz jezdze bez pytania rodziców a ty jestes jeszcze starszy odemnie ;)

mam brata ktory jest zonaty, ale jeszcze kilka lat temu wstecz majac dwadziesciapare lat to pytal sie mamy o kluczyki do wlasnego auta.

Ale mama niechciala dac mu kluczykow bo jak wracal z imprezy to byl wiecznie pijany, mogl wyjechac tylko wtedy jak wziol mnie do pilnowania ale wtedy to dopiero wracal juz jak trup napruty. :lol: :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

Między którymi ?? Jeśli nie masz racji to zejdź ze mnie bo mnie obrażasz zarzucając mi jakieś banialuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ty trzeźwa??? chyba nie ;p

 

PS tylko bez kłótni...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj