marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

quercus    7
ale pamiętaj, że są też chłopcy normalni, którzy potrafią docenić zawsze piękno i urok kobiety, a przede wszystkim o dbać o nią nie tylko przed ślubem :lol:

 

Tylko zależy co dla kogo jest urokiem. Dla jednego będzie to tyłek i bufa , a dla innego oczy i uśmiech. Sam wole to 2gie bo to nie przemija. B)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
ale pamiętaj, że są też chłopcy normalni, którzy potrafią docenić zawsze piękno i urok kobiety, a przede wszystkim o dbać o nią nie tylko przed ślubem :lol:

tak masz racje ale terazniejsze dziewczyny tego nie dostrzegaja.

 

Tylko zależy co dla kogo jest urokiem. Dla jednego będzie to tyłek i bufa , a dla innego oczy i uśmiech. Sam wole to 2gie bo to nie przemija. B)

bywa ze uroda przemija a figura zostaje.

 

ol siet.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ale spojrzenie i uśmiech chyba nie przemija. Zresztą nie wiem nie znam sie.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
Głodnemu chleb na myśli :lol: B)

Głodny głodnemu zawsze wypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Ale spojrzenie i uśmiech chyba nie przemija. Zresztą nie wiem nie znam sie.

spojrzenie przemija i usmiech tez, to jeszcze zalezy jakie spojrzenie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

wszystko zależy tylko od ludzi, czasem jest miło wrócić do rozmowy z dawną sympatią a czasem lepiej jej po prostu unikac


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
ale pamiętaj, że są też chłopcy normalni, którzy potrafią docenić zawsze piękno i urok kobiety, a przede wszystkim o dbać o nią nie tylko przed ślubem :lol:

 

Dokładnie, patrzałem z boku na to jak inni patrzeli na moją anie, oh jakie to ona ma cycki jaka du** ta by szła, dziś, gdy rozmawiałem z nia sam na sam, na placu (ciagnikow) po prostu zauważyłem w niej coś czego nie widziałem pół roku temu, wtedy mi też nie chodziło o sex, ale teraz widze jaka ona jest dokładnie, po prostu moj odpowiednik, miła, i wogóle, a jej spojrzenie po prostu powalam nie z nóg B) ale jeszcze raem nie jesteśmy, to narazie się zaczyna, moze coś wyjdzie z tego B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to zalezy czym sie patrzy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a ty banan czym patrzysz? bo ja zdecydowanie tą głową na szyi


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

patrzalkami. panowie sa osoby co patrza zeby miec fajna i madra druga polowka a inni patrza zeby tylko cos wy........ tacy sa chlopcy i takie sa dziewczyny, nawet dziewczyny bardziej wola ta druga opcje :lol: B)

 

A w tym przypadku dziewczyna imprezowala z chlopakami i pojechali po alkohol i oto efekty. B) http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/misc?...7264&Ref=AR.

 

Ztego wychodzi ze te baby sa glupsze od chlopow. B) B)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

przeciez to Twoj 3P :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

coście zrobili z tym ciągniczkiem? jak tak mozna, poprostu nie moge patrzeć bo 3P to mój ulubiony ciągniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
przeciez to Twoj 3P :lol:

 

moj??? zdaje Ci sie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
patrzalkami. panowie sa osoby co patrza zeby miec fajna i madra druga polowka a inni patrza zeby tylko cos wy........ tacy sa chlopcy i takie sa dziewczyny, nawet dziewczyny bardziej wola ta druga opcje B) :lol:

No dobrze że chociaż jedna ma odwagę się przyznać jakie dziewczyny są naprawdę. Kiedyś dawno oglądałem taki film (chyba to był film), jak młoda dziewczyna mówiła matce, że kobiety to na pokaz takie niby skromne i cnotliwe, a w zaciszu domu to sex grupowy, sado-maso i inne zboczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

i jeszcze banan o blacharach zapomniałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
No dobrze że chociaż jedna ma odwagę się przyznać jakie dziewczyny są naprawdę. Kiedyś dawno oglądałem taki film (chyba to był film), jak młoda dziewczyna mówiła matce, że kobiety to na pokaz takie niby skromne i cnotliwe, a w zaciszu domu to sex grupowy, sado-maso i inne zboczenia.

 

Tu pasuje powiedzenie ,,Cicha woda brzegi rwie "

Ale to prawda...

 

A co do blachar to też racja :lol: Moje koleżanki jak facet ma tylko ,,ładny" samochód bo i tak się na markach nie znają to już coś :lol: Aha jeszcze żeby był z tuningowany...

 

Dla mnie nie ważne jest auto, tylko kierowca który nim jedzie, bo samochód może być taty czy mamy a on i tak się nie przyzna. Moim zdaniem samochodu to można się dorobić później.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

mój samochód też jest taty :lol: ale tylko po to żeby mieć zniżke w PZU :lol:


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Podzielasz moje zdanie. Ja jeździłem maluchem. Sprzedałem go ze względu na stan techniczny. Teraz się zastanawiam czy czasem nie kupić drugiego za 400-500 zł. W auto nie będę walił kasy. Dla mnie wystarczy aby zawiózł mnie z miejsca A do B i na głowę deszcz nie padał :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a mi się marzy jakies kombi :lol: taki typowy dupowóz, obniżony, motor minimum 150km, moze alfa a moze cos rodem z niemiec? jakies a4?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

To może ktoś z was napisze mi jakich argumentów mam użyć aby rodzice pozwolili mi pojechać na dyskotekę? Bo już od pół roku próbuje ich przekonać na razie nigdzie nie byłem. (najgorsze jet to gdy wszyscy w poniedziałek opowiadają gdzie byli w weekend)


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A może jakiś Civic w kombiku w wersji Vti:) Silniczek o pojemności 1.8l moc. 169km :lol: Czytałem raporty na allegro na temat spalania tego autka i szczerze to Polonez wypije więcej na trasie :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

e to ja juz bym wolał bmw 3 lub c - klasse


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

bmw jeżdzą dresy, mesiami stare dziadki albo ruska mafia


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
mój samochód też jest taty :lol: ale tylko po to żeby mieć zniżke w PZU ;)

 

Ja jam bym kupił maluch i na mnie to by mi zniżki szły w PZU a opłaty za malucha są małe. Choć i tak corsa jest również na mnie wiec czas mi leci :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a audi wiesniaki i co który bys teraz wybrał :lol:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj