marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

banan575    104
nie wiem nie jestem za gpsowany jeszcze wiec nie mam swojego zdania, nie mniej po moich dobrych znaojmych nie wygląda to źle - no ale ja tylko obserwuję

wiesz sprawiac dobre wrazenie tez dobra sprawa. Po slubie mlodzi wtedy sie zaczynaja docierac najgorzej jak rodzice sie wtracaja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Ostatnio dostałem wykład, że my faceci staramy się o kobietę tylko do ślubu, po ślubie to już niby włącza się konkretna olewka itp. Chyba coś w tym jest i trzeba to zmienić. Panowie bierzemy się za siebie :lol:

 

Do roboty weźmie się 1 na 100.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Ostatnio dostałem wykład, że my faceci staramy się o kobietę tylko do ślubu, po ślubie to już niby włącza się konkretna olewka itp. :lol:

 

zgadzam sie z Toba w 100%.

 

Bywa ze pieknie, fajnie jest do czasu gdy oboje sie nie przespia razem, potem cos peknie jak banka mydlana.

 

@quercus do roboty bierze sie kazdy


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Pewnie tak, ja bynajmniej się wziąłem :lol:

 

Dobrze że masz do kogo. B)

 

@Banan mi chodziło o to że po ślubie. Chociaż niektórzy to nawet przed ślubem nie traktują dziewczyny z należytym szacunkiem.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

jak tak czytam te wypowiedzi to trochę się dziwię, przecież to co niektórzy tu piszą to było by realne ale wtedy jak by ludzie brali ślub mając po 50 lat i dzieci w wieku najlepiej pełnoletnie. Przecież wielu pisze, że trzeba się sprawdzić, w wiec tak jak piszecie sex przed ślubem (będzie ok) ale jak ON albo ONA będzie dbać o dzieci to tez by wypadało sprawdzić.

 

 

Moim zdaniem, małżeństwo to jednak wiele obowiązków i wiele poświeceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
wiesz sprawiac dobre wrazenie tez dobra sprawa. Po slubie mlodzi wtedy sie zaczynaja docierac najgorzej jak rodzice sie wtracaja.

 

w mojej wiosce jest młode małżeństwo (w lipcu był ślub) i teraz każde jest u siebie w domu bo rodzice jego się wtrącać zaczęli...Przed ślubem było ok.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Dobrze że masz do kogo. :lol:

 

@Banan mi chodziło o to że po ślubie. Chociaż niektórzy to nawet przed ślubem nie traktujaa dziewczyny z należytym szacunkiem.

szacunek malo kto zna takie slowo. ale kazdy ma swoje zdanie. jak sobie poscielisz tak sie wyspisz.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Każdy kij ma dwa końce. A co do tego jak sobie pościelisz tak się wyśpisz to tutaj to przysłowie wg. mnie nie pasuje kompletnie. Każdy człowiek jest indywiduum i zmienia się pod wpływem chwili. Nawet Ci rzekomo najtwardsi. Także może być pięknie kolorowo pistacjowo a zaraz obrót o 180st.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

strzal w 10


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
@quercus do roboty bierze sie kazdy

Do roboty to jest traktor :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

"każdy kij ma 2 końce" @quercus trafiłeś idealnie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Czasem mi się uda.

Generalnie ja dużo zaobserwowałem po związkach moich znajomych. Często jest tak że jedna strona się stara a druga leje na to.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

czyli wychodzi na to ze Wy potraficie slodzic, cukrowac tylko do slubu albo pierwszej sprawy lozkowej. :lol: B)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Owszem. Nie mówie że nie bo różni są ludzie. Ale i nie ma co też zwalać wszystkiego na facetów bo to odwracanie kota ogonem.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

a oto banan to pytaj tych ktozy sa po slubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

,,WY" to pojecie bardzo ogólne, cóż wszędzie zdarzają się czarne owce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ja nie słodze, nie potrafie sie powstrzymac od walenia kawy na ławe


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

u mnie we wiosce było podobnie dziewczyna biegała po wsi płakała chciała się wieszać itd i mówiła ze mój kuzyn nie chce się z nią ze nic jak ona co chwile z innym się "lizała" wzięli ślub mieszkali po sąsiedzku po ślubie zamieszkali u niej lecz ona nie dbała w ogolę o dom jak nie było jej matki i jej stary ją z mężem wygonił do rodziców kuzyna tak ze sobą chodzą jak z przymusu ona wciąż za nim na krok nie odstępuje nawet jak woziliśmy ziemie przy budowie płyty to ona z kuzynem w belarusie jeździła on nie ma żadnej prywatności np z kolegami piwo bo wszędzie z nią ale nigdy nie widziałem żeby się chociaż ze rękę trzymali ani buziaka dawali zaal normalnie ludzi szczególnie mojego kuzyna


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

WY czyli chlopcy, bo o NAS to przymkne oko. brak slow :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
ja nie słodze, nie potrafie sie powstrzymac od walenia kawy na ławe

 

Ja też wychodze z założenia że nie ma co bawić się w słodzenie. Generalnie nie lubie jak ktoś chce mi coś powiedzieć (nie ważne czy miłe czy nie) i bawi się w "podchody". Chociaż sam wiem że nie wszyscy lubią takie podejście więc staram sie dostosować.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
ja nie słodze, nie potrafie sie powstrzymac od walenia kawy na ławe

jak czytalam to, to myslalam ze juz po WALENIU bedzie pisac............... :lol: B) B)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Basiu o czym ty rozmawiasz? wybaczcie ale ze mnie teraz wychodzi ciśnienie wczorajszych lotów i słabo coś kumam


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
WY czyli chlopcy, bo o NAS to przymkne oko. brak slow :lol:

 

 

ale pamiętaj, że są też chłopcy normalni, którzy potrafią docenić zawsze piękno i urok kobiety, a przede wszystkim o dbać o nią nie tylko przed ślubem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
jak czytalam to, to myslalam ze juz po WALENIU bedzie pisac............... :lol: B) B)

 

Głodnemu chleb na myśli B) B)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj