marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martina    39
Takie dopasowanie to może wystarczy na miesiąc miodowy, a później pojawiają się różne niedopasowania i co w tedy.

Ile trzeba miłości aby przeżyć 18 lat ,Ile cze ba nie widzieć, czasem niedosłyszeć .

 

Mówisz jak moi rodzice :lol:

Ale oni w przyszłym roku 25 lecie małżeństwa będą obchodzić B)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Mówią, że to co napisałeś to święta prawda :lol:


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A Ty jakie masz na ten temat zdanie??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ale przecież pisałam już na ten temat... B)

 

Ja powiedziałam, że dopiero po ślubie i nie wcześniej :lol:


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

masz racje ale teraz to calkiem inaczej to wyglada.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

co inaczej wygląda?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
co inaczej wygląda?

 

terazniejsze dziewictwo. Kiedys zwiazek byl pewnie z milosci a teraz??????

Bzykaja sie po dyskotekach a potem szok bo jest sie w ciazy i trzeba sie zenic.

Nikt nikomu do rozporka nie zaglada ale nie wierze zeby przed slubem nikt nie probowal tej przyjemnosci.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja tez nie wierze ze przed ołtarzem stoją jeszcze dziewice. Dziewczyny co miały tylko jednego chłopaka tak (sam znam tako)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ostatnio bylo na sasiedniej wiosce ze ksiadz chrzcil swoja coreczke.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To ze ksiądz ma dzieci to mnie nie dziwi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

na temat katolicyzmu i mojej religijnosci jak i ksieży nie wypada się wypowiadać.

uwazam ze chyba jednak lepiej jest sie sprobowac przed slubem, zeby się nie okazało poźniej ze cos tam nie pasuje.

 

Wsrod moich znajmomych poki co nikt nie zaliczył takiej 100% wpadki, nie mniej jednak znam pare, która była ze sobą 7lat, a wzieli slub jak tylko dowiedzieli sie o tym ze będą rodzicami


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

To ja znam dwoje ludzi, byli ze sobą bite 8 lat. Już zaręczeni za rok ślub, no i chcieli przypieczętować związek, coś poszło nie tego i zaręczyny zerwane, ślubu nie ma :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

a ja znam kilka przypadków gdzie byli ze soba 4do 7 lat i wszystko sie rozpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

dziewczyna dziewica to jest chyba tylko w swoim domu bo na innej wiosce to sie rypie jak.................... a w domu swieta coreczka. tak samo jest z chlopakami,zreszta jak dziewczyna d*py nie da to chlopak nie wezmie.

Ale sa tez i wyjatki.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

8 lat i byli w celibacie?? Widać pod tym względem się nie dopasowali. Dobrze ze przed ślubem a nie po. Szkoda tylko ze tak późno...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

To ja tez znam taki przypadek byli ze sobą 7 lat i dziewczyna powiedziała,że do siebie nie pasują troche dziwne pół roku rok ale 7 lat B) mysle że znalazła sobie innego :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No już mieszkali razem, mieli wspólne życie, spali razem jednak przez te kilka lat potrafili się powstrzymać. Ale wyszło jak wyszło i to właśnie lepiej, że stało się to teraz niż miał by być kolejny niepotrzebny rozwód.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

baśka ostro ostro, czy nie za bardzo?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
,zreszta jak dziewczyna d*py nie da to chlopak nie wezmie.

hehe :lol:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Yacku moze i za ostro ale to jest tylko moje zdanie. Ale w dzisiejszych czasach idealny zwiazek chyba nieistnieje chyba ze tylko przed slubem, po juz zaczynaja sie problemy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

nie wiem nie jestem za gpsowany jeszcze wiec nie mam swojego zdania, nie mniej po moich dobrych znaojmych nie wygląda to źle - no ale ja tylko obserwuję


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ostatnio dostałem wykład, że my faceci staramy się o kobietę tylko do ślubu, po ślubie to już niby włącza się konkretna olewka itp. Chyba coś w tym jest i trzeba to zmienić. Panowie bierzemy się za siebie :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

bo kiedys była bajka... też było róznie, tylko "ojcowie" nie wiedzieli że to nie ich sprawka... pełna konspiracja...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj