marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

yacenty    3871

ktos tu pisał ze elektryka prąd nie tyka - nie powiem w jaki sposób ale mam uprawnienia sepowskie na bardzo wysokie napięcia, nie mniej 3 razy w zyciu już sobie dobrze usiadłem z wrażenia - najgorsze co mnie spotkało to prąd który mnie kopnął w czoło,

 

innym razem uziemiłem strefe 5v z 220v tak skutecznie ze z procesora został tylko krater na płytce, a ponoć mieliśmy w laboratorium takie swietne zabezpieczenia :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"eh, durne pastuchy - zgubili mi znowu bagaż, co za syf w tych Helsinkach wrrrr jutro z rana musze leciec po galoty i po skarpety do sklepu "

(Wrocław)Jak donosi PAP-dzisiaj w godzinach rannych pieszy patrol patrolujący okolice Placu Grunwaldzkiego zatrzymał mocno niekompletnie ubranego młodego mężczyznę-jak twierdzą funkcjonariusze człowiek ów w chwili zatrzymania mocno niepochlebnie wyrażał się o cyt."fińskich pastuchach" jednocześnie z uporem usiłując rozbić trzymaną w ręku cegłówką witrynę wystawową sklepu z damską bielizną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

o to rejon kumpla z którym wczoraj wracałem do Polski :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
jest całkowicie na poważnie...czyli jeśli nie 'dopasujecie' się w tej kwestii to nici ze ślubu...hmm...to dobrze bo co to za życie w małżeństwie bez miłości? a w takim podejściu do sprawy nie ma jej nawet odrobiny

 

Dlaczego życie bez miłości?? Ja tylko pisze ze jak ktoś decyduje się na ślub to powinien być powinien ze pasuje do drugiej osoby.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a jak wejdziesz na pierwsza poznana kobiete i zalejesz forme, :) a potem bierzesz z Nia slub to tez jestes przekonany ze pasujesz do niej??? :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A o zabezpieczeniach nie słyszałaś?? :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
dzisiaj w godzinach rannych pieszy patrol patrolujący okolice Placu Grunwaldzkiego zatrzymał mocno niekompletnie ubranego młodego mężczyznę-jak twierdzą funkcjonariusze człowiek ów w chwili zatrzymania mocno niepochlebnie wyrażał się o cyt."fińskich pastuchach" jednocześnie z uporem usiłując rozbić trzymaną w ręku cegłówką witrynę wystawową sklepu z damską bielizną :) .

No nie no jak to przeczytałem po poście Yacentego to normalnie spadłem z krzesła ze śmiechu :) Yacenty ale to nie o Ciebie chodzi, prawda? :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Odpowie jak go wypuszczą :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

dobrze ze mam komórke przy sobie to moge cos napisac :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jak to się czasy zmieniają-Signum temporis normalnie :)-kiedyś dawali wykonać jeden telefon do adwokata a teraz dają 100 kb wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63
bo w HP posty się nie liczą ;p

 

A co do twojej odp to jesli jest na poważnie to się z nią nie zgadzam. Dlaczego?? dlatego ze trzeba dopasować się pod każdym względem żeby wstąpić w związek małżeński. No chyba ze planuję się szybki rozwód to co innego...

Takie dopasowanie to może wystarczy na miesiąc miodowy, a później pojawiają się różne niedopasowania i co w tedy.

Ile trzeba miłości aby przeżyć 18 lat ,Ile cze ba nie widzieć, czasem niedosłyszeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

najlepiej dopasowane pary to sa juz po sprawach rozwodowych. jeszcze nikt nie urodzil sie idealny.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

eh, nobody is perfect, so my name is nobody :)

 

a tak na powaznie to na co teraz wyciagnac panne do kina? bo sie okazuje ze mam jakies bonusowe wejsciówki wiec trzeba by skorzystac


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

nikt, ale takie osoby szukaja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

yacenty już kiedyś ci pisałem źe moje pokolenie to po rosyjsku ,a po angielsku noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

przetłumacze na polski:

nikt nie jest idealny, dlatego nazywam się nikt


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to kto zalozyl AF??? Jezeli NIKT to jak ta stronka powstala??? A to ciekawe. :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jakoś do tego co Yacenty napisał przypałętał mi się taki kawał :

W parku na ławce siedzi młoda atrakcyjna dziewczyna i czyta

książkę. Dosiada się do niej młody chłopak. Chce ją poderwać.

- Jaka książkę pani czyta?

- "Geografie seksu".

- I jaka jest główna myśl tej książki?

- Ze najlepszymi kochankami są Żydzi i Indianie.

- Pani pozwoli ze się przedstawię; Nazywam się Mojżesz Winnetou :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Czyżby temat poległ. Nikogo nie chciałem wystraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

który znowu temat?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Czyżby temat poległ. Nikogo nie chciałem wystraszyć.

 

Czemu poległ??? Jeszcze wczesne jest.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

hehe jeszcze % poleca za nabijanie postow. :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tu się posty nie liczą :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

powiedz to komu innemu.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

chomik opiernicza sie w kółku i nie ma prądu... nie ma prądu - nie ma temtu... :lol:


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj