marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

andrzej2110    535

jak zwykle :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a to wszystko przez Was!!!!!!


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a propo prądu i elektryków to pamiętajcie, że elektryk zawsze ma pod prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Czy dobrze jest na piewsze spotkanie z dziewczyna jest podbić z jakimś kwiatkiem???, czy lepiej nie aby ''nie spalić gruntu pod nogami''?


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hehe dołączam się do pytania kolegi, jutro ten dzień :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula    0
No to może podzielisz się z nami Twoimi poglądami.

 

niestety nie...po pierwsze dlatego że nie chcę przynudzać jak katechetka z liceum (chociaż pewnie w wielu kwestiach bym się z nią nie zgodziła) a po drugie dlatego że nie chodzi o to na tym forum żeby pokazywać kto ma rację skacząc ze skrajności w skrajność...a taka formę zaczęło to przybierać

 

PS. jeśli ktoś uważa że dziewice nie istnieją to niech będzie ostrożny bo żyje w jurassic parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula    0
Czy dobrze jest na piewsze spotkanie z dziewczyna jest podbić z jakimś kwiatkiem???, czy lepiej nie aby ''nie spalić gruntu pod nogami''?

 

bardzo dobrze to ująłeś...nie radzę...ale potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

sory Anula niechciałem cie urazic ale jesli tak zrobiłem to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

to dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Anula powiedz jedno rzecz. Czy według ciebie to dopiero po ślubie??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Jutro "chwila prawdy" hehe :) ,co ma być to będzie czuli kwiatki idą na drugi plan.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula    0

czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego od roku mam licznik postów 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Anula powiedz jedno rzecz. Czy według ciebie to dopiero po ślubie??

 

wrecz idealna dla Ciebie

 

@Anulka bo w HP nie licza


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

bo w HP posty się nie liczą ;p

 

A co do twojej odp to jesli jest na poważnie to się z nią nie zgadzam. Dlaczego?? dlatego ze trzeba dopasować się pod każdym względem żeby wstąpić w związek małżeński. No chyba ze planuję się szybki rozwód to co innego...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula    0

jest całkowicie na poważnie...czyli jeśli nie 'dopasujecie' się w tej kwestii to nici ze ślubu...hmm...to dobrze bo co to za życie w małżeństwie bez miłości? a w takim podejściu do sprawy nie ma jej nawet odrobiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

pamietaj ze rogi ukazuja sie po sakramentalnym TAK


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

zaczniesz mieszkac z mezem albo z chlopakiem to zrozumiesz te owe ROGI


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

Baska, kto ci pozwolił zaglądać nam publicznie do rozporków? ja wiem, ze człowiek siedzi z tymi pastuchami na północy no ale jakich tu się rzeczy można dowiedziec, to ufff

a ostatnio sprawdzałem ten temat bedac na lotnisku w Oulu i było grzecznie a teraz z domku?

 

eh, durne pastuchy - zgubili mi znowu bagaż, co za syf w tych Helsinkach :) wrrrr jutro z rana musze leciec po galoty i po skarpety do sklepu :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

:) normalka na HP. :)

 

oki kaniec kancerta.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj