marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

banan575    104
hihi zaczyna się uczyć :)

zapytalam w jakim przedziale jestem a nie co to znaczy.

 

Wiesz jak sie sprawdza stan trzezwosci chlopaka na dyskotece????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ten post był nie do ciebie ;p

 

 

nie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

najpierw obczajasz najpaskudniejsza paskude na dyskotece a potem idziesz pic, a jak juz ta paskuda pieknieje to znaczy ze jestes juz napruty.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ten post był do mnie ,a banan575 idz się uczesać to się andrzej2110 wypowie.

 

 

To ja nie wiedziałem że jestem dziś pijany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Widziałem jej inne fotki. Ta jest fajna w avatarze :)

 

To mamy nowy alkomat :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

inne?? tzn jakie???? :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To już nie wiesz co mi wysyłałaś?? :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1
najpierw obczajasz najpaskudniejsza paskude na dyskotece a potem idziesz pic, a jak juz ta paskuda pieknieje to znaczy ze jestes juz napruty.

 

 

ja kierowcy który jest zawsze trzeźwy mówię że jak bym wyrwał coś nie teges to niech mnie zabiera od niej jak naj dalej...hihii

 

a wracając do meritum tego forum mam koleżankę "gadka szmatka" przez telefon przez gg fajnie się rozmawia zapraszam ją na obiad, spacer a ona NIE i tak jest ną stop nie pojmuje tych kobiet chyba zaraz ją oleje bo moja cierpliwości się kończy....


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Takiej jazdy jak dziś to jeszcze nie miałem, otóż wybiłem sie na spotkanie, takie tam szmery bajery, jedzonko, lans po mieście i te sprawy. Wszystko oh ah i jej, odwoże panne na osiedle, jeszcze gadamy na parkingu, w aucie, a ta sobie wyjeła swoje perfumy i spryskała mi zagłówki... :) chwilowo zamarłem, poczułem uderzenie gorąca i tylko wrodzona godność osobista nie pozwoliła mi przekląć szpetnie. Wpadłem w dziwną dezorientacje gdyż albowiem istota tego czynu pozostaje poza moją percepcją. One w ten sposób znaczą teren? Tak jak pies sika na koło?

 

Nie ma co sie spuszczać nad starym gruzawikiem ale to było zbeszczeszczenie mojej świątyni, mojej twierdzy, przedłużenia męskości... Najgorsze jest to że przez ten zapach nie moge skupić sie na jeździe, rozbita butelka Perły Chmielowej która poszła w tylne siedzenie nie była tak dokuczliwa jak te perfumy. Spróbuje metody z mieloną kawą, bo jak powiesze jeszcze wunder baum to puszcze hafta dalej niż widze.

 

Ciężko jest zrozumieć kobiety... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

użyj cukru waniliowego albo samej wanili, dobrze wciaga zapachy, jest intensywa a przy tym pozostaje miła woń.

oj jakby mi sprobowała coś takiego zrobić, nie wiele by jej pomogło. Auto spsikać?

 

Nie mniej ja sobie robie chwilową przerwe od tego tematu - jakoś tak samo wyszło w ciągu ostatnich 5 dni ze dostałem ksywe yacenty - pomyłka, ale mi się ta pomylka bardzo podoba :) przynajmniej w virtual reality, chociaż w przyszłym tygodniu trzeba będzie przetestowac czy to tylko virtual??


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@mirasek czyli koniec Twojej znajomości??? :) to chyba było gorsze od mazania po szybie palcami... :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

zalezy czy palcami od rąk czy od nóg, bo to drugie to jeszcze idzie wybaczyć


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
(...)chociaż w przyszłym tygodniu trzeba będzie przetestowac czy to tylko virtual??

W virtualu przynajmniej samochodu Ci nie spsika :)

 

@mirasek czyli koniec Twojej znajomości??? :) to chyba było gorsze od mazania po szybie palcami... :)

Muszę to głęboko przemyśleć, nie powiedziałem wtedy nic niemiłego tylko grzecznie zwróciłem uwage dodając w myślach stosowne epitety :) Chyba nie będe nieskromny jeśli powiem że wykazałem sie ponadprzeciętnym spokojem? :)

 

Mazanie nogami pewnie bym olał pochłonięty czym innym, mazanie rękami jakoś scierpiałem ale to?! Poszedłem dziś do garażu i wsadziłem nos przez jedną z uchylonych szyb, niestety... ide szukać wanilii lub kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Słuchaj :) ja miałam podobną sytuacje.

Jadę sobie jak zawsze z moim ex do kina ( to było kilka miechów temu) i wszystko ślicznie ładnie. Gadamy sobie coś a on w pewnej chwili wyciągnął swoje perfumy i popsikał mi nogi ( jeansy) :)

To była masakra!! Jechałam tym smrodem za każdym razem jak spodnie ubierałam.

Dobrze że pranie pomogło bo mi zal spodni było :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Oznaczył Cie że jesteś jego :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

hahahha

juz lepiej gnojowka byloby ;P


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Gadamy sobie coś a on w pewnej chwili wyciągnął swoje perfumy i popsikał mi nogi ( jeansy) :)

 

moze spodnie capily(zart)??? ubieraj spodniczki wtedy psikac nie beda :):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Heheh :) masakra :) Ale po co to było?? Jak wiedział, że jego jestem?? To mnie zdziwiło....

 

EEE!! Coś ty :) Jak kiecke miała to tez chciał coś takiego zrobić, ale po łapach dostał :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Będą pryska gdzie indziej :) (spódniczka :) )


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
zalezy czy palcami od rąk czy od nóg, bo to drugie to jeszcze idzie wybaczyć

 

bywa ze nogami nie da rady mazac po szybie. :):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Oznaczył Cie że jesteś jego :)

Znaczy co, mój dupowóz też jest oznaczony w ten sposób? :)

 

Może te psikanie spodni czy samochodu ma na celu odstraszenie potencjalnych konkurentów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Moze hahahah

pisalem ze lepiej gnojowka wtedy napewno nikt by nie podszedl;P


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Albo szyba za daleko albo nożki za krótkie :).

Nawiązując do tego co wczoraj napisał Yacenty-istnieje zapewne jeszcze jeden typ urody-sześciopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Posta pisałem do Marty. U ciebie to jak jakaś inna wsiądzie to ma poczuć ze jakaś tu już siedziała :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Heheh :) masakra :) Ale po co to było?? Jak wiedział, że jego jestem?? To mnie zdziwiło....

 

EEE!! Coś ty :) Jak kiecke miała to tez chciał coś takiego zrobić, ale po łapach dostał :)

 

moze mial juz jakas lafirynde w aucie i psiknol zebys nie poczula innego zapachu.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj