marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

yacenty    3864

@jaro:

my na studiach dzieliliśmy dziewczyny na: bezalkoholowe, 2 piwne, 4 piwne i tragiczne dlaczego? pozostawiam wyobraźni


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a ja jaka jestem???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49
A co to za różnica czy ty pojedziesz na duża dyskotekę, czy jak to ty ująłeś sztachety party. Ważne aby tylko mieć ekipę z którą dobrze sie czujesz,bawisz. Bo także można jechać na największą dyskotekę i stać podpierać ścianę jak kołek albo napić mordę.

 

 

Rożnica taka, że na większej imprezie masz bardziej profesjonalną ochronę i nie musisz bać się o własne zęby, albo życie.

W zeszłą sobotę właśnie z jednej "wiejskiej" imprezy nie wrócił 17 letni chłopak, został pobity porzucony na skraju lasu. Nie jestem przeciwnikiem wiejskich zabaw, bardzo je lubię, ale po takim zdarzeniu to strach z domu wyjść, nie znam dokładnych szczegółów tej sprawy, ale ta tragiczna historia wydarzyła się 30km ode mnie.

 

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-re.../wideo/05022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
a ja jaka jestem???

 

A ile pijesz?? :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Andrzej a moze to Ci pomoze.

 

jemu pomoglo. :):):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Blichowo Ambra jak dobrze pamiętam jaks rok temu na jednej dyskotece zgineła dziewczyna i chłopak był dzignienty nożem. Dlatego ja zawsze mam własna ochrone...;p


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm ja tam byłem już dawno. Na jakimś sylwestrze.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Z okolic Płocka jest was kilku możecie się zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Pawel20 powiem tak jak masz dostać to dostaniesz nie ważne czy to będzie na dyskotece gdzie jest pełno ochroniarzy czy na takiej gdzie jest jeden, mogą cie złapać w 5 po zabawie nie raz tak było że trzeba było kumplowi pomóc lub on mnie ale jakoś na razie nie jest źle. A z tym chłopakiem to naprawdę przykra sprawa nie życzę tego nikomu sam wiem jak to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
te tragiczne to najwięcej piją??? fajny ten podział :)

Chyba Krzychu niezbyt dokładnie zrozumiałeś intencje Yacentego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

W mojej okolicy zgileło już dwóch 17 latków na dyskotekach i jedna dziewczyna która wracała z dyskoteki :) przykre ale prawdziwe


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

chlopcy w akcji.

 


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Jak jedziecie i wracacie z imprez to wracajcie w grupie zawsze to raźniej i bezpieczniej !!!!!!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

widze ze starsi koledzy złapali co mialem na mysli :) reszta niech sie uczy alby mysli :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a ja zadalam pytanie i nadal bez odpowiedzi.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

dziewczyna bezalkoholowa to taka która Ci wpadnie w oko kiedy jestes na trzezwo.

2 piwna to taka która wpadnie w oko dopiero po dopiciu 2 browarka, a reszta ...


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ja nie mogę się wypowiadać bo 16 letni syn zaczął zaglądać na AF .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2
a ja jaka jestem???

@banan575, ja odpowiem, bo widzę, że koniecznie chcesz wiedziec.

Zdjęcie jest trochę za małe, aby to dokładnie ocenic, ale myślę, że wedługo podziału Yacentego, to albo bezaklkoholowa albo 2 piwna.

Czyli powinnaś byc zadowolona :)


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hihi zaczyna się uczyć :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63
a ja zadalam pytanie i nadal bez odpowiedzi.

Odpowiedz sama jak widzisz siebie? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

banan575 ja Ci nie moge tu powiedziec jaka jestes bo najnormalniej w swiecie cie nie widzialem, ale za banowanie lodówki to myślę ze 4 piwna :)

 

 

joke!!!


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj