marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

andrzej2110    535

Marta mogę dać ci linka do nk jego profilu


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki pozmóżcie, jest swiatełko nadziei z Anią, mam jechać do koeżanki jej ona też tam będzie, i teraz tak:

Jak się ubrac, żeby nie wyjsć na dresiarza lub wieśniaka, i wogóle, bo to wkońcu będzie bliżesze spotkanie, no bo tylko we 4 bo kumpel chce do tej kumpeli pozarywać a ja do ani i nie wiem jak wogole to wypadnie, na takiej akcji niebyłem jeszcze

stary,jak to randka to załóż dżinsy,koszulę np białą wyprasowaną koniecznie ale nie elegancka tylko normalna koszule,półbuty jakieś,nie adidasy (chociaz jak masz 15 lat to adidasy stykna tez)i bądź przede wszystkim sobą.jak masz się spodobać to za to jakim człowiekiem jesteś a nie za to jak wyglądasz.ubierz się tak jaki masz gust ogólnie i jak lubisz, i bądź sobą.a reszta przyjdzie sama:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

i nie możesz się denerwować na luzie chłopie i powodzenia ;-)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

a czemu nie dresy? dobry dres nie jest zły, zalezy jak sie nosisz na codzien - ja sie ubieram tak jak zwykle tylko w świeże ciuchy - odprasowane i wogole


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawo10    1

kolega ma racje ze dres tez może być wszystko zależy od Twojego stylu, tego w czym dobrze sie czujesz i co lubisz nosić. po pierwsze primo ma być czyste wyprasowane. osobiście lubię jak chłopak nosi dżinsy i bluzę albo sweter. nie ubieraj sie w cos w czym czujesz się źle!! powodzonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki93    1

Zgadzam się z kolegom u góry ubierz się w to co lubisz i to co ci pasuje do twojego stylu, życze powodzenia


Zetor 7011 + tur
Ursus C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
osobiście lubię jak chłopak nosi dżinsy i bluzę albo sweter.

 

Ja się tak nosze ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Tak się ubiera chyba większość chlopaków z tym że np ja nie noszę swetrów


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No ja przeważnie bluzę. W tej chwili mam sweterek akurat ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

aja jak gdzieś wychodzę to bluza z kapturem i dresik ale czasami jaks zwykła bluza i dżinsy ale to rzadko ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Zresztą co za różnica jak ma cię po kochać to czy w adidasach czy w filcach w swetrze czy w bluzie to i tak cię pokocha


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

u nas byl taki gosc taki zul ze 35 lat ma i raz koledzy wzieli go na disco hah i pojechal w gumiakach ale brania to duzego w nich nie mial hahahah ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
Zgadzam się z kolegom u góry ubierz się w to co lubisz i to co ci pasuje do twojego stylu, życze powodzenia

pomyła luki93 sawo 10 to kolezanka...

ja osobiscie dobrze czuje sie w garniaku zreszta 3 lata w nim spedziłem, a tak zazwyczaj to dzinsy koszula i sweter ewentalnie bluza rozpinana ale bez kaptura armo koszula i marynara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

@tomasek hehe ja też juz sie do niego przyzwyczaiłem ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ja też lubię swoje filce ale są trochę za ślskie na dworzu zle za to w oborze to są idealne tylko co mają filce do uwodzenia ;)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

Dobra lepiej wymyślcie coś żeby namówić dziewczynę żeby się zalogowała na AF bo jest jedna kandydatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A dla mnie to nie ma jak dobra bluza z kapturem (lepiej lekko za duża) i wygodne dżinsy. Mi sie najlepiej w tym chodzi i sie dobrze w tym czuje. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja myśle że wezme sobie koszule z krotkim rękawem białą, w takie niebieskie itp wzorki , bluze z dżinsu na to i jechana, byle by nie zrobic żadnej popisówy komarem ;) ani nie zajechać jak ostatnia piz**** normalnie, spokojnie, na luzie( nie dosłownie bo na 2 :D )


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97
Dobra lepiej wymyślcie coś żeby namówić dziewczynę żeby się zalogowała na AF bo jest jedna kandydatka ;)

No co tu pisać chodź do nas kolerzanko jet tu dużo fajnych facetów :D:) Kam tu nam


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawo10    1

widzę coś nowego żeby namawiać potencjalną kandydatkę do zapisania się na AF miejsca gdzie jest mnóstwo facetów, mi to nie przeszkadza ale nie boisz się konkurencji?? nie no żartuje. musisz powiedzieć je coś o AF co ja zaciekawi i sprawi że będzie chciał spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Dobra lepiej wymyślcie coś żeby namówić dziewczynę żeby się zalogowała na AF bo jest jedna kandydatka ;)

 

ile ma lat?? jest wolna??? :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No widzę że zaraz zacznie się burza na forum. Basia wróciła :-)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

ma 21 lat, mówi że zajęta (ale pewny niejestem) ;) i studiuje silnie przez co ma teraz mało czasu.

 

ps Andrzej ona mieszka niedaleko płocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale jest zainteresowana rolnictwem?? Z twojej strony płocka czy mojej??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

no z rolnictwem to niewiele ma wspólnego :angry:

i akurat niejest ani z mojej ani twojej strony. dokładniej zza wisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj