marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

Nie żałuje. A powiesz co to za powód??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

jak ja miałem iść na studniówkę to tez sobie mówiłem ze nie pójdę ale mowie Ci IDŹ! zobaczysz wydaje się że będzie nudno ale to nie prawda klimat jest super weź jakaś koleżankę zatańcz potem z inna i zleci te kilka godzin nie pożałujesz ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Ja też nie chciałem iść na zakończenie gimnazjum (co prawda było to dwa lata temu) ale poszedłem i była jedna z najlepszych imprez w życiu, dwa tygodnie temu miałem połowinki i mogę je zaliczyć do udanych, tylko szkoda że byłem sam, no i niestety rodzice pozwolili mi być tylko do 24:00 więc w połowie najlepszej zabawy musiałem jechać do chaty :angry: ;) , O wyjeździe na dyskotekę mama i tata nie chcą słyszeć (najgorsze jest jak się idzie w poniedziałek do szkoły i słyszę jak wszyscy opowiadają gdzie byli i jak się bawili), a miałbym transport. Mam dosyć siedzenia w chacie sobotę wieczorem, no i brakuje dziewczyny, a boję się że zostanę sam na starość. Ale w tym roku będę miał 18 lat więc jak będzie prawko to czuje że co sobotę gdzieś pojadę. Dobrze że w tym roku rozpoczynają się osiemnastki więc chociaż trochę się pobawię. A o moich przypadkach z dziewczynami nie będę się za bardzo rozpisywał bo za dużo znajomych na AF ;)


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

To tak jak u mnie na połownkach my to nazwaliśmy bal samców bo prawie wszyscy przyszli sami zaczeliśmy tańczyć w kólku i po 2-3 piosenkach już było pełno dziewczyn i była fajna zabawa moja klasa bawiła sie naj lepiej ze wszystkich


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Ja na swoją studniówke też miałem duży problem, żeby znaleźć partnerkę, ale w koncu dzięki kumplowi udało się to i dzięki niej bardzo dobrze wspominam tą impreze. Chłopaki taka impreza jest raz w życiu radzę, a nawet karzę Wam na nią iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja wam powiem ze tak wyszło ze byłem z siostro. Jedna koleżanka z klasy poszła z osobo nieznajomo i to ne był dobry pomysł...

 

Odrazu napisze że z to osobo się nie lubiłem zazbyt i wolałem iść z siostrą.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Nie żałuje. A powiesz co to za powód??

nie powiem.co najwyżej mogę powiedzieć że nie idę przez kogoś.dlaczego nie idę wie tylko jedna osoba.jakoś nie mam do ludzi tyle zaufania żeby im to powiedzieć.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Chyba nie po to chodzę 4 lata do technikum żeby mnie naj wieksza klasowa imprezka omineła a no i ja nie traktuję tego jako 100 dniówki bo to niby do czego ma byc 100 dni jak ja matury nie piszę;)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

a ci powiem nikt z powodu że nie będę na niej płakać nie będzie.w klasie raczej mam opinie osoby niezrównoważonej psychicznie.a że ja po % robię się szczery nadmiernie to mogłaby się źle skończyć dla niektórych.

 

dobra wracajmy do tematu uwodzenia.gdzie się @martina podziała?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

no właśnie to wydaje sie ze znasz tych ludzi i ze będzie stypa ale klimat jest taki ze zapomina się o tym wszystkim ze np nie lubisz jakiejś koleżanki czy coś i zabawa jest przednia


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
no właśnie to wydaje sie ze znasz tych ludzi i ze będzie stypa ale klimat jest taki ze zapomina się o tym wszystkim ze np nie lubisz jakiejś koleżanki czy coś i zabawa jest przednia

no jednej bardzo nie lubię.ale jak coś to bym się starał ją omijać.nie idę z kompletnie odwrotnego powodu że nie lubię.... to chyba się domyślacie.dobra wracajmy do tematu forum.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ja tam juz mało pamietam z tych czasów ale wiem, ze mnie taka jedna wystawiła do wiatru na bodaj 3 dni przed imprezka, co było robić? zyly ciąc - nie, nic z tych rzeczy, zmarnowałem tylko 100 zl za to co zapłaciłem za miejsce przy stole, ale

najpierw sie człowiek troche opił, złapał humor i poszedł w tango na całego. efekt był taki ze do domu wróciłem bez okularów i bez marynarki, działo się, działo. Po miesiącu od ciotki się dowiedziałem ze ostro się bawiłem z Gosią - hmm, z kim? no z taką blondii, hmm skoro tak mówią to chyba tak było ;) pamiętam ze koleżanka sympatyczna ale zeby się aż tak ostro działo?

 

dlatego warto isc na rózne imprezy i nie patrzyc na to co sobie inni o nas mysla czy mowia


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
a ci powiem nikt z powodu że nie będę na niej płakać nie będzie.w klasie raczej mam opinie osoby niezrównoważonej psychicznie.a że ja po % robię się szczery nadmiernie to mogłaby się źle skończyć dla niektórych.

 

dobra wracajmy do tematu uwodzenia.gdzie się @martina podziała?

 

Heheh :) Już wróciłam :) Choroba mnie do łózka przykuła i nie mogłam pisać

 

Za mną tez za bardzo nie przepadają niektóre osoby :) Jednym z powodów jest jedno z moich zainteresowań (już sami się domyślcie :) związane jest z AF)

 

Ja studniówkę miałam 2 tygodnie temu :) Godzinę przed ryczałam jak bóbr...A jeszcze musiałam prowadzić cała imprezę :) przemówienia itp. Poszłam na nią z kolega i byłam nie zadowolona, ale jak poszłam tańczyć to już było spoko :) Wybawiłam się z nauczycielami, kolegami ze szkoły i z partnerami koleżanek ( mój partner nie umiał tańczyć i siedział przy stole ;)) Ze studniówki wróciłam o 6 rano, ledwo idąc :) Jak weszłam do domu to rzuciłam sie na łózko i zasnęłam :) Takiej imprezy to nie zapomnę do końca ŻYCIA!!!


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A co rodzice powiedzieli na ledwie stojąco na nogach córkę o 6 rano od której zapewne było czuć %% ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ja na studniówce byłem tydzień temu, co prawda nie była to moja studniówka, jednak w całym tym wydarzeniu byłem zagłębiony po uszy :) Z jedną dziewczyna tańczyłem poloneza zaś u drugiej byłem jako osoba towarzysząca :) no i miałem nie lada wyzwanie jak doprowadzić sprawy do końca z dziewczyna od poloneza a nie wyjść na debila w oczach nowo poznanej partnerki ;) Całą studniówkę jakoś się bawiłem ale myślałem, główkowałem i na sam koniec imprezy aż musiałem wyjść bo mnie złość ogarnęła :) Jednak mózgownica mnie nie zawiodła i na poprawinach dałem z siebie 1000% i sprawę z Asią(dziewczyna od poloneza) doprowadziłem do końca. Od poniedziałku rano w moim telefonie widnieje tylko jeden numer :)

Także dzień pierwszy mogę zaliczyć do średnio udanych, a dzień drugi to już cud, miód i orzeszki :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no chyba jak miała studniówkę to chyba jest pełnoletnia hehe ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63
Heheh :) Już wróciłam :) Choroba mnie do łózka przykuła i nie mogłam pisać

 

Za mną tez za bardzo nie przepadają niektóre osoby :) Jednym z powodów jest jedno z moich zainteresowań (już sami się domyślcie ;) związane jest z AF)

 

Ja studniówkę miałam 2 tygodnie temu :) Godzinę przed ryczałam jak bóbr...A jeszcze musiałam prowadzić cała imprezę :) przemówienia itp. Poszłam na nią z kolega i byłam nie zadowolona, ale jak poszłam tańczyć to już było spoko :) Wybawiłam się z nauczycielami, kolegami ze szkoły i z partnerami koleżanek ( mój partner nie umiał tańczyć i siedział przy stole :)) Ze studniówki wróciłam o 6 rano, ledwo idąc :) Jak weszłam do domu to rzuciłam sie na łózko i zasnęłam :) Takiej imprezy to nie zapomnę do końca ŻYCIA!!!

Dziewczyna do tańca i do różańca (partner to nie za bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ja moja studniówkę tez uważam za jedną z najlepszych imprez :) było świetnie ;) do domu wróciłem o 7 rano i tak samo nóg nie czułem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja tez z tańcem się minąłem gdzieś podrodzę ;) Nie przepadam z tym...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A mnie tańczyć nauczyły koleżanki z klasy w czasach gimnazjum ;) Na jednej z dyskotek szkolnych kiedy byłem na bakier z tańcem, podeszła do mnie jedna z koleżanek z textem "no Marek ciebie trzeba nauczyć tańczyć" i tak od imprezy do imprezy i się włączyła smykałka do tańca :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
ja moja studniówkę tez uważam za jedną z najlepszych imprez ;)

Jeśli mogę sie pożalić... :) studniówkę wspominam udaną częściowo, a to dlatego że poszedłem z dziewczyną, byłą swoją (na bezrybiu i rak ryba), średnia z niej tancerka była, rozrywkowa też nieszczególnie (to już wiecie dlaczego ex) i szczerze czułem sie jak z kulą u nogi... Dobrze że szkolna ekipa nie zawiodła. Oczywiście całą impreze byłem trzeźwy... wyjątkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ty co?? kierowca??? Ja z transportem miałem dobrze bo się zabrałem z kumplem z klasy. Jego wiózł znajomy co miał dzień wcześniej studniówkę wiec raz jeden wiózł drugiego na potem na odwód.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Kierowca też ;) ale w dobrym towarzystwie umiem sie bawić bez alkoholu :) i jak sie okazało nie to było problemem. Nauczyłem sie chodzić na imprezy sam, bez baby i samochodu, wtedy człowiek otwarty jest na różne propozycje, no a w najgorszym wypadku wyniosą go do taksówki pod koniec imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj