marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

martina    39
nie dziwie sie że tak sie cała historia skonczyła ;) Po jaką chole*e całe AF musiało o tym wiedziec??? takie sprawy sie delikatnie załatwia.Czytając te posty to @martina (chyba nie polmyliem) była troche przyparta do muru ;) wszyscy na Af którzy sie udzielali w tym temacie za chwilke chcieli by juz życzenia z okazji wesela składac ato nie o to chodzi :)

 

Masz racje :) Ja już miałam dość tego... Wszyscy mnie łączyli z Andrzejem, a nikt mnie nie zapytał o zdanie. Lubie Andrzeja jako kolegę, ale szukam kogoś innego. Troszeczkę oszołomiona tym wszystkim byłam. :)

 

Aha taka rada dla @andrzeja2110 :) Posłuchaj moich rad które Ci kiedyś udzielałam i wyjdź z domu, a nie tylko przed kompem sieć. Sama dziewczyna do ciebie nie przyjdzie. Zaręczam Ci to. :) Mój kolega który tylko siedzi z nosem w monitorze nie ma dziewczyny, a jego mama mówi że sama do niego przyjdzie. A tu się grubo myli!! To on powinien pojechać na jakaś imprezę czy przynajmniej gdzieś się pokazać. :)

 

Nie chodzi mi tylko o wygląd, :) może tak to odebraliście ale naprawdę tak nie jest. Jednak każda dziewczyna chce mieć najprzystojniejszego chłopaka i w ogóle. Nie powiecie, że jak zobaczycie nie za ładna dziewczynę to nawet nie zwrócicie na nią uwagi, chociażby nie wiem jak fajny charakter miała. Jednak ma zastosowanie zdanie "Jak cie widzą, tak cie piszą". Widzę po moich kolegach, że bardziej podobają się im wytapirowane, błąd lasencje ubrane w obcisłe dżinsy i krótkie bluzeczki, z tapeta która szpachelką można by zeskrobywać i w wysokich obcasach. Wiec nie wciskajcie mi takich bajek....


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Czasem można poznac dziewczynę przez internet a potem zostają już tylko spotkania i mile chwile spedzone razem nie każdy musi uganiac się za dziewczynami po imprezach do tych ludzi należe ja ;) i na brak dziewczyn nie narzekam :) aha i jeśli juz z jakąś piszecie to piszcie tylko z 1 bo pisanie z kilkoma na raz nie wyjdzie wam na dobre :);)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

a ja wczoraj zmarzłem na motorze jak skur*****,

na zime, zimne i dzeszczowe dni sie motor nie jest dobrą sprawą ;)

Ale nie kupuje samochodu!!! wole motor ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Masz racje :) Ja już miałam dość tego... Wszyscy mnie łączyli z Andrzejem, a nikt mnie nie zapytał o zdanie. Lubie Andrzeja jako kolegę, ale szukam kogoś innego. Troszeczkę oszołomiona tym wszystkim byłam. ;)

 

Aha taka rada dla @andrzeja2110 :) Posłuchaj moich rad które Ci kiedyś udzielałam i wyjdź z domu, a nie tylko przed kompem sieć. Sama dziewczyna do ciebie nie przyjdzie. Zaręczam Ci to. :) Mój kolega który tylko siedzi z nosem w monitorze nie ma dziewczyny, a jego mama mówi że sama do niego przyjdzie. A tu się grubo myli!! To on powinien pojechać na jakaś imprezę czy przynajmniej gdzieś się pokazać. ;)

 

Nie chodzi mi tylko o wygląd, :) może tak to odebraliście ale naprawdę tak nie jest. Jednak każda dziewczyna chce mieć najprzystojniejszego chłopaka i w ogóle. Nie powiecie, że jak zobaczycie nie za ładna dziewczynę to nawet nie zwrócicie na nią uwagi, chociażby nie wiem jak fajny charakter miała. Jednak ma zastosowanie zdanie "Jak cie widzą, tak cie piszą". Widzę po moich kolegach, że bardziej podobają się im wytapirowane, błąd lasencje ubrane w obcisłe dżinsy i krótkie bluzeczki, z tapeta która szpachelką można by zeskrobywać i w wysokich obcasach. Wiec nie wciskajcie mi takich bajek....

 

No i tu się mylisz. :)

Znam wielu co nie zwracają na takie bo to puste że OMG...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zgadzam se z Quercus. Na takie to tylko popatrzeć można.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

no i co tu dużo fantazjowac ;) Kazdy ma inny typ i koniec ;) jedni wolą puste lale a inni spokojne dziewczyny :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

MY rolnicy powinniśmy mieć przede wszystkim wyrozumiałe kobiety żeby rozumiały że czasem można się spóźnić na spotkanie że nie zawsze jest się czystym i pachnącym itd


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
no i co tu dużo fantazjowac ;) Kazdy ma inny typ i koniec ;) jedni wolą puste lale a inni spokojne dziewczyny :)

 

 

Masz racje. Każdy ma inny gust i lubi co innego :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
MY rolnicy powinniśmy mieć przede wszystkim wyrozumiałe kobiety żeby rozumiały że czasem można się spóźnić na spotkanie że nie zawsze jest się czystym i pachnącym itd

chcesz nam powiedziec ze czasem sie nie myjesz?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

,, Nie ma brzydkich kobiet... są rożne gusta... " ;]


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

raczej ze nie powinna mieć pretensji do męża/chłopaka ze się wybrudził albo brzydko pachnie bo własne wyszedł z obory.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

sie nie umawiam z laska w oborze, no chyba ze lubi

a jak sie umawiam to zdarze się sprysznicowac i przebrać, a jak przyjdzie nie zapowiedziana to jest czesc jak czapka i lece dalej robic co mam do zrobienia, pozniej chata i pierwsze co to prysznic


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97
chcesz nam powiedziec ze czasem sie nie myjesz?

Myje się codziennie ;) ale np dziewczyna chce ci zrobić niespodziankę a ty wyłaźisz z garażu po remocie ciągnika cały brudny itd ;)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

to ona tez jest brudna ;) jak sie przytuli do moich ulubionych ogrodniczek ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nasil90... dobrze jak wyszedłbyś z garażu tylko zmazany od oleju i smaru a nie np z obory po przepychaniu jakiegos kanału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

No i o to chodzi jak się przytuli i ubrudzi to jest ok a jak bedzie się patrzyła jak na kosmite i nie bedzie jej cos pasował to juz nie było by fajnie

 

 

Kiedyś szukałem korka w beczce z przepalem byłem w tym bełcie cały umazany :) chciał bym wtedy się przytulić z jakąś dziewczyną ;);) Żart oczywiście


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Koledzy, zawłaszcza andrzej2110 ,trzeba być sobą w realnym świecie, a ten wirtualny ,wyimaginowany w tych sprawach jest niebezpieczny i często prowadzi do nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

masz racje @goral1 bo ile razy słyszę opowieści kolegów jak idzie jakaś wytapetowana pusta laska i oni tam ze ale bym ją je.... itd jestem ciekawy jak z nimi będzie za 10 lat czy nadal będą pic przy byle okazji jeździć na imprezy i zażywać narkotyki


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

takich kozaków to jest dużo ale oni tylko krzyczą jak jest ich kilku a jak był by sam to by się słowem nie odezwał


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ci co widzieli moje zdjęcia na N-K to zdołali zauważyć że lubię prace w garażu ;) Bo mam jedno zdjęcie umazana jak murzyn ;) MI nie przeszkadza jak chłopak jeśli pracuje jest brudny. Zawsze wtedy mówię "daj mi ciuchy robocze" i idę z nim do pracy :) Nie ważne jakiej :) Potem "razem" pod prysznic i na imprezę :) albo jak się nam nie chce to w domQ siedzieć :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Koledzy, zawłaszcza andrzej2110 ,trzeba być sobą w realnym świecie, a ten wirtualny ,wyimaginowany w tych sprawach jest niebezpieczny i często prowadzi do nikąd.

 

jestem sobą i chyba w tym problem ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

To właśnie idzie na + dla Ciebie że jesteś sobą bo w internecie możesz być kim chcesz ale jak już się spotkasz z dziewczyną i okarze się że jesteś zupełnie inny to będzie wielka lipa i nici ze związku


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
masz racje @goral1 bo ile razy słyszę opowieści kolegów jak idzie jakaś wytapetowana pusta laska i oni tam ze ale bym ją je.... itd jestem ciekawy jak z nimi będzie za 10 lat czy nadal będą pic przy byle okazji jeździć na imprezy i zażywać narkotyki

Teraz już się tak nie mówi. Są nowe powiedzonka np.

- ale by ją kochał

- siedział by na niej jak na czereśni

- gryzł by jak surowy boczek

- atakował by jak młody jastrząb

- (i najbardziej rolnicze) sypał by jak zboże do paki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja się zastanawiam czy to jest na pewno +.....

 

Może powinienem udawać jakiegoś casanowe albo kogoś....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj