marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

jakub16    122

ja jak bylem na wycieczce w Niemczech to tez takie wrażenie odniosłem ale za to francuski były takie boskie mmm ;) chociaż ze ich z kolegami nie rozumieliśmy ale puszczanie sobie oczka i uśmiechy to był jak gadanie bardzo mile były ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

@milanreal1 ja tez tak mysle jak ty ;) Wiem od kolegi był na robocie mieszkał niedaleko plaży tam 60-cio letnie niemki potrafią łazić z gołymi d*p*** i z faldami na brzuchu do tego są ochydne jak i stare tak i młode ;)

 

PS. Andrzej nie martw się ty masz przecież marte. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

już nie ma.przeczytaj forum parę postów wcześniej dała mu kosza.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

np ogladając telewizję bardzo łatwo poznać który film jest z niemiec bo aktorki nie należą do naj piękniejszych


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Rafał najpierw czytaj potem pisz ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

oj tam Andrzej się nie przejmuj.nie ta będzie następna.ja tez dostałem kosza i jakoś żyje.ale ciężko jest.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

trzeba zmienić wygląd bo widzę ze wygląd jest najważniejszy. to kim się jest jest dopiero dalej ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

a moja była szefowa niemka to taka laska ze hej, nie widac po niej ze niemra a urode ma pierwsza klasa, wszystko na miejscu, ciemna karnacja


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
a moja była szefowa niemka to taka laska ze hej, nie widac po niej ze niemra a urode ma pierwsza klasa, wszystko na miejscu, ciemna karnacja

 

hehe - widocznie miała polskie korzenie ;)

 

bo przeciez kazdy wie ze "najwiecej witaminy mają polskie dziewczyny" ;)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

potwierdzam - szczegolnie jak jestes dłuższy czas za granica ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

no z pewnoscią mają ;)

 

dajcie już Andrzejowi spokuj!!! :angry:

 

a ty mi nic nie mów o francij, bo nie miałem czasu chodzić po paryżu teraz żałuje jak czytam ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Spokojnie, spokojnie chciałem tylko go przeprosić bo strzeliłem gafe a ty zaraz się rzucasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

ja byłem akurat w niemczech na tej wierzy telewizyjnej w berlinie. A Ty andrzej się nie przejmoj tego kwiatu jest pół światu jeszcze będzie ich wiele zobaczysz nie ma co się smutac.:-)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

w wakacje bylem we Francji 2 tygodnie na miedzynarodowym obozie i powiem ze kobiety w ktorych plynie wschodnio-europejska krew sa najladniejsze a najbardziej nie podobaly mi sie włoszki amerykanki i angielki... niemki byly w grupie tych ladniejszych ;) a wracajac do wypowiedzi kolegi wyzej ze stare niemki chodza z gola gruba pupa na golasa to moj wujek jak robil w niemczech to mowil mi to samo ze mlode to mlode ale jak przekroczy magiczna bariere 40lat to juz masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja nie chce wiele. Ja che to jedno jedyną.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Szukaj Szukaj aż znajdziesz..... ale pewnie sama cie znajdzie xP


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

nie dziwie sie że tak sie cała historia skonczyła ;) Po jaką chole*e całe AF musiało o tym wiedziec??? takie sprawy sie delikatnie załatwia.Czytając te posty to @martina (chyba nie polmyliem) była troche przyparta do muru ;) wszyscy na Af którzy sie udzielali w tym temacie za chwilke chcieli by juz życzenia z okazji wesela składac ato nie o to chodzi :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jest sensacja to piszą.... póżniej @martina musi sie tłumaczyć przed całym AF...... a mogli na PW wyjaśnić xP ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Piszą Piszą nie zwracają uwagi jak oby dwie strony się mogą czuć niezręcznie, ale raczej Andrzej lubi takie sensacje wokół jego osoby xP


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

lubi nie lubi, wszystko już wiadomo a wy wciąż ciągniecie ten temat.

mazna już go zmienić??


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Piszą Piszą nie zwracają uwagi jak oby dwie strony się mogą czuć niezręcznie, ale raczej Andrzej lubi takie sensacje wokół jego osoby xP

 

widać ze nie znasz mnie...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141
trzeba zmienić wygląd bo widzę ze wygląd jest najważniejszy. to kim się jest jest dopiero dalej ;)

 

Ehh, wiem coś o tym ;)


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj