marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

MarioS    1

znajomy ożenił sie w 4 miesiące, a tesciów poznał na zaslubinach ale nie dlatego sie żeni że wpadł :(


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

szybki jest ;p


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

szczerze to nie chciałbym tak :/ nawet pewnie jej dobrze nie poznał 4 miesiące a najbardziej nie lubię jak moi koledzy z klasy tacy typowi imprezowicz opowiadają co tam nie oni i le lasek wylizali ile wymarali ale oczywiście wszystko przez mgłe bo wiadomo %%%. jak jak będę miał dziewczynę to tylko z nią nawet na imprezy nie będę jeździł tylko chuchać i dmuchać bo kobieta to prawdziwy skarb :):(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

pięknie powiedziałeś.jak się ma dziewczynę to trzeba dbać jak o największy skarb.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ale jest problem... Bo nie każdy tak myśli...

Ale są wyjątki :(

 

Ps. Co do moich wymagań :) Kategorycznie nie znoszę palaczy i alkoholików...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja nie pale a jak już pije to z umiarem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ej Andrzej....


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ja również nie palę i tez nie lubię jak dziewczyna pali. A co do alkoholu to zawsze trzeba znać umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja wypić lubię.ale nie aż tyle żeby podać na łeb.wódki nie lubię tak od czasu do czasu lubię sobie ze 2 piwka strzelić.a papierosów nie znoszę.kiedyś do takiej jednej chciałem zagadać jak była sama w parku ale jak podchodziłem do niej to wyciągnęła papierosa.tak mnie to odrzuciło że z miejsca przestała mi się podobać...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Taaa :(


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie ma ideałów


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

nie ma co sie tu rozpisywac kto lubi a kto nie bo i tak wzystko wrazie czego wyjdzie później a takie pisanie ja pije ja nie pije to raczej nie jest przekonujące


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja wam powiem ze znam dziewczynę do której zaczął swego czasu "uderzać" chłopak który palił. Gdy zapytał o chodzenie powiedziała tak ale rzuci palenie bo z popielniczko całować się nie będzie. Dziś są małżeństwem i żadne nie pali :( Szkoda ze jej siostra nie zrobiła tak samo ze swoim mężem :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860
ja również nie palę i tez nie lubię jak dziewczyna pali. A co do alkoholu to zawsze trzeba znać umiar.

 

finowie maja takie powiedzenie ze trzezwi sa do momentu kiedy nie musza się trzymac podłogi kiedy na niej leżą


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

widocznie bardzo mu zalerzało ale to nie często się zdarza moja kobieta nie bedzie mniała takich problemów


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0
A ja wam powiem ze znam dziewczynę do której zaczął swego czasu "uderzać" chłopak który palił. Gdy zapytał o chodzenie powiedziała tak ale rzuci palenie bo z popielniczko całować się nie będzie. Dziś są małżeństwem i żadne nie pali :( Szkoda ze jej siostra nie zrobiła tak samo ze swoim mężem :)

To ja znam przypadek że dziewczyna paliła a chłopak postawił warunek że ma przestać no i przestała do ślubu a po ślubie znowu zaczęła no i ma chłopak problem bo co ma się teraz rozwodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

ja tez nie pale i przyznam się ze nie pije jakoś zawsze kumple mnie nie mogą przekonać po prostu twardy jestem i nie chce jakoś mi nie podchodzi a jak koledzy śmierdzą ćmikami to im mowie ze je... ci z paszczy jak ze starego trampka :(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
To ja znam przypadek że dziewczyna paliła a chłopak postawił warunek że ma przestać no i przestała do ślubu a po ślubie znowu zaczęła no i ma chłopak problem bo co ma się teraz rozwodzić?

Ciekawe jak dotrzyma przysięgi wierności... oby nie tak jak obietnicy z paleniem...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dokładnie :(


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0

Pożyjemy zobaczymy ale na razie się żrą za papierosy zobaczymy co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Mam problem. Bardzo podoba mi się pewna dziewczyna mam z nią bardzo dobry kontakt.Tylko ja chciał bym żeby była ze mną :( A ona traktuje mnie jak przyjaciela choć jak czasem piszemy to wydaje mi się ze też czuje coś więcej.Może macie dla mnie jakieś rady?

Musisz po prostu wyczuć co ma na myśli. Podczas pisania można się dużo dowiedzieć, bo osoby, które piszą maja więcej śmiałości niż przy rozmowie w cztery oczy. Możesz też zapytać wprost czy jest toba zainteresowana. Piszesz, że macie dobry kontakt, więc nie powinno z tym być problemu. Ja swoją dziewczynę poznałem przez internet i w drugiej albo trzeciej rozmowie na GG zapytałem czego oczekuje. Odpowiedziała, że jest mną zainteresowana i że zobaczymy co z tego wyjdzie. A jeżeli Ci odpowie, że interesujesz ją wyłącznie jako przyjaciel to mówi się trudno, i tak nic nie zdziałasz. Ale pamiętaj od przyjaźni do miłości jest bardzo blisko więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie palę i nie piję... nie wyobrażam sobie tego żeby moja przyszła wybranka paliła lub spożywała alkohol w w jakiś większych ilościach!! powiem krótko - brzydzi mnie jak widzę ładną, zadbaną kobietę, z papierosem lub piwem w ręku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tym piwem to nie przesadzaj, bo nigdzie nie jest napisane, że kobieta nie może pić piwa. Trzeba tylko znać umiar. Jedno piwo jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Ale z papierosami to masz rację. Mnie też brzydzi jak widzę na ulicy ładną dziewczynę z papierosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dlatego nie palę :) Bo to wstrętne!!!!!!

Co to za przyjemność śmierdzieć jak "stary trampek"??? :angry: :):(


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj