marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tumek19    5

Moja wprost przeciwnie... nie obraża się... za to ona mówi do mnie "pieszczotliwie"...lepirj nie będe pisał bo mnie wysmiejecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wracając do wymagań koleżanki Marty to ja chyba się nadaję. Mam 185 cm wzrostu i 27 lat, więc spełniam kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Hmmm, jakby mi ktoś tak powiedział to bym się pogniewał :( kiedyś coś podobnego powiedziałem koleżance to powiedziała, że musi jeszcze trochę schudnąć :) a szkoda, bo ładna z twarzy to by mogła resztę przywrócić do normalności. Chociaż i to nie jest takie łatwe :)

 

Żal mi takich dziewczyn, nie wiedzą co robią moja kolezanka fajna i wogóle ale deska z przodu z tyłu i po bokach, i mowi że jest gruba, Boze kochany popadnie w jakaś chorobe albo juz to zrobiła, odpier*** od dobrobytu


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Kobiety zawsze będą twierdzic że są za grube, mają brzydkie włosy, odstający nos, za małe piersi itp... Tego nie idzie zmienic...Przynajmniej ja próbowałem ze swoją narzeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

oj przepraszam ale moja koleżanka che przytyć i nie może :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to zależny jako kto ma przemianę materii. Ja mogę zjeść i nie będzie widać a siostra trochę zje i w spodnie się nie mieści :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Mam problem. Bardzo podoba mi się pewna dziewczyna mam z nią bardzo dobry kontakt.Tylko ja chciał bym żeby była ze mną:( A ona traktuje mnie jak przyjaciela choć jak czasem piszemy to wydaje mi się ze też czuje coś więcej.Może macie dla mnie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Tylko jak piszecie ze sobą to wygląda Ci to jakby czuła coś więcej?

Jak się pisze z kimś to trudno wyczuć czy jest tak czy siak, np. ja jak piszę z taką jedną to niby tutaj buziaczek, tu ja do niej 'co tam brzoskwinko', ona bardzo dobrze i kolejne buziaki i przytulanki wysyła, ale jednak ciągnie nas do innych osób :(

Przez pisane do siebie teksty to nie ma co stwierdzać takich rzeczy, bo to różnie bywa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam ale moja koleżanka che przytyć i nie może :)

Moja koleżanka była szczupła...od kiedy zaczęła brać doustne środki anty****epcyjne to przybrała niesamowicie na wadze :( Więc jeśli koleżanka chce przybrać to można jej to poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

w jej przypadku to nie miało takiego skutku.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Ale jak się spotykamy to tez jest fajnie :) Tylko ja bym chciał żeby tez coś czuła bo nie chce odpuścić :(

 

Sperling3350 ma racje tez znam tą dziewczynę tylko zapomniał dodać ze do tych środków przyłączyły się jeszcze obiady w MC Donaldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
A zażywała??

 

Jasne. Trzeba się przecież zabezpieczać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z lekcji w.d.ż.w.r pamiętam jeszcze, że jest wiele innych metod zabezpieczania się...nie koniecznie muszą to być środki hormonalne:) Ale zależy jak kto woli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

tak ale niektóre powodują dyskomfort.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak zapomniałem to dodać...zależy od pary na co się zdecydują, z czym będzie lepiej i wygodniej:) Oczywiście cena tez gra tu rolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Albo powiększyć przyrost naturalny :(

 

trzeba być odpowiedzialnym w tej kwestii. Wpadła by a teraz jest wolna bo się rozstała z chłopakiem bo nie pasowali do siebie jednak. I co by było jak by wpadła?? panna z dzieckiem miała by trudniej znaleźć faceta.

 

cena tez ale ona gumek nie lubi wiec tabletki. Poza tym to się bierze po konsultacji z lekarzem a nie tak hop siup.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

bez obrazy czy cos. ale macie problemy jak by życie takie błache było, nie było by wiekrzych problemów


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dokładnie :( Ja tam nie mam takich problemów.

Żyje sobie we wstrzemięźliwości i to najlepsze wyjście. Po co się martwić o to czy będę w ciąży czy nie??

Wcale ani tabletki ani inne zabezpieczenia nie dają pewnej ochrony.

 

Kiedyś słyszałam taką anegdotę:

 

Rozmawia dwóch kolegów:

-Co tam u ciebie??

-A wszystko w porządku. A co to za zdjęcia masz w portfelu??

-To moje dzieci...

-A co nie zadowolony z nich jesteś??

-Chciałem mieć tylko jedno, a tu figa...

-Przecież są rożne rodzaje zabezpieczeń. Nie używałeś??

-Używałem...A tu są efekty... To jest Mietek z przeterminowanych tabletek, to Aldona z dziurawego kondona, a tu Wincenty za późno wyjęty... I co mi z tego było....

 

Więc pomyślcie???


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Gość miał pecha....

Ale patrząc na sprawę z drugiej strony, jeśli jesteś w stałym związku i wiesz że zostaniesz z daną osobą to chyba wpadka nie taka straszna :) Napewno nie powinno sie rodzinki zakładać z powodu wpadki bo potem nie zawsze się dobrze układa i kończy się rozwodem... i poco

Ja gdybym z moją wpadł ... ożenił bym się z nią bo pewnie i tak mnie to czeka, ale lepiej będzie jak to dziecko przyjdze po ślubie :(

Pozdrawiam


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

no tak inna sprawa jak już jesteś przed ślubem a inna jak stało się to podczas jakiejś przygody :(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

No na te przygody to trzeba uważać :) Nie ma jak to się pozna dziewczyne, wypije kielicha z teściem a potem po pokoju i cała noc :)

Mnie tam takie szybkie przygody w samochodzie po imprezie nie kręciły :(


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj