marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martina    39

Napisałam dokładnie, ze ponad 183 już ujdzie. Bo ja się nie będę kłaniać do chłopaka jak będę chciała mu buzi dać :(


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

i tyle wymagan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

oj tam zaraz kłaniać. nie urosnę już 10 cm :(

 

tak Marta mała nie jest


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja mam 193cm i mam 18 lat w lipcu 19 ale jak już napisałem nie chcę poznawać dziewczyn przez neta


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

łe to wy wszyscy tacy wysocy :( ja tam jestem wyższy od @andrzeja2110 ze 5 centymetrów ;/

ale wydaje mi się ze jak chłopak jest wyższy to tak bardziej pasuje a co do poznawania dziewczyn z neta to nie lepiej nie próbować bo ci jakaś małolata albo coś będzie pisać ty się zaangażujesz a jak dojdzie do spotkania to potem koniec i po co takie coś :/


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Tak wysoka jestem :) Mam 181cm wzrostu :)

A jeśli chodzi o znajomość przez neta, to możecie zapytać @fosforana. On mnie widział w realu, rozmawiał ze mną.

I jakoś nie narzekał, żebym była małolatą i w ogóle....

Ja raczej staram się poznać na żywo tą osobę zanim się zaangażuje :( Spotkać kilka razy, ale czysto po przyjacielsku :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Zalezy w jaki sposob poznajemy osoby przez neta :) sam nawiazalem w ten sposob kilka znajomosci.....ale czy chodzi o to by od razu "zakochac sie wirtualnie"?? Przeciez mozna sie nie angazowac, zwyczajnie poznac druga osobe, pozniej spotkanie, ktore rozwiewa zazwyczaj wiekszosc watpliwosci. A dalej to juz zalezy od obu stron jak daleko mozna zajsc z owa znajomoscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dokładnie o to mi chodziło :)

Dzięki :(


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5
Tak wysoka jestem :) Mam 181cm wzrostu :)

A jeśli chodzi o znajomość przez neta, to możecie zapytać @fosforana. On mnie widział w realu, rozmawiał ze mną.

I jakoś nie narzekał, żebym była małolatą i w ogóle....

Ja raczej staram się poznać na żywo tą osobę zanim się zaangażuje :( Spotkać kilka razy, ale czysto po przyjacielsku :)

Dobrze słońce. Wierzymy ci na słowo. Ale wiesz człowiek wolo byc pewny z kim pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

@martina....nie ma za co dziekowac :( Kolego @tumek19 skoro nie ufasz.....to moze sam sprawdzisz to zapraszajac taka osobe na spotkanie np. przy kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dokładnie :( NIe musicie mi wierzyć :) Ja zawsze prawdę pisze, no ale...

 

Ps. Bronie wam się ze mną spotkać?? Chyba nie... To się przekonacie na własne oczy czy kłamie czy nie...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ja teraz naj pierw muszę zobaczyć i dotknąć a potem już mogę pisać itd


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Mam pytanie. Ile mogę mieć lat? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

 

Co ty się tak złościsz??? Ja mówiłam że ma być starszy ode mnie, na pewno nie młodszy. Ale górną granice też mam :( Max 9 lat starszy. Bo więcej to już przesada...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5
@martina....nie ma za co dziekowac :( Kolego @tumek19 skoro nie ufasz.....to moze sam sprawdzisz to zapraszajac taka osobe na spotkanie np. przy kawce :)

A chętnie umówiłbym się z martiną na kawe. To zależy tylko od niej... tylko trochę za daleko mieszkam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A mi się to trochę nie podoba ze wzrost musi odrazu kogoś przekreślać. Wygląd to nie wszytko.

 

Co ty się tak złościsz??? Ja mówiłam że ma być starszy ode mnie, na pewno nie młodszy. Ale górną granice też mam tongue.gif Max 9 lat starszy. Bo więcej to już przesada...

 

na wiek się łapie :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Spoko to nie wszystko....

Ale już słyszałam teksty skierowane do mnie " wyglądają jak flip i flap" i "gdzie ona oczy miała?"

Przejadło się mi to...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ja miałem co innego na myśli. Chodzi mi o to ze odnośnie wieku to w internecie można się grubo pomylić . Ponawiam poprzednie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Ja miałem co innego na myśli. Chodzi mi o to ze odnośnie wieku to w internecie można się grubo pomylić . Ponawiam poprzednie pytanie.

 

Powiedz ile masz, a nie ile możesz mieć...

 

Ps. Mam się wylegitymować z dowodu?? Ok :( Ale zmaże kilka słów :) Ochrona danych osobowych...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

dawno nie czytalem tego tematu.....wchodzac tu kilkanascie minut temu przeczytalem tylko kilka ostatnich postow.....teraz dopiero zauwazylem ze Kolezanka chlopaka poszukuje :) no chyba ze cos zle zrozumialem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj