marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Zetor5340    1

Dębowe MOCNE :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

akurat dębowego nie lubię :)

ale ty nie o piwie gadamy. jest do tego inny temat (przynajmniej kiedyś był)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

A znacie takiego piłkarza "Kałmanawardze"? :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie interesuje sie piłko

 

a tak wogóle co to ma z uwodzeniem wspólnego??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

Andrzej mógłbyś używać samogłoski ą? albo chociaż a? bez ogonka? znacznie ułatwiłoby to czytanie...

 

Sorry za OT

 

 

A faktycznie cos przymiera temat...

 

 

 

Jestem dyslektykiem potwierdzonym podwójnym badaniem. Takie błędy u dyslektyka to jest normalka. Nie wiem czemu ale FF tych błędów nie wyłapuje :) Staram się ich unikać ale czasem pisze po 2 posty na raz i jeszcze coś na gg.


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

coś nam tu dziewczyn brakuje.............

chyba trzeba zaprosić do rozmowy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
A znacie takiego piłkarza "Kałmanawardze"? :)

pewnie gruzin.a co to ma wspólnego z uwodzeniem?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Jak jest/było u was w szkole czy dziewczyny witały się z wami tak jak z dziewczynami tzn. gorący buziak w policzek :) ??

Czy raczej wstydziły się tego i witały sie tak tylko z dziewczynami??

 

 

 

heh to taki wątek bardziej pasujący do tego tematu a nie gatka o piwie (żart) :)


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

A jak już o dziewczynach... dziś dałem mojej pierwszy raz golfem jechać, przywiozła mnie ze szkoły i... żyje :) ale się dziewczyna ucieszyła że jej dałem prowadzić :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Jak jest/było u was w szkole czy dziewczyny witały się z wami tak jak z dziewczynami tzn. gorący buziak w policzek :) ??

Czy raczej wstydziły się tego i witały sie tak tylko z dziewczynami??

 

 

 

heh to taki wątek bardziej pasujący do tego tematu a nie gatka o piwie (żart) :)

czasami z niektórymi ludźmi tak jest.ale zazwyczaj to nie.witają się tylko z dziewczynami.ale w mojej klasie są dziwni ludzie i co jakiś czas grupki się zmieniają bo się kłócą...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Żeby się całować to nie ale zawsze jak się witam z koleżankami to przytulenie musi być :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ja w technikum miałem samych chłopaków w klasie więc z buziakami by wyglądało to dziwnie :) Ale sposoby jakimi sie witalismy moznaby napisac całą książkę... Za to w gim chopacy byli mniejszoscią w klasie. A co do witania to 'cześc" i nic więcej. Ja starałem się byc dżentelmenem i całowałem kobiety w rękę. I co wam powiem... Niektóre były mile zaskoczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Jestem dyslektykiem potwierdzonym podwójnym badaniem. Takie błędy u dyslektyka to jest normalka. Nie wiem czemu ale FF tych błędów nie wyłapuje :) Staram się ich unikać ale czasem pisze po 2 posty na raz i jeszcze coś na gg.

 

 

Andrzej, to akurat nie jest dysleksja pisanie "o" zamiast "ą", to jest po prostu wiejski slang bo ty piszesz tak jak mówisz, wielu ludzi zamiast mówić "pójdą" to akcentują takie "o" i wychodzi "pójdo".

A to, że używasz tego na forum to jest po prostu oznaka twojego lenistwa. :)

 

Mam rację?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysleksja

Poczytaj sobie. Zwłaszcza w połowie strony.

 

Nie bądź taki upierdliwy !!!


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

andrew ale w polskim najczęściej na końcu wyrazu używa się ą a nie o

masz firefoxa? kliknij PPM przed wysłaniem na wszystkim co się świeci na czerwono i będzie wszystkim lepiej


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nieróżnicowanie ę-en-e, ą-om

 

O to ci chodzi?

 

jak wyraźnie masz napisane, np: "jadom" zamiast "jadą" o to chodzi a nie o pisanie "jado" czy "piłko"


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mam FF ale tego nie podkreśla. Inne tak

 

zetor ja pisze bez m


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dokładnie...fajnie że się spostrzegłeś o co chodzi. :)

 

ale chyba już lepiej jakbyś pisał z "m"


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

też mam dyslekcję tyle że ja robię ortografy a zauwarzyłem że dyslekcję mają częściej faceci niż dziewczyny dlaczego to tak jest?


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie, wasza dyskusja nie ma nic wspólnego z uwodzeniem.:) Proponuję zacząć pisać na temat. A tak przy okazji to rzeczywiście za mało dziewczyn wypowiada się w tym temacie. Trzeba coś z tym zrobić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ortografy FF mi podkreśla i poprawiam przed wysłaniem posta ;p

 

Zrobił się OT ale to przez Zetora (czemu mnie to nie dziwi)

 

może się wstydzą ?? :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

szkoda że tak mało dziewczyn jest na af a z moich stron to wcale nie ma


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj