marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    3838

szkoda tylko ze ten film to nie film a prezentacja zdjęć, powiem szczerze wszystko OK tylko nie podobaja mi sie zdjęcia z paryża, bo jakby to powiedzieć? zawiodło mnie to miasto i go nie lubie, mimo tego ze najlepsze kasztany są na placu Pigalle


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

:lol: :D:D

Ale fajnie to wszystko połączone :D

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!

Edytowano przez krolikNH
Łączenie postów

It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Wiele osób się podnieca Paryżem i wieżą Eiffla, kiedyś gdy tam pojechałem to się sam przekonałem że..., wieża Eiffla to kupa żelastwa i nic więcej, jedyne co w niej jest ładne to to jak wygląda w nocy oświetlona. Nic poza tym.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to byly tylko wakacje i szkola tam. a ze fotki sie znalazly to coz. mi tez paryz sie nie podoba. jeden wielki syf, ale jak jestes na wycieczce to tego niepokaza ci , tylko to co piekne a syf omijaja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

troszeczkę podróżowałem po europie ja turysta nie które miejsca były fajne niektóre mniej fajne ale wszędzie jakoś było schludnie itp.... Ale jak wylądowałem na Okęciu i już jechał do domu to gorszej zasyfionej stolicy nie widziałem..... mój rodzimy Płock jest 100% czyściejszy i ładniejszy....


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

nie będę się wypowiadał na temat Warszawy z racji tego ze to stolica,

dla przykładu zobaczcie sobie moje obecne okolice http://www.yacenty.pl/2009/01/raahe-w-swietle-dnia/ jedyny problem to troszke tu zimno

 

banan: miałas to szczeście ze byłaś w lecie - ja tam pojechałem na sylwestra, było strasznie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

bylam tez tam i w sylwestra normalnie szok az wstyd sie przyznac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

sylwester 2005\06 I 2006\07

to normalnie porazka, bydlo i jeszcze raz bydlo.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

eh to ja byłem 3 i 4 lata wczesniej i wrazenie podobne, nie mniej po tej wizycie nabrałem tez swoistego dystansu do arabów i murzynów


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to jak dobrze przygladnoles sie to Paryz wyglada jak EUROPEJSKA AFRYKA. Murzyn przeplatany arabem albo odwrotne arab murzynem.

HEHE i niech ktos powie ze to cudowne miasto. ale oki koniec. podrywamy dalej. :lol: :D

ps.sylwester 08\09 to wygladal tak. 1150aut spalonych tak witali nowy rok.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

mi sie tylko udało oberwać gazem od policji no ale jakoś udało się bez szwanku na zdrowiu wrocic z tej imprezy, nie mniej dym był ostry

teraz człowiek sobie siedzi spokojnie na północy cisza spokój, tylko jednego brakuje, no ale za 3 tygodnie wracam więc...

drżyjcie wrocławskie knajpy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Wyobraźcie sobie, że na parkingu pod Paryżem grupa arabów rozłożyła te swoje kocyki centralnie przed naszym autem, szukając kierunku do Mekki po czym zaczęli się namietnie modlić.

 

Czas jechać a weź ich spróbuj pogonić :/


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Zdążyłem to zauważyć, są aż za bardzo.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Hehe i w imie alla..... moga Ci glowe........


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

moze spodobał im sie wasz wóz :lol:


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

na tym pamietnym sylwku byliśmy z kumplami w 6, jak sie zrobił dym to jak sie okazało byłem nablizej centrum i jeszcze po tym jak oberwałem gazem to nie wiedziałem co sie dzieje zbytnio wiec zgubiliśmy sie, a ze na Polach Elizejskich miało być 2 MLN ludu to ...

dopiero po ok 1.5 godz udało sie nam spotkac - ja siedziałem na fontannie a po ulicach biegała ekipa gdzies z 50 osob - moich 5 kumpli i reszta murzynów arabów spiewająca bardzo melodyjną piosenkę - "YacentY, gdzie jesteś łobuzie" - całkiem niezle im to szło :lol:


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a byly jakies sztuczne ognie??????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

nie pamietam :lol: takie fajne dziewczyny były obok ze nie patrzyłem zbytnio co się dzieje poza moim horyzontem


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Były, były, płonęły auta i półciężarówki :lol: hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
nie pamietam :lol: takie fajne dziewczyny były obok ze nie patrzyłem zbytnio co się dzieje poza moim horyzontem

moim zdaniem to francuzki to sa paskudne.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a czy ja gdzies powiedziałem ze to były francuzki? wtedy akurat w Paryzu było Taize i było pełno ludzi z całego świata, pełno Polek, Słowenek, Rosjanek, Czeszek a to nie są złe dziewuchy :lol:


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no tego narodu to tam pelno.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj