marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomash    7
To wy widze że młodzi jeszcze jesteście

hehehe.... młodzi i niedoświadczeni... po to jest ten temat ;)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0
dokładnie.. tak sie czujesz jakby ci mowe odjeło.

a najgorsze jest to ze np przez tel lub sms czy gg to pełno tematów do rozmowy i wogóle rozstac sie nie idzie a jak w realu ją zobaczysz to nawet nie wiesz o czym gadac.. i potem to wyglada jak wygląda... :P

 

 

jak tematy nie idą to sie trzeba od razu do rzeczy wziąć he he ,ale nie na całość tylko małymi kroczkami :D ale efektywnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawo10    1

Trafik ma słuszność na każdego przyjdzie pora i będzie czas na doświadczenia, a co do przedmówcy ja rozumiem ze działanie jest lepsze od ciszy ale pamiętać o tych małych kroczkach :P żeby potem ofiar w ludziach nie było jak ktoś przegnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

to tez muwie ze do wszystkiego trzeba podchodzic z głową i rozmysłem . zeby kazda ze stron tego czy tamtego chciała ale w sposób przemyślany i dojrzały a nie jak zakochane w ciągu jednego dnia małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

macie rację.w SMS i na GG to jest wszystko ładnie pięknie a w realu to tak ciężko.a ja np przez 2 lata mniej zajmowałem się podrywaniem i dziś mam problem.konkretnie zapomniałem jak to robić od czego zaczynać.ale najlepsze to jest ulubiona metoda Beenhakkera czyli krok po kroku.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Najlepszy sposob to czesta rozmowa z upatrzona dziewczyna i odrazu widac czy chce z toba gadac czy cie zplawia. Ja tam narazie ciesze sie zyciem i wole szybkie laseczki. :P


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzTyWnY    0

Ale trzeba tez wykazac własną inicjatwe np ja ostatnio jestem specjalista od całkiem "przypadkowych" spotkan :D ale oczywiscie mówie ze to nie przypadek tylko przeznaczenie ze sie spotkalismy :D dzis np zaplanowałem ze spotkam sie z ...bo cos sie nie odzywała ostatnio.Wiedziałem o której wychodzi ze szkoły, więc podjechałem tam i przyczaiłem sie pomiędzy przystankiem na którym ona wsiada i poprzednim.Czekałem az ja zobacze a gdy to się stało to ja chodu na ten poprzedni przystanek i tam wsiadłem, potem ze niby jechałem przypadkowo w tym samym kierunku :D ale najlepsze stało sie potem...wsiadła, nie zauwazyła mnie ,następnie usiadła na siedzeniu i wyciągneła telefon, po chwili dostałem sms'a co tam u mnie słychac i ze przeprasza ze sie nie odzywała a ja na to odpisałem jej "popatrz za siebie" i podeszełem tam gdzie siedziała...zebyscie widzieli jej mine jak sie odwróciła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawo10    1

sposób godny naśladowania przez innych z tym "przypadkowym spotkaniem", ale wymaga wytrwałości i nie złego pomyślunku jak zrobić zeby wyglądało na przypadkowe;)

a co do rozmów to prawda ale bez przesady bo jak ktoś zamęcza ro żeby nie wiem jak fajny był może szybko do siebie zniechęcić. a z szybkimi laseczkami to uważaj żebyś czegoś szybko nie złapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Nie dygaj gumka z detki od ladowarki hahahhhaaha, nie ma szans. Ja poprostu lubie sie pobawic w milym towarzystwie i otoczeniu.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawo10    1

heheh widzę że o zabezpieczenie dbasz:P ależ oczywiście zabawa w dobrym towarzystwie wskazana nie ma co z byle kim czasu marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

no można tak powiedziec

 

a po za tym to laski nie lubią zbyt długiego przynudzania w stylu (jak tam w szkole ,co u rodziny słychać )to tak dla początkujących . A poza tym to kazdy temat jest dobry oczywście tylko trzeba go dobrze poprowadzić

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!

Edytowano przez krolikNH
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawo10    1

kolega ma racje, fakt temat typu co było w szkole jest bardzo nie na miejscu , jak juz sie chce dziewczynę podrywać to trzeba sie ciut chociaż wysilić, choć wiem z doświadczenia ze nie których nawet na ciut nie stać, ale mam nadzieje że Wy będziecie inni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Szczeze to mi sie znudzilo te angazowanie w zwiazki ale cos tak juz mam zamair sie ustatkowac starczy zabawy, mam taka fajna foczke , mila, dobrze sie uczy, ladna i mnie lubi i to jest podstawa i bede cos krecil bo juz znudzilo mi sie takie latanie jak piesek za suczkami. Fajnie miec kogos z kim mozna o wszystkim pogadac.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzTyWnY    0

wg mnie to najlepiej o szkole nie mówic no góra jedno pytanie w stylu "jak tam w szkole" i tyle bo takie wypytywanie to tak jakby rodzice pytali sie...tematów mnóstwo jest tylko problem w tym ze jak sie naprawde podoba i zalezy na niej to cięzko cos powiedziec :D ja potrzebuje tak z 3-5 min zeby zacząc cos mówic z sensem... a co do przypadkowych spotkan to jestem niezły kombinator :P jak ktos chce sie tak spotakac "przypadkowo" to niech poda szczegóły to mu jakis tutorial napisze :D naprawde fajnie sie takie kończa bo wszystko jest na spontanie a nie takie jak sie trzeba umówic np piątek 17 czekaj i stresuj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawo10    1

spontana jest najlepsza ale czasami trudno zakombinować żeby wyszło na przypadek , ale jak coś mamy namiar do kolegi bedzie sie wykazywał pomysłowością:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ale trzeba tez wykazac własną inicjatwe np ja ostatnio jestem specjalista od całkiem "przypadkowych" spotkan :P ale oczywiscie mówie ze to nie przypadek tylko przeznaczenie ze sie spotkalismy :D dzis np zaplanowałem ze spotkam sie z ...bo cos sie nie odzywała ostatnio.Wiedziałem o której wychodzi ze szkoły, więc podjechałem tam i przyczaiłem sie pomiędzy przystankiem na którym ona wsiada i poprzednim.Czekałem az ja zobacze a gdy to się stało to ja chodu na ten poprzedni przystanek i tam wsiadłem, potem ze niby jechałem przypadkowo w tym samym kierunku :D ale najlepsze stało sie potem...wsiadła, nie zauwazyła mnie ,następnie usiadła na siedzeniu i wyciągneła telefon, po chwili dostałem sms'a co tam u mnie słychac i ze przeprasza ze sie nie odzywała a ja na to odpisałem jej "popatrz za siebie" i podeszełem tam gdzie siedziała...zebyscie widzieli jej mine jak sie odwróciła :D

Co bedziemy gadać.... masz szczescie i tyle :D :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Najlepszy sposob to czesta rozmowa z upatrzona dziewczyna i odrazu widac czy chce z toba gadac czy cie zplawia. Ja tam narazie ciesze sie zyciem i wole szybkie laseczki. :P

 

Heh zazwyczaj to Cie spławia... :lol:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Szczeze to mi sie znudzilo te angazowanie w zwiazki ale cos tak juz mam zamair sie ustatkowac starczy zabawy, mam taka fajna foczke , mila, dobrze sie uczy, ladna i mnie lubi i to jest podstawa i bede cos krecil bo juz znudzilo mi sie takie latanie jak piesek za suczkami. Fajnie miec kogos z kim mozna o wszystkim pogadac.

 

Też jestem twojego zdania, tylko mnie jakoś do ani ciągnie nie wiem czemu, jedni mówią że ze względu na gospodare ale jest jeszcze jej kuzynka co też ma około tylu ha i jakoś mnie do niej nic nie ciągnie a do Ani owszem wszystko bym oddał ale nie myślałem że taka dziewczyna ze wsi, obtrzaskana w gospodarstwie będzie z takim skonczonym smierdzącym pederastą co nie ma poukladane tylko sapie do kazdego,, polowa chopów z mojej klasy wisi mu wpie**@l bo zadziera gówniarz o rok mlodszy a jakie ona na blogu wierszyki pisze do niego


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0
no można tak powiedziec

 

a po za tym to laski nie lubią zbyt długiego przynudzania w stylu (jak tam w szkole ,co u rodziny słychać )to tak dla początkujących . A poza tym to kazdy temat jest dobry oczywście tylko trzeba go dobrze poprowadzić

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!

 

 

Ale masz problem chłopie . Nie ma co ,aż żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

http://www.agrofoto.pl/forum/boardrules.html

 

Radzę sie zapoznać z tą lekturą, bo jak na razie to jesteś nowicjuszem bez znajomości Regulaminu i już kozakujesz... ;)

Sory za OT


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

ok ale ty chyba nie masz nic innego do roboty tylko siedzieć przed kompem i sprawdzać czy ktoś zamiast "ą" napisał "a"

to nie strona o jęz.polskim .Zal poprostu żal .Weż sie chłopie lepiej do roboty bo prądu szkoda na to twoje sprawdzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Nie zrozumiałeś istoty mojego dopisku pod postem. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, ze masz nie cytować poprzedniego posta bo to jest wykroczenie.

Może to nie jest strona o j. polskim, ale trzeba zachować chociaż minimum poprawności pisowni postów

A to co ja mam do roboty i co chcę robić to moja prywatna sprawa, więc nie rozumiem "do czego piejesz"


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tu i tak łagodnie pochodzimy dopisania postów. Poprawia się przeważnie tylko ortografie i capslock. Za pisanie a zamiast ą lub pisanie zdań z małej litery nie karzemy (na innych forach za to tez krają !!!![wiem z własnego doświadczenia ;) ])


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj