marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cichy007    0

A tam takie gadanie ze sie nie podobasz... . Ja Karolinie tez sie nie podobalem a jestesmy razem i to bardzo szczesliwi:) ale to długa historia... Ale tak naprawde to chlopakidziewczyny trzeba zabierac na lono natury tam to dopiero sie dzieje:D


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

hehe ja to bardziej o polach,łąkach lasach,jeziorach myślałem;p


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a ja nie mialem problemu bo sie spodobalem mojej dziewczyie jeszcze jak jej nie znalem .... B)

 

a co do Ciebie to mysle narazie musisz z nia jak najwiecej gadac ale bez przesady zebys sie ine nazucal bo wtedy klapa a to z czasem przyjdzie badz cierpliwy B)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

Chłopaki co zrobić? JEstem z dziewczyną, jest nam ze sobą bardzo dobrze;), ale do mnie chce kręcić inna dziewczyna, ja nie chce, i moja mówila że wydrapie jej oczy B) robic coś czy olać ją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ty się jeszcze pytasz? Skoro jesteś z dziewczyna i jest wam razem dobrze, to po jakiego grzyba kręcić z inna? Olej tamtą pannę i pielęgnuj twój dotychczasowy związek B)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

i wyjdzie tak ze na żadnym polu nie zostanie ....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

jak juz masz tą jedną,, tą jedyną to z inna daj se spokoj... szkoda zachodu.. ;)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

No panowie Wy tu o dziewczynach to ja się już mogę pochwalić iż zostanę młodym Tatusiem na rozpoczęcie nowego roku się dowiedziałem i to mam jak w banku .


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a to gratuluje hehe za pare lat nowy pomocnik ;) pozdrawiam


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

no gratulacje ;)

moze jakis mowy temat załóżcie na forum B)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
a może lepiej "uprawiać dwa pola" niż jedno.

zobacz która lepsza i tyle

 

A raczej 2 rośliny na jednym polu ale nie polecam bo nic nie wyrośnie. Ja mam problem, taka jedna się mnie uczepiła ona taka niby wszystko jajca se robi i ona napsiala że mnie kocha ja w smiech przed kompem ale to nie był żart i nie wiem jak to teraz odkręcić bo ona mi sie wcale nie podoba ona juz by chciała ze mną gdzies w kabinie hmm hmm ale ja wole inną Pauline nie tą, ja do niej nic nie czuje bo sobie nie wyobrazam iść z nia gdzieś, z tą której nie kocham za ręke a mijał bym tą co się zakochałem ,nie wiem co mam z ta babą zrobić, bo normalnie od kompa mnie nie odpuszcza, nawet w LS pograć nie idzie jak już zaczne pisać to na niewidoku dzis siedziałem ale napisala wiem ze tam jestes, bo na naszej klasie byłem akurat i to taka robota ;) Niby jaja a zrobiło się poważnie, ale znowu ona jest we mnie po uszy zabujana co on aby dla mnie nie zrobila ale jakoś jestem zniesmaczony, po prostu ona mi nie pasuje, musi być dwóch Jeden drugiemu pasuje i drugi pierwszemu B)

Lexion ile ty masz lat ??


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

najlepiej to powiedz jej ze jej nie kochasz zawsze to lepsze niz sie ukrywanie a pozniej bedzie jeszcze gorzej wiec lepiej teraz ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Chłopaki ja szczerze mówiac to nie rozumiem jak dziewczyna ktora Cie (no danego osobnika:D) nie zna bo przeciez wyglad i gg to nie wszystko pisze kocham cie dlamnie to sie robi smieszne jak Ci ludzie po 14-16lat po jednym spotkaniu mowia kocham. Bo przeciez jak mozna kogos kochac jak sie tej osoby nie zna . A co wy o tym sadzicie?


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale je*** sie tym dzieciom we łbach od tej telewizji i internetu haha..


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

No wiesz to zalezy jak ta kwestie rozpatrzyc. Moja dziewczyna ma niecale 15lat i nie zamienilbym jej na zadna 18. Ale to zalezy od czlowieka. A co sie musialem nastarac zeby teraz bylo jak jest;p


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Chłopaki ja szczerze mówiac to nie rozumiem jak dziewczyna ktora Cie (no danego osobnika:D) nie zna bo przeciez wyglad i gg to nie wszystko pisze kocham cie dlamnie to sie robi smieszne jak Ci ludzie po 14-16lat po jednym spotkaniu mowia kocham. Bo przeciez jak mozna kogos kochac jak sie tej osoby nie zna . A co wy o tym sadzicie?

 

 

Hehe przez takie gadanie te słowa tracą to co powinny "nieść".

Ja myśle że pokochać można kogoś dopiero jak sie go pozna i to też nie po tygodniu znajomości.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
No wiesz to zalezy jak ta kwestie rozpatrzyc. Moja dziewczyna ma niecale 15lat i nie zamienilbym jej na zadna 18. Ale to zalezy od czlowieka. A co sie musialem nastarac zeby teraz bylo jak jest;p

ło kolego to jeszcze prokurator hehe żart ;) a ta k naprawdę z tego co zaobserwowałem niektóre 15 maja lepiej poukładane w głowach niż niektóre 18 :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

masz rację @cichy007.nie rozumiem jak od 1 wejrzenia można się zakochać.myślę że zakochać to się można dopiero gdy dobrze się pozna daną osobę.a jeżeli ma się 15 lat to moim zdaniem te miłości są takie szaleńcze i krótkotrwałe.chociaż nie we wszystkich przypadkach.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0
najlepiej to powiedz jej ze jej nie kochasz zawsze to lepsze niz sie ukrywanie a pozniej bedzie jeszcze gorzej wiec lepiej teraz ;)

 

 

Tu nie chodzi z jej nie kocham i jakieś ukrywanie bo już cała wiocha tra bi o tym więc wiesz .


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ale jeżeli już się zakochasz to tracisz tą śmiałość , przez co trudniej z nią rozmawiać , wiem coś o tym . Ja się zakochałem i jakoś dziwnie się czuję gdy z nią gadam


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

dokładnie.. tak sie czujesz jakby ci mowe odjeło.

a najgorsze jest to ze np przez tel lub sms czy gg to pełno tematów do rozmowy i wogóle rozstac sie nie idzie a jak w realu ją zobaczysz to nawet nie wiesz o czym gadac.. i potem to wyglada jak wygląda... ;)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

To wy widze że młodzi jeszcze jesteście


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Pamiętam kiedyś jeszcze jak były granice to staliśmy z ojcem na urzędzie i ojciec poszedł papiery załatwiać a ja se siedziałem w kabinie..no i obok niedaleko stał gościu Volvem ze swoją córką. hehe no i on też poszedł na urząd po papiery a ona została i się przebierała w kabinie, tylko zapomniała przysłonić firanki z boku i ja praktycznie wszystko widziałem bo zasłoniła tylko od przodu i z prawej strony a ja od lewej stałem i całą akcje oglądałem ;) Wszystkie wdzięki jej obejrzałem dokładnie i jak sie ubrała to chciałem ją trochę wkręcić i podszedłem pod ich auto i tak se chodze. A ona tak mi się przygląda, ja udaję że auto oglądam, coś tam jadła chyba bo za chwilę wyszła jakieś garnki myć, to ja podbijam i mówie, że cześć, fajne auto i tak gadamy i patrze ojciec już z daleka idzie więc mówie do niej , że ide i na odchodne rzuciłem : "Aha, i następnym razem jak się bedziesz przebierać to zasłoń dobrze firanki" hehe, ta się zaczerwieniła ale lekko się uśmiechnęła ja sie odwróciłem i poszedłem do auta, ale byście widzieli jej mine na początku :P Nic nie powiedziała. :) hehe

 

Nie moja wina, że nie potrafi zadbać o to by jej nikt nie widział....a może tego chciała, bo inna to by po tym co powiedziałem wyzwała i tymi garnkami rzuciła :) hehe

Podobało jej sie zapewne :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj