marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

kobra89    71

hehheh

dokladnie jak beda chcialy i sie im podobasz to sie nieobronisz,

sam wiem jak jest chodzisz z dziewczyna cos odwali jej w glowce i won, bedzie nastepny ktory bedzie latal jak pies, ja tam dalem sobie spokoj z takim interesem i jak nazie mam same plusy nieangazowania sie w zadne zwiazki hehehe.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety szybkoobrotowe bardzo ciekawe jak chcemy się zabawić to szybkoobrotową na jedną noc,ale lepiej w takie miłości się nie bawić bo długo się nie nacieszymy lepiej szukać stałego związku ;).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

niby tak ale od jakiegos czasu nie moge znalezc sobie na stale foczki, wiec zostaja laski na jedna noc.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

dokladnie tak, chodzisz za laska jak ten wierny pies a ona na ciebie wylozy walka, i to juz kilka razy tak mialem ,wkurzylem sie i narazie biore SZYBKOOBROTOWE foczki, ale trzeba sie ustatkowac powli ,heehehehe


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja na takie szybkoobrotówki nawet uwagi nie zwracam.szukam takiej na stałe i jak to zwykle bywa trudno taka znaleźć.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

szybkoobrotowe hehe tez nie interesuja mnie takie mam jedna i jak narazie jest bardzo dobrze a do tego umie jezdzic traktorem i w polu robi ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

hehe @pynczor tez mam taka;) i to jest własnie fajne:)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no dokladnie takiej to ze swieca szukac:P gratuluje ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

heeh no to moze zalozymy kolko co maja dziewczyny co umieja robic w polu tak sie zglaszacie ;) hehe zartuje oczywiscie

 

cos temat wygasa pomalu


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe a w jakim sobie nie poradza ??


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Do takich szybkoobrotówek to potrzeba ziomka co wie o co kaman bo jak taka się przystawi do takiego typa co sie w niej zabuja to bedzie klapa. :P

 

Ja tam lubię sie czasem zabawić bez zobowiązań hehe, zwłaszcza jak nadal nie mam tej stałej ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

zabawa trwa wiecznie hehehe, a na przyklejenie to jest szybki sposob.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hmm a jaki ten sposob


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

bawić się, jak nie ma tej jedynej i na stałej!! ;) bo możecie skrzywdzić siebie i dziewczyne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no to chyba nikt nie jest tak głupi żeby zdradzac dobra dziewczyne z jakas puszczalska


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
Ja tam lubię sie czasem zabawić bez zobowiązań hehe, zwłaszcza jak nadal nie mam tej stałej :)

i to mi sie podoba :P;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0
no to chyba nikt nie jest tak glupi zeby zdradzac dobra dziewczyne z jakas puszczalska

 

uwierz mi, że znajda sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe tak no ale oby jak najmniej ich bylo zreszta sami wiecie nie warto byc takim zdrajcom


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

A moim zdaniem trzeba korzystać z życia jesteśmy młodzi, one mogą wybierać to my też, ja tak robie na zabawach, fajnie jak d*pą koło mnie kręci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj