marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Cichy007    0

oj tam Andrzej wytrwałym trzeba byc i walczyc... uwierz warto:)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie wszystko da się zapomnieć...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Czas leczy rany. Wcześniej ktoś pisał już ile na świecie jest tego kwiatu.

Jako osoba, która już cwierc wieku przeżyła, chciałbym powiedziec ze swojego doświadczenia, że te słowa są w 100% prawdziwe.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Andrzej jezeli Ci na niej naprawde zalezy to walcz o nia... Kwiaty i te sprawy... a powoli wypracujesz sobie pozycje atakujacego:)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

tez tak walczyłem :) i co nic z tego napisała ze już ma chłopaka tylko ze jak zacząłem podryw to mówiła ze nie ma


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Andrzej jak Ci zależy na tej dziewczynie to się na nic nie oglądaj tylko walczysz :)

Ja teraz walczę o pewna dziewczynę na której mi bardzo zależy, już nawet przyjąłem pozycje konspiranta i psychologa :) i szczerze to wczoraj sama mi napisała, że jak ogląda moje zdjęcia na n/k to czuje się o mnie zazdrosna(prościej chce być ze mną :) ) no i teraz to już mam z górki :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

@lysyrolnik ty to masz sytuacje prostą i jasną :-)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

@jakub16 od początku sierpnia się staram:) także czas najwyższy żeby coś się ruszyło do przodu :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

bawić się w psychologa to nie radzę.mi przyniosło więcej strat niż korzyści.mi na jednej ciągle zależy ale chyba mi się nie uda...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a dziewczyn nie mozna obczaic w jednym dniu daje Ci do zrozumienia ze jej na Tobie zalezy a w drugim nie chce Cie znac tak to juz jest


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Czas leczy rany , ale kuracja jest długa , ja miałem parę udanych związków , ale były też katastrofy , pół roku się leczę i nie przechodzi .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

kobieta po prostu zmienna jest.i trzeba się przyzwyczaić do ich nastrojów bo to normalne u nich.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic na siłe, tylko spokój nas ratuje... spokój, nie obojętność i zamknięcie się w czterech scianach... chodzić patrzec wypatrywac... szukać ale nie na siłe... iść na dyske ale nie szukac w każdej potencjalnej żony...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Haha, dawna prawie zapomniana koleżanka dzwoni do mnie dzisiaj i pierwszy tekst jaki usłyszałem to :

" Cześć, kiedy idziemy pić?" ;) hehe

 

Ostatnio jak ją widziałem to abstynentem była :D

Kobieta zmienną jest... i nie ma chu** ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ta i liczy na twojego ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

wszystkiego najlepszego andrzej


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

tak moze poprostu trzeba jakas nowa historie ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
ja nie che jakiejś tylko to. Ale już i nadzieja umarła ;)

 

Dziś z nią pisałem na NK i okazało się ze ma chłopaka. No cóż, ja to mam szczęście ....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

I tak w święta po kielichu poznałem 3 dupcie... budze sie dzisiaj i nie ma ani jednej ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe dziewczyny na jedna noc ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

najlepsze sa takie szybkie, tylko nie dziwy ale normalne laski szybkoobrotowe,heheh


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj