marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czego nie rozumiemy? Dziewczyna przytula się do Ciebie w autobusie i to nie raz a Ty nic w tej sprawie nie robisz. Tego właśnie nie mogę zrozumieć. Jak spróbujesz i nic z tego nie wyjdzie, to nic się nie stanie a przynajmniej będziesz wiedział, że próbowałeś. Za pierwszym razem też uznałbym to za przypadek, ale następnym na pewno bym zagadał do niej o co chodzi. Albo zrób tak jak radzi kolega @Matuch. Wysiądź razem z nią na przystanku i wtedy pogadacie. Może akurat się uda. Jest jeszcze druga możliwość. Może ona rzeczywiście traktuje cię jako drążek do trzymania. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ona wysiada przystanek wcześniej

 

a jeśli według was po 3 piwach jest się pijanym to ciekawe co jest po połówce?? leżycie pod sklepem?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Dokładnie!!! Ja skończyłam związek właśnie przez % bo koleś spotykał sie ze mną będąc na %, a ja tego nie znoszę!!!! Myślałam że go zabiję!! Dostał w twarz za drugim razem i spie....aj!!!

a po co od razu strzelac w twarz??? powiedziec ze KONIEC i juz


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
a po co od razu strzelac w twarz??? powiedziec ze KONIEC i juz

 

A wiesz dla czego?? By zapamiętał że tak sie nie robi...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

A co ty od tresowania ludzi jesteś?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Nie nie jestem, ale może dało mu to coś do myślenia...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ona wysiada przystanek wcześniej

To jest rzeczywiście trudność nie do pokonania. :rolleyes:

a jeśli według was po 3 piwach jest się pijanym to ciekawe co jest po połówce?? leżycie pod sklepem?

3 piwa to jest dużo jeśli chodzi o rozmowę z dziewczyną. A o połówce już nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No napewno :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Przestań elektro...takich bajek już mi nie wciskaj. :rolleyes: hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobra to jest tylko moje zdanie. Ja na podryw zawsze udaję się na trzeźwo. Jak Ty wolisz inaczej to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jak dla mnie to najlepszym sposobem na podryw jest wcześniejsze spalenie sie zielskiem hehe wtedy rozmowa idzie bardzo przyjemnie hehe :rolleyes:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ciekawe pomysły macie...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

najlepszy podryw jest na parkiecie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Bo wam coś powiedzieć to robicie z ludzi alkoholików niewiadomo jakich


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nikt z Ciebie alkoholika nie robi. Po prostu porównałem to do siebie. Dla mnie 3 piwa to jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja mam takie wrażenie że to wiek gra duża role jeśli chodzi o pewne sprawy. Ja jakbym miał do jakiejś dziewczyny iść po % to raczej nie bardzo. Nie wiem czemu ale dla mnie lekko mówiąc brak szacunku do 2giej osoby. :rolleyes:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

hehe. czemu tak piszecie ze nie idziesz po % jak taka jest prawda. 70% cos wypije zanim podejdzie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale 30 % nie


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8
jak dla mnie to najlepszym sposobem na podryw jest wcześniejsze spalenie sie zielskiem hehe wtedy rozmowa idzie bardzo przyjemnie hehe :rolleyes:

masz talent agencie w morowym stroju :D :D

PS Ty tylko nie spalcie tam tych lasów jak bedą jakies wieczorki zapoznawcze bo wiesz.. B) niesługo to wam sciółki zabraknie... pozdro i owocnego podrywu - spalenia;d


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

powiem tak zaczynać podryw po % to nienormalne.na imprezie to ujdzie jeszcze.ja myślę że do odważnych świat należy i jak jest dziewczyna warta grzechu to już chyba jest taka motywacja że żadnych wspomagaczy nie trzeba.a jak do niej zagadasz po piwie to nie zdziwię się jak zrobi tak jak mówi @martina.a tym tekstem o 0,5l to mnie rozwaliłeś.może jeszcze przed nocą poślubną będziesz potrzebował wspomagania?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
masz talent agencie w morowym stroju :D :rolleyes:

PS Ty tylko nie spalcie tam tych lasów jak bedą jakies wieczorki zapoznawcze bo wiesz.. B) niesługo to wam sciółki zabraknie... pozdro i owocnego podrywu - spalenia;d

coś ci nie pasuje mój mundur ?????????????? :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

To ja proponuje wypisac koledze zetorowi5340 wszystkie mozliwe sposoby na podryw jego pieknej nieznajomej jakie znamy :D

no to tak jeśli znow bedziecie razem jechac to:

1. Mozesz podczas wysiadania zaproponowac ze odprowadzisz ja do domu

2. Jak sie znow przytuli to przyklej jej kartke z zapisanym swoim adresem albo nr koma

3. Wez zagadaj z kumplem bo mi tak zawsze bylo lepiej( we dwoch razniej i weselej)

4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

1,3 odpada, co do 2 to jeszcze można by myśleć :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Moim skromnym zdaniem najpierw trzeba zacząć rozmowe w autobusie którym jedziesz z nią, nejlepsza będzie przypatkowa gatka typu "gdzie chodzisz do szkoły bo często Cie widuje w autobusie" i w tym kierunku jeszcze coć dorzucisz i przedstawisz sie a po chwili jest już twoja :D


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj