marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To już coś. Ale mówię ci nie trać czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

nie do końca masz czas do końca miesiąca.masz tylko tydzień bo później już święta.czyli nie marnuj czasu bo masz go mało.wiadomo rano każdy zaspany.ale aż tak żeby żadnego tekstu nie rzucić to lekko nie rozumiem.

 

słuchaj sztywny ja na Twoim miejscu bym dalej próbował, mimo że wielkich szans na powodzenie nie widzę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ale ona słodka jest, jak sie uśmiechnie to aż sie chce do szkoły jechać. :rolleyes:

 

Tylko mówie, bez browara to ja długo bede podbijał, bo po brofcu :D to miałbym odwagi wywalić prosto z mostu.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chętnie bym pojeździł tym twoim autobusem. :rolleyes:

Ale ona słodka jest, jak sie uśmiechnie to aż sie chce do szkoły jechać

To jej to powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No mówie od kilku dni to ja zacząłem z chęcią do szkoły jeździć... a nie tylko ona jeździ bo są jeszcze 3-4 takie że.... mmmm :rolleyes: ale ta mi najbardziej do gustu przypadła zwłaszcza, że tak sie do mnie zaleca :D wiecie na początku niewinne smyranko a później.... B) hehe

 

No ale wiesz... jadziemy autobusem, stoimy koło siebie a ja nagle ni z gruchy ni z pietruchy do niej z tekstem "Słodka jesteś"... troche tak nie teges :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

podaj kurs autobusu to będzie jeszcze bardziej tłoczno... Słuchaj a tak bez browara to bajeru nie masz?bo jak ci się uda to jak na każde spotkanie po piwku będziesz szedł....trochę wyobraźni i odwagi.toć w mordę Ci nie strzeli.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zetor jak dobrze to rozegrasz to na święta będzie twoja. A jak to sp***dolisz to sam się do Ciebie pofatyguję. :rolleyes:

No ale wiesz... jadziemy autobusem, stoimy koło siebie a ja nagle ni z gruchy ni z pietruchy do niej z tekstem "Słodka jesteś"... troche tak nie teges

Czemu nie teges. Dziewczyny to lubią.

Młody jesteś i jeszcze dużo musisz się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No mam ale to musze czasu mieć żeby przybajerować bo tak z mosta to nie umiem jakoś hehe... bo mówie jak po paru to wiadomo jaka gadka :D wiesz i to nie chodzi o spotkania cykliczne tylko to chodzi o pierwszy ruch później to wiadomo ze nie bede po browcu na każde spotkanie szedł :rolleyes:

 

To jeszcze nic nie wiadomo, może to przypadek i wogóle ja sobie coś ubzdurałem ale tak to wygląda że ona ma na coś ochote :D

Lecz ja mogę być niedoświadczony i źle to rozkminiam B)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Leci na Ciebie tylko musisz dobrze to rozegrać. Jak zagadasz do niej o tym uśmiechu i takie tam to albo Ci powie, że nie jest zainteresowana albo będzie twoja. Takie przypadki nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

hehe to zanim wsiadziesz do autobusu po szkole walnij soebie ze dwa głebsze;p:D


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Leci na Ciebie tylko musisz dobrze to rozegrać. Jak zagadasz do niej o tym uśmiechu i takie tam to albo Ci powie, że nie jest zainteresowana albo będzie twoja. Takie przypadki nie istnieją.

No właśnie i troche głupio jak powie że nic z tego to później tak dziwnie z nią jeździć tym samym autobusem :rolleyes:

Chyba że zmieni...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

myślę że z takim tekstem jak "słodka jesteś" to jak najbardziej możesz rozpocząć.z tego co piszesz nie jesteś dla niej obojętny więc nie spartol okazji i mam nadzieje że w przyszłym tygodniu powiadomisz nas że masz już prezent na gwiazdkę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

@sztywny

to ją zapytaj co se myśli ,co by ci nie powiedziała to ty jej też powiedz co do niej czujesz - albo będzie próbowala utrzymać wasz "związek" albo ... nie . NIC NA SIŁĘ :D

 

zetor 5340 - ja też jak se nie walnę % to ni hu hu śmiałości ni ma :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

hehe co za chlopaki bez %% to ani rusz.

na slubie wlasnym taz trzasniecie sobie % przed pojsciem do kosciola????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Wiesz, ja śmiałość mam ale jak jest idealna okazja a nie tak w autobusie...na szybkiego. Żeby to tak szybko wykonać to bez %% sie nie obejdzie a jak bede miał czasu to i bez sie powinno udać.

 

 

 

 

to nie ma tak ło ło... :rolleyes: hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co???? Do dziewczyny po %%%??? poj........ was??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Oj na ślubie to już śmiałość wyrobi w sobie i % nie będą potrzebne :rolleyes:

 

zetor5340

a numer do niej masz?

 

andrzej, nie chodzi o to żeby się spijać do nieprzytomności , albo na każdym spotkaniu... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

hehehh %% nowoczesny styl podrywu.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Tak bo wy myślicie że po 3 piwach to niewiadomo jak jest się pijanym...

to chodzi o to żeby bajer przyłapać a nie zapić morde i przyjść do dziewczyny i powiedzieć :

"Szeeeść, suchaj ty fffjesz jak ja siee kocham?"


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Tylko postaw sie w roli tej dziewczyny, podchodzi do niej chłopak, któremu z pyska zionie piwskiem i zaczyna podryw z nią. Sorry ale moim zdaniem na pewno nie potraktuje Ciebie i Twoich słów poważnie, a na dodatek zmieni o Tobie zdanie. Bo ja rozumiem na imprezie (tam 90% jest na %) ale tak z samego rana być na % to już szczyt wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Co???? Do dziewczyny po %%%??? poj........ was??

 

 

Dokładnie!!! Ja skończyłam związek właśnie przez % bo koleś spotykał sie ze mną będąc na %, a ja tego nie znoszę!!!! Myślałam że go zabiję!! Dostał w twarz za drugim razem i spie....aj!!!


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Czytam i czytam, początkowo robiłem wielkie oczy, ale potem zacząłem rozumieć.

Chopie, kilka faktów:

- daleko macie do siebie?

- wysiadacie na tym samym przystanku?

- w jakim jesteście wieku?

Wiesz już najważniejsze rzeczy na jej temat: jak ma na imię i skąd jest,

ja bym próbował doprowadzić do "przypadkowego" spotkania. :rolleyes:

W autobusie się nie odezwiesz skoro jesteś nieśmiały, jeszcze ktoś zacznie parskać ze śmiechu (Twoi koledzy, jej koleżanki) i cegła murowana :D

Najlepiej zaatakowac poza.

 

A co do sztywnego, to daj sobie spokój, jak jeszcze lubi takie testy, to Cię powaznie nie traktuje.

Im szybciej sobie odpuścisz, tym prędzej Ci przejdzie. Podejrzewam, że dasz jej ku..esko do myślenia jak jej powiesz że masz dosyć i że jest niepoważna. Wiem, bo miałem identyczną sytuację :D


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tak bo wy myślicie że po 3 piwach to niewiadomo jak jest się pijanym...

to chodzi o to żeby bajer przyłapać a nie zapić morde i przyjść do dziewczyny i powiedzieć :

"Szeeeść, suchaj ty fffjesz jak ja siee kocham?"

Po 3 piwach to już jest się wystarczająco pijanym. Jak podejdziesz do dziewczyny w takim stanie to w najlepszym przypadku w ogóle nie będzie chciała z Tobą gadać, i już sobie odpowiednio o Tobie pomyśli. Nie mówię akurat o Twoim przypadku, tylko ogólnie, ale tak to zwykle bywa. Ja nawet na imprezie nie piję kiedy mam zamiar poderwać jakąś dziewczynę. Oczywiście są takie, którym to nie przeszkadza, ale wiekszość zwraca na to uwagę, zwłaszcza przy pierwszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Dokładnie!!! Ja skończyłam związek właśnie przez % bo koleś spotykał sie ze mną będąc na %, a ja tego nie znoszę!!!! Myślałam że go zabiję!! Dostał w twarz za drugim razem i spie....aj!!!

 

I to mi się podoba :rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Dalej nie rozumiecie ale dobra...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj