marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milanreal1    319

to chyba chował się przed nią.

 

powiem tak o mnie już dawno żadna się nie starała ale już wole tak jak teraz mam niż jakby jakaś miała za mną chodzić.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

polowka z internetu??????????hahaha. zeby szukac polowki na necie????haha


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dlaczego masz coś przeciwko poznawaniu ludzi przez internet? Ja nie widzę w tym nic złego. Oczywiście trzeba podchodzić do takich znajomości z pewną rezerwą do czasu spotkania z osobą poznaną w sieci. Ale jak najbardziej można nawiązać znajomość przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Bo Ty jesteś Chiqiuta, a on jest zwykły banan, hahaha :D:D

Wczoraj napisałem do pewnej uroczej niewiasty i w sobotę dołącze do niej i jej ekipy gdzies na mieście.

Stwierdziliśmy ze nie ma co tracić czasu na internetowe gadki, tylko sie spotkać i zweryfikować na żywo.

Gdyby nie ten portal nie spotkałbym pewnie ani jej, ani innych fantastycznych dziewczyn. Moją pracą jest komputer, ewentualnie samochód i nie ma czasu na szukanie żony :rolleyes: B) .

Będę twardo stał za internetem B)


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie o to mi chodziło co napisał kolega @Matuch. Można poznać kogoś przez internet, a później podczas spotkania stwierdzić czy znajomość ma szansę. I też jetem za tym aby spotkać się jak najszybciej aby później uniknąć rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja powiem tak. ani na internecie, ani na dyskotece nie poznasz jego (jej) zalet i wad. moim zdaniem jak zamieszkasz z ta druga osoba to wtedy zobaczysz kim on(a) naprawde jest, wszystko szybko wychodzi.

Spotykajac sie raz na jakis czas mozna ukrywac swoje prawdziwe oblicze.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak ale od poznania kogoś do wspólnego mieszkania jest długa droga. A co po kilku spotkaniach mam zaproponować dziewczynie żeby ze mną zamieszkała? Ty byś się zgodziła gdybym po jakimś tam czasie spotykania zaproponował Ci wspólne mieszkanie? Chyba nie.

Ale oczywiście mogę się mylić :rolleyes:

PS

Witamy z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1
Ja powiem tak. ani na internecie, ani na dyskotece nie poznasz jego (jej) zalet i wad. moim zdaniem jak zamieszkasz z ta druga osoba to wtedy zobaczysz kim on(a) naprawde jest, wszystko szybko wychodzi.

Spotykajac sie raz na jakis czas mozna ukrywac swoje prawdziwe oblicze.

 

Oczywiście, ale siedząc non stop w pracy i ewentualnie w domu nie masz możliwości nikogo poznać.

Dlatego i internet i dyskoteka są jedynymi pomostami dla mnie żeby coś sie zaczęło,

a potem, tak jak piszesz, najlepiej trochę pomieszkać, zanim zada się to ostateczne pytanie :rolleyes:


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Co to znaczy gdy dziewczyna w autobusie trzyma się mnie a wokół pełno jest drążków??

 

:rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O co ci chodzi? Jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Wsiadam na przystanku w autobus, zarypany pełen ludźmi, miejsc siedzących brak, stoje...na następnym przystanku wsiada taka ładna foczka i staje koło mnie, wokół pełno rurek do trzymania... autobus rusza, a ona zamiast drążka łapie sie mnie i do samej szkoły tak trzyma... hehe czy to oznaka że ludzie mnie nie zauważają i biorą za drążek do trzymania czy jakiś sygnał od dziewczyny? :rolleyes: bo to już kilka razy było. śmiała się do mnie nic poza tym. :D

 

mówie serio.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I za każdym razem trzymała się ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No może ze 3-4 razy, ja ją znam z widzenia tak. A najlepsze są ronda... haha szkoda że tylko 3 są na trasie :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Po mojemu to chyba chce cię poderwać, a boi się coś powiedzieć do ciebie... Dziwna sprawa :rolleyes:


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

a zagadałeś coś do niej?bo jak fajna to ja bym się nie zastanawiał.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Tylko fajnie to wygląda ale słyszałem jak mówiła do koleżanki, że chyba zmieni linie bo autobusy na tej linii jeżdzą przeładowane i ciasno jest....mi sie to podoba bo jak sie trafi fajna sztuka i przyklei sie do ciebie to tak mogę jechać cały dzień... hehe :rolleyes:

 

Co do zagadania....

 

Nasza rozmowa odbyła się kilka dni temu a wyglądała tak...:

 

Ja: (do kumpla) - K**wa jak ciasno

Ona - hehe

Za chwile autobus hamuje i ona leci na mnie zgodnie z prawem fizyki....

Ona: - Sorry

Ja: spoko

 

:usmiech :usmiech

 

:D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
No może ze 3-4 razy, ja ją znam z widzenia tak. A najlepsze są ronda... haha szkoda że tylko 3 są na trasie :rolleyes:

No to zagadaj z nią jak najszybciej. Skoro mówisz że fajna jest to szkoda stracić taką okazję.

Nie wiem za czym Ty czekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

nie no kurde jak możesz taka okazje tracić.zagaduj tylko szybko zanim linie zmieni...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Tylko tak nie ma okazji bo z rana zawsze taka zamuła w autobusie nikt nie gada... każdy zaspany. Nieraz jak jade z powrotem to ona wsiada ale nie zawsze. Chyba jeździ inną godziną. A po całym dniu to o browarze marze... :rolleyes: ale trza bedzie kiedyś spróbować.

 

 

do końca miesiąca mam czas, (tak podejrzewam) bo jeśli by miała zmienić linie to od nastepnej miechy bo bilet ma miesięczny. to sie z deka nie opyla. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzTyWnY    0

ja tez bym nie odpuscił :rolleyes: zejde troche z tematu ale mam takie pytanie otóz co mam zrobic ,jest dziewczyna,spotkalismy sie z 5 razy,poprzytulali i takie tam....ale ona mówi ze nie wie czy tego chce,ze chyba nic nie czuje itd ;/ ja natomiast odwrotnie. Ostatnio jakos tak nam sie rozmawia (na gg) jakos inaczej niz wczesniej...:D i co tu zrobić bo mi zalezy a jej to niewiem byc moze tez bo ona jest taka wrazliwa itd i moze nie okazuje aha i lubi tez robic "testy na facetach" raz mi powiedziala ze daje mi kosza na co ja....a potem ze to był zart bo chciała sprawdzic jak zareaguje ;] i co ja mam zrobic z tym fantem...?:D zeby chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Ja po browcu dostaję odwagi i świruję od każdej co mi się podoba, a tak to na sucho to jest mały problem żebym zagadał ale takiej okazji jak ty masz to bym nie przepuścił


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No jak bym bo 3 mocnych ją spotkał to na bank by była moja :rolleyes: hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ja: (do kumpla) - K**wa jak ciasno

Ona - hehe

Za chwile autobus hamuje i ona leci na mnie zgodnie z prawem fizyki....

Ona: - Sorry

Ja: spoko

 

:usmiech :usmiech

 

:rolleyes:

Ale sobie pogadaliście. Niema co. :D

A wiesz chociaż jak ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj