marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milanreal1    319

jak się nawróciłeś to pewnie do spowiedzi? a tak na poważnie to jak coś powiadom o dacie ślubu to się o bramie pomyśli....


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

To rozumiemy że weselu już niedługo ;) Mam nadzieję że nas wszystkich zaprosisz, co??


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

hehe panowie slub bedzie za jakies 6 lat:D narazie sa wazniejsze sprawy;) Tesciowa jest podobno spoko i nawet mnie pozdrawiała ostatnio... ale Tesciu tu mnie pewnie z flinta przywita:D


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

tylko się nie przejmuj jak na obiad dostaniesz czarna polewkę.w moich okolicach często tak bywa i wcale nie ma powiązania z czarna polewka z "Pana Tadeusza".a jak teściu postawi wódeczkę to już jesteś zaakceptowany.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1
hehe panowie slub bedzie za jakies 6 lat:D narazie sa wazniejsze sprawy;) Tesciowa jest podobno spoko i nawet mnie pozdrawiała ostatnio... ale Tesciu tu mnie pewnie z flinta przywita:D

 

;) mam ten sam problrm :) Z tesciowa to idzie pozartowac i sie smiac do bolu czy pogadac na powaznie a ojciec mojej to chyba nigdy ze mna zdania nie zamienil, a zaznacze ze razem jestesmy 4 lata ;) i powiedz mi Cichy007 czy zwykle nie jest odwrotnie nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1
...a ojciec mojej to chyba nigdy ze mna zdania nie zamienil, a zaznacze ze razem jestesmy 4 lata ;)

 

Razem? 4 lata? Z ojcem??? ;):)

wybacz nie mogłem się powstrzymać :)

 

A teściowie mają gospodarę? Jak nie to pewnie ojciec Twojej kobity, nie chce żeby jego córa na gospodare poszła.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

no fakt oni nie maja gospodarstwa ;) ale jej matka to caly czas mnie namawiala zebym zostal na gospodarce, chociaz wcale nie musiala bo czlowiek w to wrasta zaraz po urodzeniu wedlug mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej..;/ no i mało która dziewczyna chce spojrzeć na rolnika w sumie jej sie nie dziwie praca praca praca... a skoro ktoś jest nauczony cały dzien siedziec w net i nic nie robic a mama obiad poda itp hehe wiedz wieś jest "beee" hehe ja się nie przejmuję ale jest kilku starszych kumpli którzy przekroczyli 30tkę i sie przejmują;/ Trzeba zmienic tę tendecje życie na wsi zmieniło sie prawie wszystko robią maszyny, wszystkiego masz pod dostatkiem i co ważne ZDROWE!!!!!!! A


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja wam powiem ze zawsze lubiłem wieś.a miłość do rolnictwa dziadek mi zaszczepił i agrofoto.pl


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86
W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej..;/ no i mało która dziewczyna chce spojrzeć na rolnika w sumie jej sie nie dziwie praca praca praca... a skoro ktoś jest nauczony cały dzien siedziec w net i nic nie robic a mama obiad poda itp hehe wiedz wieś jest "beee" hehe ja się nie przejmuję ale jest kilku starszych kumpli którzy przekroczyli 30tkę i sie przejmują;/ Trzeba zmienic tę tendecje życie na wsi zmieniło sie prawie wszystko robią maszyny, wszystkiego masz pod dostatkiem i co ważne ZDROWE!!!!!!! A

Moja dziewczyna stwierdziła że chce żebym został urzędnikiem;) praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin;) tylko jakoś mnie to nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Wiesz zkadś znam to! Miałem kiedyś dziewczynę która chciała abym nie pracował w rolnictwie..Byłem jeszcze młody ale w życiu nauczyłem sie jednego nie rob tego co ci każą tylko co ci serce podpowiada.. no i wybralem-rolnictwo;) czasami jak mnie "była dziewczyna" widzi jak jadę do pracy z siewnikiem czy pługiem na jej twarzy widzę ironiczny uśmiech.. Ja sie nie przejmuje ponieważ robie to co kocham. a zkobietami to róznie raz jest za dużo a raz nie ma żadnej :D :rolleyes: :D B)

 

A co uważącie o szukaniu dziewczyny przez net? wiem że kilka osób znalazło bratnią dusze...chociaż to troche kicz.


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1
W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej...

 

No to kurna dajcie studencika, intelektualiste na gospodare i niech opanuje zasady tam panujące,

technologie plonu, czy hodowli,... Znam takich, krawaciaży-miastowych z nową fantazją, naczytali się książek

i się garną do gospodarzenia, a potem zdziwieni, że nakład poniesiony na nawozy i opryski przerósł dochody z plonów :rolleyes: :D . Z tym się trzeba urodzić :D


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
ja wam powiem ze zawsze lubiłem wieś.a miłość do rolnictwa dziadek mi zaszczepił i agrofoto.pl

 

U mnie dokładnie tak samo. Zwłaszcza dziadek.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Panowie ja Karoline poznałem przez neta... Tzn. tata był u znajomego gospodarza i wylukał ze on ma córke... a ja wiedzialem tylko jak sie nazywa nic wiecej.... powoli skolowalem nr gg troche pisalismy pozniej ja bylem u niej w szkole i sie zobaczylismy dalej juz jakos poszlo... ale ogolnie to wiesz roznie to bywa z tymi dziewczynami z neta... hehe wtedy to pisalem z nia bo ma duze gospodarswo;p


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej..;/

U nas tak samo mówią nie tylko na wsi ale w domu stwierdzenia bo jak ktoś jest najmłodszy to przejmuje gospodarstwo a nie środkowy jak ja

I z tego względu że olewałem szkołę wszyscy mi mówili że będziesz świniarzem

I choć jestem może trochę uczony z czym innym problem to mam dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Poznawanie dziewczyn przez net jest bardzo fajne :rolleyes: nie mam w tym z byt dużej wprawy ale Ta którą poznałem niedawno jest super :D niedługo mam zamiar się z Nią spotkać :D . A co do wybory dziewczyna - rolnictwo to w miom przypadku wygrywa rolnictwo bo nie wyobrażam sobie innej pracy a jak jej nie pasuje to jest jej sprawa B)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

często dziewczyny mają uprzedzenie do rolników , ale my chociaż znamy pracę i obowiązki . tylko małolaty nie umieją tego docenić


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Tylko panowie poznajac dziewczyne przez neta nie zapomnijcie o fotkach;p Bo mam kolege ktory o tym nie pomyslał i pozniej mial problemy:D


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Okazała się męszczyzną. :rolleyes:

Ja tam pozytywnie na to patrze, przez pewien portal poznałem w ciągu 2 lat 4 wyjątkowe dziewczyny.

Z dwoma sie spotykałem (suma sumarum nie wyszło, ale nie żałuję). Trzecia to pociecha do pogaduch, nigdy się nie spotkamy. Za to ostatnia to filmowa opowieść (coś jak "Masz wiadomość" z Megg Ryan).

Zwróciłem jej uwagę, przypadkowo trafiając na jej profil, gdyż miała rażący błąd w "skąd jestem". Napisała For For Away, poprawiła i zaczęliśmy gaworzyć. Dziewcze jest strasznie aroganckie, pewne siebie i prześliczne (widziałem na żywo. Mieszka w niemczech i z racji odległości mogłem sobie pozwolić na bardzo luźną gadkę, zaprzyjaźniliśmy się i nie długo znowu się spotkamy. Bardzo ciekawe rzeczy moga spotkać na takich portalach.

Za nic bym tego nie odpuścił.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Tylko panowie poznajac dziewczyne przez neta nie zapomnijcie o fotkach;p Bo mam kolege ktory o tym nie pomyslał i pozniej mial problemy:D

 

była baba jaga?? :rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie przez neta lepiej nie choć zdarzaja sie udane pary... mój sąsiad poznał dziewczyne z drugiego końca Polski... tzn on tu z Pomorza a ona z Krakowa... sa małżeństwem... ale moje zdanie jest takie lepiej poznać real... przecież my nie jesteśmy jacyś inni gorsi... żeby tak poznawać...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Moja koleżanka tez znalazła swojego przyszłego męża na czacie :rolleyes: I są małżeństwem od 4 lat :D


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Nie no była dziewczyna tylko chyba nie o takiej chłopak snił;D i mial jeszcze problem bo okazało sie ze jej babcia mieszka kilka domow dalej od niego i jak przyjechala na ferie do baqbci to krok w krok za nim chodziła nawet do szkoły:d


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj