marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Oczywiście, że wybrałabym tego drugiego. Ja nie widzę problemu jak koleś do mnie przyjeżdża i nie ma idealnie doczyszconych rąk czy cuś bo właśnie czyścił kombajn po żniwach czy naprawiał ciągnik. Nie przeszkadza mi jak chłopak ma zdymki na rekach

bo widać, że ciężko pracuje. Ja sama nie raz domyć rąk nie mogę tylko mam lekko czarne od smarów itp.

 

@andrzej2110 nie tak daleko ode mnie jest Gdów ;) jakieś 40 km ;)

 

Tak masz rację. Tylko Ty mówisz o przypadku kiedy już chłopaka znasz i wiesz, że jest z gospodarstwa ( tak przynajmniej zrozumiałem). Jednak będąc np. na imprezie i widząc, że chłopak, który do Ciebie podchodzi ma np. brudne ręce, różnie sobie o nim pomyślisz. A najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

wygląd to nie wszystko a co będzie jeśli poznasz dziewczynę w zimę i będziesz w gróbej kurtce przecież ona nawet nie zauwarzy twoich mięśni ;) lepiej wykazać się czymś innym ;)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

No tak, ja np ćwiczę dla siebie i z nudów bo ja bez pracy nie umiem żyć, a mięśnie przydadzą sie ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Tak masz rację. Tylko Ty mówisz o przypadku kiedy już chłopaka znasz i wiesz, że jest z gospodarstwa ( tak przynajmniej zrozumiałem). Jednak będąc np. na imprezie i widząc, że chłopak, który do Ciebie podchodzi ma np. brudne ręce, różnie sobie o nim pomyślisz. A najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

 

Ja nie mówiłam o brudnych rekach tylko o spracowanych. Gdy koleś podaje mi rękę i czuje, że to jest spracowana dłoń nie przeszkadza mi to. A pierwsze wrażenie jest naprawdę ważne ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961

u nas wszyscy wyjechali za granice;/ za chlebem a młodzi rolnicy-czyli ja zostało na wsi nie wiem po co wieś bardzo sie starzeje gdyby nie net i szkoła to chyba zwarjuje ale wtym roku koncze studia i mam proble.... MAx czasu a nie mam co robic poza pracą w gospodarstwie może mam wyjechac za granice jak moi znajomi, chociaż przyszłosc chce wiązac z rolnictwem i pracą na wsi.. ;/


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No dobra, ale jaki to ma związek z uwodzeniem? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

ja mieszkam w mieście można powiedzieć to przez 5dni w tygodniu kontakt z rolnictwem to tylko AF itp, a potem na wieś

a w domu siedzisz się zamulasz , moim zdaniem kobieta nie powinna pracować w gospodarstwie tylko powinna się zająć domem obiadem wole akcje obornik niż obiad robić mąż powinien zarabiać na żonę


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961
No dobra, ale jaki to ma związek z uwodzeniem? ;) ;)

własnie miałem do tego zmierzac ze cięzko poderwac jakąś dziewczynę poniewaz wszyscy tutaj uważąj że na wsi jest cięzka praca i wogóle że bieda itp wiedz żadna dziewczyna nie chce sie umówic,, nie jest ze mną tak żle nie nie chwaląc sie kiedyś miałem powodzenie a teraz 22 lata i mam zonka moze czas pomyślec o dziewczynie ale co zrobić??


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

hehe MARTINA jesteś z tych samych stron co ja?? A może my mieszkamy gdzieś koło siebie?? Ja tez w powiecie limanowskim mieszkam. Do Limanowej mam 16 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Z miasta to nie wiadomo czy na wsi zechcą zamieszkać

Zdziwiłbyś sie, i to bardzo ;)

 

Jak zdążyłem zauważyć to generalnie najbardziej zadzierają nosa dzielatki ze wsi, z jakimiś czereśniakami co orzą pole to najwyżej w geście swej łaski porozmawiają, i to czereśniak musi sie wykazać aby zasłużyć na odrobine aprobaty ze strony damy. Łatwo sie domyśleć gdzie rozsądnie myślący faceci mają tą odrobine aprobaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

ale dziewczyna jest z reguły jest zadowolona gdy widzi ładnie wyrzeźbione ręce i klatkę . Ja ćwiczyłem trzy miesiące i efekt jest

super , a trening nie był bardzo intensywny


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Jak nie , moja babcia nie chce uwierzyć że to co teraz ogląda , to w stanach oglądali pięć lat temu ;) , a jak jej puszczam na youtube odcinki z ważnymi wydażeniami , to uwierzyć nie chce . A jak sobie ceni ten internet , od czasu kiedy jej pokazałem te odcinki ;) dobra , ale nie róbmy OT . A więc najlepsza lekcja na uwodzenie , to taki serjal czy film kiedyś był , pt. ,, szkoła uwodzenia " :) - dobra lekcja uwodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Moim zdaniem uczyć się jakichkolwiek modeli podrywu muszą tylko Ci, którzy obawiają się że jak będą sobą to nic z tego nie wyjdzie i nie zachwycą wybranki/wybranka. Jak ma coś z tego wyjśc, to wyjdzie jakkolwiek wypadnie pierwsza randka. Wielokrotnie sprawdzała mi się obojętność w momencie, gdy chciałem sie umówić z dziewczyną z wyższego progu. Spontan i żadnych tekstów prowadzących do wspólnego spotkania, ale zawsze sie okazywało, że te ideały są bezwartościowe i mają potężna, na codzień maskowane wady (arogancja przede wszystkim)

 

Ostatnio bardzo mi na kimś zależało, pierwszy raz w życiu chyba ;). Niestety dziewcze od początku było jakieś obojętne i niezdecydowne. Trwało "to" zdecydowanie za długo i zdążyło mi w głowie zawrócić. Pewnego dnia powiedziałem dosyć i poprosiłem żeby nigdy się nie odzywała. Wolałem nie mieć z nią żadnego kontaktu, niż taki jak do tamtej pory. To była moja największa męczarnia, ale dużo nauczyła.

Moja rada: jeśli na początku już Wam coś nie pasuje, to raczej sie to nie zmieni i lepiej dać sobie spokój, póki druga osoba nie narobiła sobie za dużych nadzieji.

 

Pozdro i powodzeń ;)


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

@Matuch niby masz rację ale... kropla drąży skałe ;).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Kolego, jest tyle przypadków i lu nas wszystkich ;) i różne rzeczy sie dzieją,

ale są standarty, które można ocenić od razu i uniknąć nieprzyjemności.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
hehe MARTINA jesteś z tych samych stron co ja?? A może my mieszkamy gdzieś koło siebie?? Ja tez w powiecie limanowskim mieszkam. Do Limanowej mam 16 km.

 

A w która stronę od Limanowej?? Bo ja mieszkam 18 km od miasta ;) w stronę Czchowa ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

masz racje matuch.jak rozmowy do niczego nie prowadzą to nie co się łudzić.lepiej nie robić sobie nadziei bo zazwyczaj dobrze się to nie kończy.

ja nie mam takich możliwości żeby po kilku zdaniach poderwać laskę.zazwyczaj potrzebuje paru dni.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

hehe panowie jutro oficjalne prZedstawienie mojej Karoliny rodzica;p


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

na to przyjdzie czas;) ale jutro idziemy razem do koscioła:D zreszta wogole chyba ostatnio sie nawróciłem dzieki Karoli:d


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

na zapowiedzi dajesz??;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj