marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
martina - trochę mnie to dziwi. moim zdaniem to powinnaś mieć przed domem kolejkę adoratorów.moge się założyc że 60 % chłopakow maży o takiej dziewczynie jak Ty. no ale niestety w naszym społeczeństwie obowiązują jescze zasady i prawo dżungli. kto bardziej sie nadyma ,puszy i robi wokół siebie duzo szumu jest bardziej zauważalny i postrzegany (moim zdaniem błędnie ) jako ktoś bardziej atrakcyjny i wymagający zainteresowania. czyli jak juz ktoś wcześniej napisał- szpanerzy bardziej zwracają na siebie uwagę ale nie znaczy to że maja coś ciekawego do zaoferowania. mam nadzieje że spotkasz kiedyś naprawdę kogoś ciekawego i nie będzie to dyskotekowy szpaner

Kolego @wojtas masz rację. Jednak ja myślę, że na takich "szpanerów" to uwagę zwracają tylko dziewczyny, które są takie same jak oni czyli "puste jak worek po ziemniakach" (nie chcę tu obrazić żadnej dziewczyny). Uważam, że porządne rozsądnie myślące panie jak np. koleżanka @martina wogóle nie zawracają sobie głowy takimi osobami. A dlaczego ciężko trafić na spokojną i rozsądną dziewczynę czy chłopaka? Ano dlatego, że takie osoby wolą posiedzieć w domu w ciszy i spokoju a nie na imprezie. Biorąc przykład @andrzeja2110 i @martiny jakie Wy macie szanse żeby się spotkać jeżeli oboje siedzicie w domu? Oto odpowiedź: ZEROWE. Wniosek jest prosty trzeba spotykać się z ludźmi wtedy na pewno się trafi na odpowiednią osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

elektro spotkać się hmm widzę ze Marta jest z małopolski a ja centrum. Juz się przyzwyczaiłem ze zawsze ta odległość wychodzi spora...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiem, że nie mieszkacie w pobliżu ale podałem to jako przykład, bo pisałeś, że zamiast iść na imprezę to wolisz siedzieć w domu i Marta tak samo. Chodzi mi o to, że jak będziecie siedzieć w domu to nie spotkacie odpowiedniej dziewczyny/chłopaka. Ja też wolę siedzieć w domu niż iść na dyskotekę, na której jest tylko wóda i narkotyki, ale jak ktoś wcześniej napisał dziewczyna sama nie zapuka do twoich drzwi. A z tą odległością to masz rację. Jak są jakieś fajne dziewczyny to zawsze mieszkają na drugim końcu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Martina istny ideał dziewczyny do gospodarstwa rano wstaje lubi prace i itp; walory:)) choć czasem można trafić na ideał farmerki ja prawie trafiłem kilka kilometrów od swojego domu i przez spokój takiej osoby był na pewno nie poznał ale po dyskotekach mi się nie chce bardzo też jeździć a dziewczyna chce i co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Widzę że znalazł bym w śród WAS bardzo dużo dobrych przyjaciół bo ja także należę do tych spokojnych osób nie imprezujących ;) dla mie naj gorsza jest niedziela bo wiadomo nie wypada pracować ale w żniwa czy sianokosy nikt o tym nie pamięta ;)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Heh... Właśnie takiej dziewczyny szukam jaką jest @martina, lubiąca rolnictwo, spokojna, rozsądna. Ja tak jak wy koledzy nie lubię imprezować i nie chodzę na zabawy, dyskoteki i takie tam, i pewnie dlatego nie mogę znaleźć wymarzonej dziewczyny... ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No panowie widzę, że @martina jest ideałem dziewczyny na gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak by co to ja bylem pierwszy ;p


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobra, dobra jesteś moderatorem więc masz pierwszeństwo.;) Ale widzisz, że zainteresowanie jest duże. A Marta pisała, że chłopaka nie może znaleźć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

hehe widze panowie ze moja Karolina jest wrecz ideałem;p a jako podpowiedz wam powiem ze popytajcie swoich ojcow czy nie widzial gdzies u znajomych rolnikow jakiejs dziewczyny;p ja nie musialem pytac bo tatus sam mi powiedzial:D


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

a jak wy dbacie o swój wygląd , może jakieś treningi ?


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Widzę, że mnie chwile nie było a tu takie zainteresowanie ;) Ale z tym racja , ze jak sie znajdzie taka odpowiednia osobę to kilometry dzielą ;) No cóż...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Jeśli chodzi o wygląd to ja bym nic nie zmieniał dziewczyna mósi mie za akceptować taki jaki jestem wytarczy być czystym i mieć ładne czyste ubranie i będzie oki ;)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08
Widzę, że mnie chwile nie było a tu takie zainteresowanie ;) Ale z tym racja , ze jak sie znajdzie taka odpowiednia osobę to kilometry dzielą ;) No cóż...

oj prawda

trafiłem na ideał a ona wyjechała na studia......... do Poznania....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Jeśli chodzi o wygląd to ja bym nic nie zmieniał dziewczyna mósi mie za akceptować taki jaki jestem wytarczy być czystym i mieć ładne czyste ubranie i będzie oki ;)

 

Facet musi być zadbany i musi ładnie pachnieć, a jak jeszcze dobrze sie ubierze eh ;):) To jest bardzo ważne :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

O to się staram najbardziej ale czasem może nie wyjść chyba największe zauroczenie zrobiłem na dziewczynie jak przyjechałem traktorem na randkę ;) mój ideał nie musi już na maxa rolnictwo ale żeby nie było że wyjdzie przed dom i jej śmierdzi czy cuś znam takie przypadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm Czy wygląd taki ważny???

Jak byś spotkała 2 chłopaków:

jeden ubrany elegancko, ładnie pachnący ale by tylko leciał na kasę i chciał Cie zaciągnąć do łózka

drugi ubrany normalnie, nie śmierdzący ale modrzę gadał i zależało by mu na Tobie a nie na pewnej części twojego ciała to którego byś wybrała??

 

 

PS Limanowa?? w Gdowie mam rodzinę ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97
Facet musi być zadbany i musi ładnie pachnieć, a jak jeszcze dobrze sie ubierze eh ;):) To jest bardzo ważne ;)

pisząc czysty chodziło mi właśnie o to że powinien być umyty i pachnący a nie od wideł prosto do dziewczyny :)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Ja chodzę na siłownie, chcę wyglądać dla siebie no i może trochę dla dziewczyny żebym mógł ją obronić w razie czego. Ubieram się no tak jak każdy chyba, trochę markowych ciuchów mam ale nie żeby dużo ale parę, perfum używam drogich tego nie powiem że do tanich należą... Ale i tak nie mogę znaleźć wymarzonej dziewczyny ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
hmm Czy wygląd taki ważny???

Jak byś spotkała 2 chłopaków:

jeden ubrany elegancko, ładnie pachnący ale by tylko leciał na kasę i chciał Cie zaciągnąć do łózka

drugi ubrany normalnie, nie śmierdzący ale modrzę gadał i zależało by mu na Tobie a nie na pewnej części twojego ciała to którego byś wybrała??

 

Oczywiście, że wybrałabym tego drugiego. Ja nie widzę problemu jak koleś do mnie przyjeżdża i nie ma idealnie doczyszconych rąk czy cuś bo właśnie czyścił kombajn po żniwach czy naprawiał ciągnik. Nie przeszkadza mi jak chłopak ma zdymki na rekach

bo widać, że ciężko pracuje. Ja sama nie raz domyć rąk nie mogę tylko mam lekko czarne od smarów itp.

 

@andrzej2110 nie tak daleko ode mnie jest Gdów ;) jakieś 40 km ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

I jeszcze z widłami na randke ;):) Mi potrzebna dziewczyna która potrafi zadbać o dom , i ewentualnie o obejście , a krowy doić karzdy się może nauczyć z czasem , a jak jej nową obore z halą udojową postawie , to problemów nie będzie ;) . A ja dla obmiany szukam dziwczyny z miasta , bo te ze wsi to szczeże mówwiąc troche leniwe są , a zam dużo takich co chętnie zostały by na gospodarstwie . Za pięć lat pogadamy jak już wkońcu którąś se wybiore i życie sobie ułożymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

ja godzinę dziennie ćwiczę i efekt jest , ;) . najlepsze efekty jak zły jesteś


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Z miasta to nie wiadomo czy na wsi zechcą zamieszkać a od siłowni to ja wole prace przy łopacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj