marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
endrju00711    11

Przez neta to porządnej dziewczyny nie poznasz , bynajmniej takie jest moje zdanie , ponieważ mój kuzyn jakoś szuka szuka i co znajdzie , to po dwóch spotkaniach koniec kontaktów . Jak na razie dla mnie najlepsze miejsce do poznania jest szkoła i konkursy w innych szkołach ;) , i już nie jedną znalazłem , a na konkursach , to przeważnie z cheerlederkami można sobie pogawędzić .

 

P.S. moja znajomość z koleżanką z szkoły kwitnie dość intensywnie , może już w żniwa przyjedzie pomuc ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

martina - trochę mnie to dziwi. moim zdaniem to powinnaś mieć przed domem kolejkę adoratorów.moge się założyc że 60 % chłopakow maży o takiej dziewczynie jak Ty. no ale niestety w naszym społeczeństwie obowiązują jescze zasady i prawo dżungli. kto bardziej sie nadyma ,puszy i robi wokół siebie duzo szumu jest bardziej zauważalny i postrzegany (moim zdaniem błędnie ) jako ktoś bardziej atrakcyjny i wymagający zainteresowania. czyli jak juz ktoś wcześniej napisał- szpanerzy bardziej zwracają na siebie uwagę ale nie znaczy to że maja coś ciekawego do zaoferowania. mam nadzieje że spotkasz kiedyś naprawdę kogoś ciekawego i nie będzie to dyskotekowy szpaner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Co do konkursów to zależy jakie ;) Ja ostatnio na motoryzacyjnych zmaganiach byłam ;) jedyna dziewczyna wśród 12 uczestników :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
Ja poznałem pewno przez neta ale ona nie nadaje się a gospodarkę ;)((((((((( potem inno (a w sumie to dwie) ale tez nie na gospodarstwo ;)

Znam tako co na gospodarstwo pasuje ale jakoś nie wyszło :) Mieszka blisko mnie no ale cóż :)

 

@andrzej2110 a po czym poznajesz przez neta że dziewczyna nie nadaje się na gospodarkę ?

 

Na gospodarke to dziewczyma musi mieć jakieś szczególne predyspozycje ?

 

,,Hehehe. No na dyskotece to na pewno taką znajdziesz, powodzenia.

takie normalne znajduje się w normalnych miejscach, ale nie w dyskotekach. Tam to tylko jeżdżą żeby dobrze się napić, coś przycpać, no i "sobie ulżyć". " - @kluch369 każdy mierzy innych swoją miarką - TY, chłopak to możesz ,,się dobrze napić, przyćpać i sobie ulżyć" ale dziewczynę to byś chciał pobozną, pracowitą, dziewicę i by mądrzejsza od Ciebie nie była :) .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
@andrzej2110 a po czym poznajesz przez neta że dziewczyna nie nadaje się na gospodarkę ?

 

Na gospodarke to dziewczyma musi mieć jakieś szczególne predyspozycje ?

Oczywiście że tak-Ty deer masz zdaje się produkcję roślinnną ?-więc może u Ciebie jest inaczej-ale przy krówkach np.to te "szczególne predyspozycje" są bardzo pożądane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A jakie one są ?? Ciekawe czy ja sie kwalifikuje ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

@jaro i tu sie z toba niezgodzę ;).

Żadna praca nie chańbi i rozsądna dziewczyna z miasta, która nie ma wydumanych aspiracji, twardo stapa po ziemii to rozumie.

Jak w ciekawy sposób pokażesz jej swoja pracę to pokocha Ciebie a pracę polubii.

 

Faktem jest jednak że jak to będzie dziewczyna ze wsii to nie trzeba sie wysilać by wprowadzić ją w tajniki życia na wsi no i przedz ślubem wiesz czy potrafii doić krowy (dojarką ;) ). Cnoć znam przypadki gdzie dziewczyny ze wsi stanowczo odmawiały obsługo krów po ślubie ,,bo za panne ja się już dosyc nadoiłam krów" .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

To co @wojtas napisał też ;),musi też zapomnieć o czymś takim jak "dzień wolny od pracy",co do tego pokochania-ja tam nie mam nic przeciwko-ale moja żona pewnie już tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Te co poznałem to dziewczyny z miasta które nie chcą mieszkać na wsi a już na pewno nie prowadzić gospodarstwo rolne ;) Co do wymagań to nie wiele. Byle by mi się podobała i kochała. Chciała by zemnie poprowadzić gospodarkę. No i nie jarała bo jak już pisałem z popielniczko całował się nie będę ;p


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Moja żona jest z miasta, nigdy podczas naszej znajomości nie zapytałem jej wprost czy chciałaby mieszkać na wsi.

Wnioskowałem miedzy wierszami że jej ta perspektywa nie za bardzo odpowiada. Więc musiałem sie powysiląc by jej pokazać wieś i swoje miejsce pracy z jak najlepszej strony. @jaro a wtedy jeszcze miałem sporo świń ;) . I dzisiaj nie ma najmniejszego problemu z pomaganiem mi w gospodarstwie (jak nie miałem jeszcze obecnego siewnika to np: siała ze mną wszystkie zboża, pomagała przy świnkach), teraz to głównie zajmuje się papierową pracą (faktury, wnioski, urzędy,Vat, rozliczenia itp.) ale jak jest potrzeba to nie ma najmniejszego problemu by mi pomogła w obejściu.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

a moja choć miastowa to jakoś nie ma oporów do dojenia. no ale żeby nie operatorzy sieci komórkowych ze wsawaniem byłyby problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Dla chcącego nic trudnego ;)

 

I z dojeniem i wstawaniem ;) .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Wstawanie rano wchodzi w krew ;) Ja nawet w sobotę wstaje o 6 ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Kurcze, 18 lat mieszkam na wsi i ze wstawianiem mam problemy ;):) Ale za to z pracą już nie. Gdy mam wolne włącza mi się ADHD ;) Muszę coś robić bo mnie nosi po domu, a jak mam leżeć tydzień w łóżku to już w ogóle umarł w butach :) Ruch i wysiłek weszły mi w krew :) W czasie kiedy nie mam co porobić w polu chodzę na siłownie się wyładować :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Chcesz się wylądować??? To będziesz ładował widłami gój u mnie ;p Po co ma ciapka męczyć ;) załadujesz ze 4 rozrzutniki to się wyładujesz ;)

 

Co do wstawania to teraz śpię długo ;p ale jak miałem jechać na rynek ze zbożem to sam wstałem po 4 :) do szkoły o 6 był problem ;p


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Wczoraj do południa wyładowałem 2 przyczepy 6t obornika widełkami. Wieczorem musiałem iść na siłownie bo mnie zaczęło nosić ;);)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No to nieźle . T kiedy u mnie ładujesz?? A możne taczkami będziesz woził?? jakieś 100m od obory (kawałek pod górkę ale wyjazd jest wyasfaltowany ;p )


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Od razu na pole Ci wywalę ;) po co brudzić rozrzutnik ;)

Rozmawiałem niedawno ze znajomym doktorkiem, zbadał mnie i powiedział, że mam b. duży metabolizm tzn. wcinam wszystko co się da i w poważnych ilościach, ale jestem chudy jak byłem :) :)

 

 

Dobra koniec OT wróćmy do rozmowy od uwodzeniu i dziewczynach :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Kurcze, 18 lat mieszkam na wsi i ze wstawianiem mam problemy ;):) Ale za to z pracą już nie. Gdy mam wolne włącza mi się ADHD ;) Muszę coś robić bo mnie nosi po domu, a jak mam leżeć tydzień w łóżku to już w ogóle umarł w butach :) Ruch i wysiłek weszły mi w krew :) W czasie kiedy nie mam co porobić w polu chodzę na siłownie się wyładować :)

 

He he :) Ja to nawet jak brzydka pogoda to gdzieś idę bo na miejscu nie usiedzę :) Musze coś robić bo mnie chce roznieść :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Wychodzi na to, że ludziki mieszkające na wsi muszą mieć "pole" do popisu ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hihi @martina a ty zostaje u siebie na gospodarce czy na "eksport"??;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
hihi @martina a ty zostaje u siebie na gospodarce czy na "eksport"??;)

 

 

Ja nie na sprzedaż ;) Ja na dzierżawę idę :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

dzierżawę??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj