marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Cichy007    0

A nom warta grzechu i taka słodka;p Ale jakos nic dalej sie nie rozwija... ;) A co do postu powyzej to tez sie zgadzam z tym ze dziewczyny z reguły wolą drani, zaswiruje,przyszpanuje...


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
A co do postu powyzej to tez sie zgadzam z tym ze dziewczyny z reguły wolą drani, zaswiruje,przyszpanuje...

 

Mylisz sie ;) Ja mam dopiero 18 lat, a zrozumiałam ze ci szpanerzy to sa nic nie warci... Lepsi sa tacy spokojni i poukładani. Nigdy nie potrafiłam znaleźć chłopaka o podobnych zainteresowaniach... Gdy tylko wspominałam o tym ze jeżdze ciągnikami i kosze kombajnem, spotykałam sie z głupkowatym usmieszkiem, a potem wybuchem smiechu i tyle było tego tematu...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

hehe ja nie mowie ze we wszystkich przypadkach tak jest... poprostu mowie to ze swoich obserwacji... zwlaszcza w szkole... ja tez juz mam podan 18last:D


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08
Mylisz sie ;) Ja mam dopiero 18 lat, a zrozumiałam ze ci szpanerzy to sa nic nie warci... Lepsi sa tacy spokojni i poukładani. Nigdy nie potrafiłam znaleźć chłopaka o podobnych zainteresowaniach... Gdy tylko wspominałam o tym ze jeżdze ciągnikami i kosze kombajnem, spotykałam sie z głupkowatym usmieszkiem, a potem wybuchem smiechu i tyle było tego tematu...

hehe to na AF masz duzy wybór chłopaków którzy lubia takie dzieczyny jak ty.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

a zadam wam takie dziwne pytanie.Zwracacie uwagę czy dziewczyna pali papierosy?jak dla mnie to bardzo obrzydza o dziewczynę.tym bardziej że ja nie palę.a dym papierosowy strasznie przenika i jak dla mnie nie ma nic gorszego jak dziewczyna śmierdząca papierosami.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

ja wam powiem jedno w jednym dniu z dziewczyną myślicie jest wszystko ok gadka szmatka myślisz sobie bardzo dobrze mi idzie dobry humorek już 2 dni a potem ozywasz się do niej i już po ptakach wogóle nie chce z tobą gadać czy co trudno zrozumiec kobietę!


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Każdy by chciał poznać taką dziewczynę. A jednak okazuje się, że koleżanka @martina ma taki sam problem. Pewnie nie szukamy w odpowiednim miejscu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

No własnie tongue.gif Ale jakos sobie daje rady smile.gif

 

 

a zadam wam takie dziwne pytanie.Zwracacie uwagę czy dziewczyna pali papierosy?jak dla mnie to bardzo obrzydza o dziewczynę.tym bardziej że ja nie palę.a dym papierosowy strasznie przenika i jak dla mnie nie ma nic gorszego jak dziewczyna śmierdząca papierosami.

 

Zgadzam sie z toba. Ja nie pale i nie mam zamiaru, to tylko strata kasy. A tak wogóle nie toleruje palaczy bo śmierdza fajkami...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@martina widać, że dzisiaj się zarejestrowałaś ;) nie piszemy posta pod postem, uzyj opcji edytuj...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Zgadzam sie z toba. Ja nie pale i nie mam zamiaru, to tylko strata kasy. A tak wogóle nie toleruje palaczy bo śmierdza fajkami...

Ja mam dokładnie takie samo zdanie. I nie tylko strata kasy ale i zdrowia. A pisałaś, że nie ma chłopakow, którzy myślą podobnie jak Ty.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

no to widzę, że niektórzy już zaczęli swój podryw ;) ;) (żart) a i taka mała podpowiedź jak sie zwracasz do kobiety (i nie tylko do niej) to imiesłowy pisz z dużej litery (w Twoim poście chodzi o imiesłów TY) :) :) dużo osób zwraca na taki szczegół uwagę :) Pozdrawiam i nie miej mi tego za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzieki za radę. ;) Zaraz poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

No ja np. zwracam uwage na to czy dziewczyna pali i czy pije alkohol w zwiekszonych ilosciach. Mi przeszkadza dym papierosowy bo mam chyba na niego poprostu alergie;p i ajk tu sie lizac z dziewczyna jak tam smierdzi fajami;p


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Całować się z popielniczką, blee...

To nie dla mnie i takie trochę obrzydzające


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Całować się z popielniczką, blee...

 

Dobre ;);):) Ale masz całkowitą rację. Jak dziewczyna śmierdzi fajami to od razu przechodzi ochota na całowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Mylisz sie ;) Ja mam dopiero 18 lat, a zrozumiałam ze ci szpanerzy to sa nic nie warci... Lepsi sa tacy spokojni i poukładani. Nigdy nie potrafiłam znaleźć chłopaka o podobnych zainteresowaniach... Gdy tylko wspominałam o tym ze jeżdze ciągnikami i kosze kombajnem, spotykałam sie z głupkowatym usmieszkiem, a potem wybuchem smiechu i tyle było tego tematu...

o taka dziewczyna to dla mnie ;) Tylko jakoś nie mogę na tako trafić :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale @andrzej to zacznij wiecej jezdzic na dysk lub po jakis imprezach to zobaczysz ile bedziesz mial okazji do poznania ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie lobię dyskotek itp ;) ja spokojny jestem a nie hulaj dusza piekła nie ma ...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a to sie nie dziwnie przeciez sama do ciebie do domu dziewczyna nie przyjdzie ....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

a wcale niemusi być dyskoteka.......

heh ja już niejedną poznałem w autobusie jadąc do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja poznałem pewno przez neta ale ona nie nadaje się a gospodarkę ;)((((((((( potem inno (a w sumie to dwie) ale tez nie na gospodarstwo ;)

Znam tako co na gospodarstwo pasuje ale jakoś nie wyszło :) Mieszka blisko mnie no ale cóż :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Hehehe. No na dyskotece to na pewno taką znajdziesz, powodzenia. ;)

takie normalne znajduje się w normalnych miejscach, ale nie w dyskotekach. Tam to tylko jeżdżą żeby dobrze się napić, coś przycpać, no i "sobie ulżyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
nie lobię dyskotek itp ;) ja spokojny jestem a nie hulaj dusza piekła nie ma ...

 

Podobnie jak ja ;) NIe chce sie mi jeździć po imprezowniach, a potem ledwo żywa z bólem głowy i zapachem fajek na ubraniach wracać do domu :) to nie na moje nerwy... Wole sobie w domu posiedzieć i pooglądać dobrych filmów :)

 

@kluch369 masz racje co do tych co na dyskoteki chodzą, to same desperatki które szukaja naiwniaka co postawi im drinka i może coś jeszcze... :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a ja sie pochwale mam dziewczyne z sasiedniej wsi ma mala gospodarke ok 5ha jezdzi traktorem itp jest sprytna silna (jak na dziewczyne) tez nie chodzi na dyskoteki no i jak dla mnie to jest piekna ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Podobnie jak ja ;) NIe chce sie mi jeździć po imprezowniach, a potem ledwo żywa z bólem głowy i zapachem fajek na ubraniach wracać do domu ;) to nie na moje nerwy... Wole sobie w domu posiedzieć i pooglądać dobrych filmów :)

 

@kluch369 masz racje co do tych co na dyskoteki chodzą, to same desperatki które szukaja naiwniaka co postawi im drinka i może coś jeszcze... :)

 

O to widzę ze mamy coś wspólnego :) Kiedyś bardziej patrzyłem na filmy. Teraz więcej na kompie siedzę a tv gra zboku i czasem zerkam.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj