marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Zetor5340    1

To ja je zaprosiłem, a Gośka powiedziała, że pogada z dziewczynami. W sumie to mój pierwszy raz bedzie z 3 naraz ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

u nas jak bawia to na calego


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@zetor5340 to one cie oskubia z kasy


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

jak zdecydował się aż na 3 to chyba uwzględnił 3 razy większe koszty.ale jak się bawić to na całego.oddam szacun jak wszystkim dasz radę. ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
to zalezy jaka kobieta, ale jak cos kupisz to ona sie niepogniewa.

Pamietam jak koles przyszedl do baru a tam siedziala laska i ten chcial jej drinka kupic to ona sie zgodzila, to koles sie zapytal jakiego? to ona ze najdrozszego jakiego maja w tym barze to ten koles zamawia a barman sie zapytal czy wie co robi, on powiedzial ze tak i prosil o drinka to barman zrobil i zawolal od niego ponad 100zl.

Może kasiasty ale głupi... Idziesz do barmana, bierzesz jakiegoś taniego drinka którego nikt nie kupuje, przynosisz dzielatce i mówisz że to Ritz Side Car ;) Wydawać kase na blachary to szczyt nierozsądku :D

 

Za dwa takie drinki koleś mógł sobie podupcyć bez żadnego napinania sie, wystarczy internet i jeden telefon, a wybór jest ogromny. Podejżewam że nawalona blachara to nie to samo co profesjonalna usługa :D

 

Myśle że nie każdy ma aspiracje by zostać wenerykiem, więc może wróćmy w temacie do sztuki uwodzenia na mniej intymnej płaszczyźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

moim zdaniem niema idealnego sposobu na uwiedzenie kobiety.Bo jednej sie to podoba w facecie, drugiej co innego a jeszcze innej co innego, juz lepiej napisac jak sie uwiodlo. Bo zeby poznac po to zeby isc tylko na s... to lepiej powiedziec prosto w oczy i natychmiastowa odpowiedz masz,albo strzala albo usmiech i s... zapewniony

A jak chcesz kobiete uwiesc zeby z nia byc to nie takie proste.

Bo to niby wam sie zdaje zescie je uwiedli a to jest calkowicie odwrotnie bo to ona was owinela wkolo palca


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

poczułem sie owinięty...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to przykro mi. ;)

a druga sprawa to jezeli by dziewczyna myslala cos powazniej to by niezabierala kolezanek na zakupy tylko Ciebie samego zaprosila jako doradce

Co sie martwisz po tym bedziesz juz wiedzial jakie my cukiereczki jestesmy. Moge sie mylic.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a to moze zebys tylko torby tachal. :D;)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
to nie ma tylko kasy ale też wyobraźnie.nie wiem co za sens tak daleko na dyskę jechać.przecież Rzeszów to także duże miasto i na pewno lasek tam nie brakuje.chyba że może po prostu chciał masę kasy na paliwo wydać.

Rzeszów nie jest aż tak duży ale nie mały no i lasek nie brakuje no chyba że ktoś jest ślepy ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Jak dziewczyny co 5 minut pytają mnie czy mają fajne d*py , pytają czy mam dziewczynę , uśmiechają się i zagadują to chyba oto nie chodzi . ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Czemu slepy??? Koles mial szwagra w warszawie to pojechal. W rzeszowie juz niema takich imprez kiedys byla slynna AKADEMIA ale ja zamkneli. ja wole impreze w lesie slynne LOWISKO.

Nigdzie nie jest napisane ze mieszkasz w rzeszowie to masz tu chodzic na imprezy. Bo to jest twoja sprawa czy pojedziesz 50km czy 250km na dyskoteke.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Gimnazjum to najlepsze lata życia , nie musisz niczego żałować


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

najlepsze to jak dziecko ci sie urodzi i widzisz jak dorasta, plata sie pod nogami i wola mama tata ;)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

hahaha. czyje lubi swoje czy cudze??? Bo jak sie urodzi dziecko to mowie ze noce juz sa nieprzespane. Bo trzeba w nocy wstac ukolysac przewinac, i niepowiesz ze mam juz dosc.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

ciekawe co bedziesz mówił jak już zostaniesz?????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
ciekawe co bedziesz mówił jak już zostaniesz?????? ;)

no co powie??? zalezy kiedy czy przed slobem czy po. przed to napewno bedzie lekki szok :):D:D:)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twoja byla pijaczka???? :D:) to co cie do niej ciagnelo?????? :);):D

kiedyś była inna, zmieniła się a ja nie... ale masz trafne uwagi co jak co koleżanko banan575 tak jak Kasztanka


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

troszke z tych dziewczyn sie zna.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja charakterów ;) i charakterków też... :angry:

 

Dostajesz ostrzeżenie za chamstwo! Jeśli Ci już jakiś mod poprawił post i dodał coś od siebie to tego nie usuwaj. Na przyszłość będziesz pamiętał i wcale nie jesteśmy tacy głupi jak Ci się zdaje bo myślałeś, że tego nie zauważę.

Edytowano przez Olik

być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj