marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

banan575    104

zawsze badz usmichniety i z jakims tematem. jak za szybko wyskoczysz to mozesz sie pozegnac z panna


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

i wszysczy żyli długo i szczęśliwie..;) @olik dobrze mówi:P podoba mi sie jego podejscie do sprawy, ponieważ mam podobne:D Ale żależy od dziewczyny:\


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

jak się będziecie chajtać to powiedz gdzie to ci bramę zrobimy ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Zetor5340. Broń boże nigdy do dziewczyny nie pisz "co tam słychać", "co tam" lub "co u Ciebie"! Bo to jest takie bezpółciowe pytanie! Wtedy dziewczyny nie wie co odpisać bo co ma ci opowiedzieć np: jeśli się do niej odzywasz po tygodniu i ma Ci opowiedzieć co robiła przez cały tydzień? Dziewczyny lubią konkrety więc jak piszesz do niej pierwszy to coś ciekawego albo od razu w pierwszym sms napisz co u Ciebie tylko pamiętaj, że nie możesz się chwalić. Jeśli ta sytuacja którą opisałeś kilka postów temu zdarzyła się naprawdę to możesz do niej napisać np: jadę na piwo, masz ochotę? ;> Wiesz musisz jej nawijać makaron na uczy albo weź jej kilka komplementów poślij ale pamiętaj żeby nie przesadzić bo co za dużo to nie zdrowo ;) Jeśli zrobisz tak jak Ci napisałem to już jest Twoja, a nawet wszystkie trzy będą Twoje ;] A i jeszcze coś ważnego! Pamiętaj, że żeby ona została Twoją to musisz się też i koleżankom podlizać bo dziewczyny nie będą chodzić z kimś kogo nie akceptują koleżanki. Jeden plus już u jej koleżanek masz bo kupiłeś im piffko więc na razie jest gitara. Pisz codziennie ale też bez przesady. Dziewczyna musi zobaczyć, że interesujesz się nią ale najlepiej jeśli dojdziesz do takiego poziomu, że to ona będzie pierwsza rano i ostania wieczorem do Ciebie pisać to możesz wskakiwać na ostatni poziom przyjacielstwa czyli: Oświadczyny :D

haha myslalby kto ze wszystkie na takie bajery pojda.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

mam pytanie jesli dziewczyna pisze ze traktuje mnie jak kumpla to może być coś wiecęj jeszcze z tego?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Tutaj się powinno więcej dziewczyn wypowiadać to wiadomo by było na co trzeba zwracać uwagę,czego unikać,bo jeśli wciąż będzie tylko jedna sie wypowiadać to będzie trochę nudno...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

sa dziewczyny co patrz na auto i kase, sa tez dziewczyny co chca miec normalnego chlopaka i sa tez taki co lubia sie pier....lic


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

powiem tak :

 

Za***ista klasyfikacja ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a ja powiem tak sa kur...y i dziewczyny


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to co mam sciemniac ze sa dziewczynki i dziewczyny????? sa kur....y i dziewczyny i nic ostro.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnich    19

No wiesz tutaj niechodzi o ściemnianie, niestety taka jest prawda są tzw. "labadziary", i normalne dziewczyny, niestety jest ich coraz mniej. To również działa w drugą strone są normalni, zwyczajni faceci i debile, czy mam racje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ja na wasz temat sie niewypowiadam.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

buehehehhe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

lubie sie tak czasem profilaktycznie pośmiać ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie nie róbmy jaj, to jest poważne forum o tematyce rolniczej. A zresztą róbmy. Gdyby nie można było się śmiać to życie było by h***we. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to nie jaja to sa fakty. jezdzisz po imprezach to widzisz co sie dzieje dzieci na dyskotekach po 14-16lat napije piwo i udaje wielka dame na imprezie a potem jest placz jak jest ciaza. ale wtedy niemysli co sie moze stac bo promile we lbie szumia, a chlopaki czekaja zeby cos tylko skubnac. Tak sie dzieje na wiejskich imprezach picie, seks i zabawa.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy jest Terminal w Sępoólnie Krajeńskim :) każdego wpuszczają :D 14-15 latki na masce samochodowej za piwo dają :) a kumpla ostatnio dwóch gości za dupe łapali :) syff i demoralizacja ;) nie popieram mass imprez, :)

ta dyska jest do d..y, a moja dziewczyne poznałem na zabawie, nie na dysce i jest git... normalna z wioski, spokojna a że starsza to nawet lepiej bo w głowie poukładane ma a nie jak moja była, dyskoteki obwożenie du.. i pilnowanie jej pijanej... porażka ale to było dawno...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to twoja byla pijaczka???? :D:) to co cie do niej ciagnelo?????? ;):):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
picie, seks i zabawa.

 

To jest to! ;)

 

hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to nie wszystko!! dolicz jeszcze do tego wielkie wydatki.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj