marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Zetor5340    1
A wyjść z siekierą lub sztachetą w plecach wole duże masowe imprezy tam czuje sie bezpiecznie ;)

z takich dużych można czasem wyjść na niezłym haju :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

E tam wiejskie dyski są spoko, przynajmniej u nas, nikt ze sztachetą albo z siekierą na razie nie wyszedł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Nie wyszedł bo już nie miał jak?? HAHA ;) (taki żart xD)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Nie wyszedł tylko go wynieśli ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8
W nowo otwartym Terminalu (na 3000 osób ;)) w Szubinie to tam rzadko kiedy sprawdzają czy dana osoba ma 18 lat-to samo napisałem wcześniej...

A ja znam osoby które miały problem z wejściem do Terminala (musieli pokazywać dowody)


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
E tam wiejskie dyski są spoko, przynajmniej u nas, nikt ze sztachetą albo z siekierą na razie nie wyszedł ;p

Są spox, a jak ktoś leży u nas to tylko od przedawkowania


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rastafarmer    0

Najlepszy jest Terminal w Sępoólnie Krajeńskim ;) każdego wpuszczają :D 14-15 latki na masce samochodowej za piwo dają :) a kumpla ostatnio dwóch gości za dupe łapali :) syff i demoralizacja :) nie popieram mass imprez, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kazda impreza ma swoje + i -. ja lubie jezdzic na lowisko to jest impreza w lesie okolo 3tys ludzi przyjezdza. mi sie tam podoba ale sa tez i przypadki ze zgwalca dziewczyne albo jest wojna miedzy ochroniarzami a chlopakami. czyli jak gwalty byly to chyba jakos chlopaki musieli uwiesc dziewczyny.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Są spox, a jak ktoś leży u nas to tylko od przedawkowania

dokładnie ;) hehe

 

 

A ja robie postępy hehe... nie wiem czy wyjdzie mi to na dobre czy nie...

 

Byłem w piątek po szkole na wiosce u tego kumpla co Poloneza rozwalił, bo miałem mu podwieźć nowe lusterko i tam pare części. Wioska ta jest niedaleko może 3 - 4 km od mojego domu ale że miałem dużo do zabrania z chaty części i były one zbyt ciężkie na rower to wziąłem od rodziców auto zeby to przewieść. Przyjechałem do niego, zrobiliśmy lusterko, kierunek, rozładowałem te rzeczy wszystkie i mówie jade bo matka bedzie drzeć się, że se jeżdze gdzies jak miałem tylko w tą i z powrotem. Wyjechałem od kumpla i mówie jestem samochodem to se jeszcze na wiosce do sklepu zajade bo tam Dębowe mają tanie. Kupiłem i przy wyjściu natknąłem się na te dziewczyny co wtedy spotkaliśmy. Zwłaszcza poznałem tą jedną co mnie wtedy zatrzymała. Ale zaśmiały sie tylko ja też no i wyszedłem, zapakowałem browar na tylne siedzenia i miałem wsiadać ale jeszcze dla pewności se zobaczyłem czy pali sie lewe światło bo też jakoś na dniach wymieniałem żarówke i wcześniej tak raz sie świeciła raz nie. I wyszły te dziewczyny ja już odpaliłem i miałem jechać a ta jedna podeszła i pyta sie czy bym im nie kupił po piwie bo babka w sklepie im nie chce sprzedać. Ja sie tak patrze na nią...hehe nie wiedziałem co powiedzieć , ładna ona jest a piwo sam lubię to mówie "No dobra" :D hehe dała mi pieniądze poszedłem kupiłem i wracam. Dałem im browary, podziękowały dowiedziałem sie jak mają na imię : Marta, Kinga i Gosia. Ta najładniejsza to Gosia hehe. Już myślałem że jakiegoś buziaka dostanę ale nie :) heh

Głupio tak troche wyszło, wspominały mojego kumpla :) Zobaczymy co tam bedzie, Gośka wzięła mój numer bo mówi że w razie jakbym był na wiosce to zadzwoni i na piwo pójdziemy...heh ale myśle że to tylko chodzi żebym im kupił i nic więcej...

No zobaczymy.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

narazie tylko napisała że piwo dobre było hehe ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Napisałem przed chwila Co słychać? mam nadzieje że jeszcze nie raz bedziemy mieli okazje sie spotkać i przy okazji walnąc jakiegoś bronxa ;) hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Odpisała.

 

Na piwo chętnie ale tylko w weekend, jest impreza na wiosce w piątek wieczorem, wpadniesz?

 

Heh przecież to gołym okiem widać ze chce tylko żeby browar zakupić ;)

Co ja bede za sklepikarza robił ? :D hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

no wiesz a kto powiedział że utrzymanie dziewczyny mało kosztuje.niestety jak ktoś ma dziewczynę to też jest związane z kosztami.ale jak chce się z tobą spotkać tylko z powodu browara to raczej nie ma sensu dalej się spotykanie z nią.ten tekst zabrzmiał jakby jej zależało tylko na browarze a nie na tobie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Przy pięknej dziewczynie browarek będzie lepiej smakował ;)

A tak na prawdę to nic od razu nie ma, na miłość i uczucie trzeba poczekać...


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
no wiesz a kto powiedział że utrzymanie dziewczyny mało kosztuje.niestety jak ktoś ma dziewczynę to też jest związane z kosztami.ale jak chce się z tobą spotkać tylko z powodu browara to raczej nie ma sensu dalej się spotykanie z nią.ten tekst zabrzmiał jakby jej zależało tylko na browarze a nie na tobie.

jezeli dziewczyna mysli powaznie to odpusci browca


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Przy pięknej dziewczynie browarek będzie lepiej smakował ;)

A tak na prawdę to nic od razu nie ma, na miłość i uczucie trzeba poczekać...

i to trzeba miec cierpliwosc po hu**u fest....


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Sorry za moje staroświeckie poglądy ale młodociana dziewczyna browarek może jeszcze fajeczka miejsce publiczne oj nie zbyt mi wygląda moje zdanie dopuści chyba że chcesz sobie poużywać, a no i pamiętaj musi mieci skończone 15 lat.


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Zetor5340. Broń boże nigdy do dziewczyny nie pisz "co tam słychać", "co tam" lub "co u Ciebie"! Bo to jest takie bezpółciowe pytanie! Wtedy dziewczyny nie wie co odpisać bo co ma ci opowiedzieć np: jeśli się do niej odzywasz po tygodniu i ma Ci opowiedzieć co robiła przez cały tydzień? Dziewczyny lubią konkrety więc jak piszesz do niej pierwszy to coś ciekawego albo od razu w pierwszym sms napisz co u Ciebie tylko pamiętaj, że nie możesz się chwalić. Jeśli ta sytuacja którą opisałeś kilka postów temu zdarzyła się naprawdę to możesz do niej napisać np: jadę na piwo, masz ochotę? ;> Wiesz musisz jej nawijać makaron na uszy albo weź jej kilka komplementów poślij ale pamiętaj żeby nie przesadzić bo co za dużo to nie zdrowo ;) Jeśli zrobisz tak jak Ci napisałem to już jest Twoja, a nawet wszystkie trzy będą Twoje ;] A i jeszcze coś ważnego! Pamiętaj, że żeby ona została Twoją to musisz się też i koleżankom podlizać bo dziewczyny nie będą chodzić z kimś kogo nie akceptują koleżanki. Jeden plus już u jej koleżanek masz bo kupiłeś im piffko więc na razie jest gitara. Pisz codziennie ale też bez przesady. Dziewczyna musi zobaczyć, że interesujesz się nią ale najlepiej jeśli dojdziesz do takiego poziomu, że to ona będzie pierwsza rano i ostania wieczorem do Ciebie pisać to możesz wskakiwać na ostatni poziom przyjacielstwa czyli: Oświadczyny :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

wow trochę chyba dałeś za duże tempo.spotkanie z piwem podlizanie się jej koleżanką i już oświadczyny.jakby tak było to wszyscy po tyg by byli zaręczeni.ja myślę że z 2 lata potrzeba żeby się dobrze poznać.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Zobaczy sie, ona sprawia wrażenie niedostępnej, więc narazie trza powoli ją rozszyfrowywać. Dzięki za rady, skorzystam.

Jak coś sie bedzie działo to napisze. ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj