marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pronar82a    179

Tak kolego @kluch369 nie ma już tak dużo mądrych SZANUJĄCYCH się dziewczyn, teraz większość panienek z gimnazjum co mają 14-16 lat już lecą na jakąś zabawę i wypiją jedno piwo i już się pier*** w krzakach, to są jeszcze gówniary które powinny siedzieć jeszcze w domu anie już latać po dyskotekach i sie pier***. Bynajmniej takie jest moje zdanie...


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

tylko nie czepiajmy się samych dziewczyn, bo nie tylko one są bez winy. Takie typowe samce czynią z nich "podbity ląd".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Tak kolego @kluch369 nie ma już tak dużo mądrych SZANUJĄCYCH się dziewczyn, teraz większość panienek z gimnazjum co mają 14-16 lat już lecą na jakąś zabawę i wypiją jedno piwo i już się pier*** w krzakach, to są jeszcze gówniary które powinny siedzieć jeszcze w domu anie już latać po dyskotekach i sie pier***. Bynajmniej takie jest moje zdanie...

masz racje ale popatrzcie sie na siebie sami kupujecie panienkom drinki zeby potem je wyp...c

a druga sprawa to chlopaki czekaj na takie co sie dadza wydu....

a po trzecie wejsie na dykoteki jest od 18 lat wiec jak te mlode moga byc na dyskotece to juz nie sprawdzaja na bramkach??


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Tak, po naszej stronie jest wina i po stronie pułci pięknej.

W moich rejonach nie patrzą na wiek tylko na to aby jak najwięcej kasy zarobić. Ale wina też jest po stronie rodziców którzy pozwalają swojej córce, swojemu synowi który ma te 14-16 lat iść na dyskotekę czy tam zabawę do białego rana i nic sobie z tego nie robią!!!


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
a po trzecie wejsie na dykoteki jest od 18 lat wiec jak te mlode moga byc na dyskotece to juz nie sprawdzaja na bramkach??

 

Bramkarze sprawdzają tylko te, które im nie wyglądają na 18 lat. Jeśli dziewczyna ma duży dekolt to dlaczego by nie mieli jej wpuścić???

Z mojej klasy każdą dziewczynę wpuszczą na dyske,a mają po 16 lat...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

co tak dużo?u mnie w okolicy pójdziesz na dyskę to średnia wieku waha się w granicach od 12 do 14 lat.i większość taka łatwa że zaszpanować furą czy tel i już leci.ja tam na dyski praktycznie już nie chodzę bo czysta beznadzieja.szukam laski na stałe a nie na 1 raz.takie na 1 raz mnie w ogóle nie obchodzą.a takie na stałe coraz ciężej znaleźć trzeba się trochę wysilić.tym bardziej że ta co mi się podoba nawet na mnie uwagi nie zwraca.

 

dziś 1 raz czytałem te forum i przeczytałem od 78 strony bo trochę tych postów tu jest.ursusczesio wymiatasz prawie jak Czesio z Włatców Móch.a ten co powiedział że krew zalewa to leżałem przed monitorem.a tak ogólnie bardzo fajne forum mimo że niektórzy przeginają.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

ja tez szukam na stałe miałem jedna znią byłem 4 lata ale zerwalismy a przelotne panienki juz mnie nie kręcą było kilka ale to tylko raz jak to sie muwi zakosztowało je i koniec ale takich jak to sie mówi przepraszam jezeli obraziłem kogoś a mysle ze nie dostane za to bana, mam na mysli "dupodajki" to mnie na wymioty bierze ze sie całuje z taką co brała któemus do buzi wiec szukam takiej surowej a nie wyd.... ;)


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Z tą krwią to był taki żart ;) Ale w praktyce występując. Nie miałem na myśli kogoś obrazić czy coś w tym stylu ale chciałem trochę pożartować bo wypiłem 1 za dużo...


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
a po trzecie wejsie na dykoteki jest od 18 lat wiec jak te mlode moga byc na dyskotece to juz nie sprawdzaja na bramkach??

a ty na dyskotece byłaś wogóle???


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
To ja postaram sie odpowiedziec w imieniu dziewczyn i swoim. MI sie podoba chlopak otwarty rozgadany usmiechniety. Ja niepatrze na jego BMW albo AUDI.Niemusi tez uzywac drogich perfum ani szmat . Chlopak ma byc soba. Ma niepalic a jak juz przychodzi na podryw pod wplywem alkoholu to szkoda gadac. A co dziala na panow???

1-ladna buzia

2-duze cycki

3-ladnie ubrana dziewczyna.

Jeszcze to zalezy od pytania o jakie sposoby chodzi??? czy po to zeby poderwac dziewczyne i z nia juz byc, czy tylko po to zeby wyruch...c?

 

Żebym ja na taką jak ty trafil to narmalnie nie wiem co bym zrobił, tzn żeby ktoś u nas na taka trafił, puki nie dorosną i nie zmadrzeją, to bedą piszczeć na widok 15 latka, na skutezrze, czy chociaż w maluchu, mam to gdzieś, co sobie pomysli o mnie laska, gdy jade przez inna wioske C-360, T25, czy nawet Zetorem kolegi uśmiechne sie do niej, może myśli, ale debil, mysli że na takiego się obejże , albo, no wkoncu jakiś normalny co popisowy nie robi.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
a ty na dyskotece byłaś wogóle???

bylam kilkanascie razy ale mnie dyskoteki nie bawia (nie lubie tej muzy i tupac, skakac jak malpa w miejscu). Wole zabawy przy zaspole tanecznym i tanczyc w parze.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Hehe, jak za trudno dostępna to płacz i biadolenie na forum, jak znowu łatwa to nie pasuje bo puszczalska, ludzie! Opanujcie się.

 

;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
bylam kilkanascie razy ale mnie dyskoteki nie bawia (nie lubie tej muzy i tupac, skakac jak malpa w miejscu). Wole zabawy przy zaspole tanecznym i tanczyc w parze.

oj banan575 ja też wole takie zabawy:);)

powiem wam ze z dziewczynami nie mam broblemu.. zawsze sie coś wyrwie na imprezie a i nawet 2 podczas jednej zawaby sie zdarzało....

ale obecnie jestem na etapie szukania dziewczyny na studniówke i naprawde mam kłopot znaleśc odpowiednią....

wiec nie ma tak łatwo.|


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
bylam kilkanascie razy ale mnie dyskoteki nie bawia (nie lubie tej muzy i tupac, skakac jak malpa w miejscu). Wole zabawy przy zaspole tanecznym i tanczyc w parze.

no to jak byłaś to wiesz czy nie wpuszczją, a ty w jakim wieku poszłaś pierwszy raz na dyske?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

heh na wiejską potańcówkę to każdy może wejśc ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
no to jak byłaś to wiesz czy nie wpuszczją, a ty w jakim wieku poszłaś pierwszy raz na dyske?

ja najpierw uczylam sie i zakuwalam do szkoly, niemyslalam wtedy o glupotach. A pierwszy raz na disco zawitalam majac 16lat a drugi raz chyba po roku. Ale na wsi to wszystko wpuszczaja byle wstepow nabic a w miescie juz dowodziki wolaja wiec nietak latwo wejsc.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

W nowo otwartym Terminalu (na 3000 osób ;)) w Szubinie to tam rzadko kiedy sprawdzają czy dana osoba ma 18 lat-to samo napisałem wcześniej...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To zalezy gdzie. Ja bylam w Rzeszowie i mnie niewpuscili bo niemialam 21lat


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

proste jezeli masz 21lat to musisz gdzies pracowac nie? a jak pracujesz to stac cie na picie i cos w tym stylu, dlatego niewpuszczali malolatow z 10zl.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a jakbym miał 100 zł i 16 lat to by mnie wpuscili?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ja mialam 200zl i 20lat i nieweszlam


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnich    19
To tam na dyskoteki nie wpuszczają poniżej 21 lat ?!?!?

Tak na niektóre dyskoteki w rzeszowie poniżej 21 lat niewpuszczają, sam to przechodziłem jak miałem niecałe 21 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1
heh na wiejską potańcówkę to każdy może wejśc ;)

 

A wyjść z siekierą lub sztachetą w plecach wole duże masowe imprezy tam czuje sie bezpiecznie :D


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

U nas wychodzilo sie z bronami,a teraz jest spokoj bo pilnuja ochroniarze.

ps.. piszcie jak uwiesc kobiete. hahaha :D:);):)

 

 

Nie cytujemy poprzedniego postu- Moderator


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj