marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

13091993    0

ja z reguły unikam dziewic , bo nie wiedzą czego chcą . :D Niech ktoś inny wykona za mnie brudną robotę ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Dziewice rozten tego to ciężka sprawa :D Bo ciągle a boli a boli, nie tak mocno, ja już nie chce itp i jeszcze krew cię na koniec zalewa ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1204    2

Oj ludzie piszecie o rzeczach o których nie macie pojęcia @Pronar82a a ta krew to pewnie leci jak z tętnicy ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No tak, a jak tu nie brać dziewicy jak w gimnazjum pożadna dziewczyna przecież jescze nie była kuta, no chyba że to uprawia za piniądze jak to niektore koleżanki z klasy. Np: kolezanka z mojej klasy ale 2 lata starsza bo zimowała, przyszla do nas w zeszlym roku i my juz z nia sie zaznajomiliśmy, i tak mamy takie glupie grupy w klasie w poniedzialek i wtorek, tacy slabi uczniowie i lepsi w poniedzialek maja W-F a my testy a we wtorek my mamy W-F a lepsi angola. i u nas jest jedna dziewczyna na 7 chłopaków my z kumplem zgrana paczka tak lubimy czasami do jakiejś rozpustnej dziewczyny zaswirowac. I tak zaczeliśmy z nia zabawe przed szatnia :):D ona zaczeła pokazywac gdzie ma pieprzyki a kumpel wskazuje na poduszki powietrzne .a tam masz a ona. mam, a my, No to pokaz !! ;) a ona, nie tutaj, kumpel wyciaga portwel wyciaga 2 bezpieczniki i do mnie, który chcesz, jablkowy czy truskawkowy :) :) :) nie na ja myślałem że walne. Ale taki podryw to robimy przy laskach takich rozpustnych kiedy po nie udolnych kilku probach zarwania pożądnej dziewczyny nic nie wychodzi no to jak nam przejdzie ale najpierw znieczulenie Jakiś tam ,,Czar PGR" czy ,, Złotą renete" lub marconi czy nawet 200ml czystej na dwoch i jakoś się goi i wtedy troszke na drugi dzien już zaczynamy. I chociaż po takiej rozrywce moglem zapomnieć o moich 100 nieudanych probach przekonania Anki do mnie i tak wybrala tego kretyna, co ma nie tak w deklu, bez przesady, nie wiem jak ona moze lecieć na jego histiryjki jakiej to oni zadymy nie robili na mieście, oczywiście z calym slonikiem laciny podworkowej :) :angry:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
ja z reguły unikam dziewic , bo nie wiedzą czego chcą . ;) Niech ktoś inny wykona za mnie brudną robotę :D

znalazl sie wielki je...ka


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@13091993

moze pochwalisz sie ile lasek zaliczyles bedac takim mlodym? bo przyznam sie ze ciekawi mnie ile "d*p" zaliczyl 15 letni chlopak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Dziewice rozten tego to ciężka sprawa :D Bo ciągle a boli a boli, nie tak mocno, ja już nie chce itp i jeszcze krew cię na koniec zalewa ;)

ciekawe jak by Tobie w ty_ek ladowali co wtedy bys mowil? znawcy sie znalezli.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Mówić może by nic nie mówił ale za to problemy z chodzeniem by były ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
ciekawe jak by Tobie w ty_ek ladowali co wtedy bys mowil? znawcy sie znalezli.

To miało wyjść jak żart ale widocznie nie wyszło. Ale niektóre dziewczyny lubia jak sie je laduje w ty_ek. Malo jest już pożądnych dziewczyn, te co mają po 15 lat sa już po parenaście razy zaliczone


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

@Pronar dobrze gada polać, mu, mało jest już takich jest i od czasu do czasu trzeba się im przypodobać, bo jak jakaś normalna jest, to olewa kazdego bauera wielkim strumieniem z kazdej strony. A ja ich kurna nie rozumie za ch*** Co to robi że to jest rolnik, lekarz, strazak , czy nawet ksiądz, (bo i takie przypadki się zdarzą) Nie, rolnik zawsze i wszedzie musi mieć przeje**** myślą że bedą musialy nie wiem co robić i wogole. Na nie nie działa to co w telewizji gadaja, jak to rolnik ma dobrze i wogóle (propaganda miastowych o tych wszystkich dotacjach) na laski nawet to nie zadziała. Kidyś, mialem z jedną koleżanka dyskusje, ktora skonczyła się na dywaniku u dyrci. Bo mamy u nas takiego kolege w klasie, który na luzie, podejdzie se do laski, normalnie se ją przytuli i wogóle bajera. Mówie. Patrz, ten to sobie podejdzie do takiej, przytuli ją i jest git, jak ja bym coś takiego zrobił to by kurna afera była ,ze jakiś zbok. A ona. Bo on jest kims a ty nikim, bo będziesz rolnikiem dlatego. A mówie, No i co z tego, bo co bo on jeździ na zawody, w wojewódzki szczebel sie zalapał to jest, boss?? i wtedy juz mnie tak ruszyło: Weź mnie kobieto nie wkur**** to że dajesz tu i tam bo taka prawda, to nie znaczy że bedziesz mi ubliżać szmato. skończyło się rozmowa, u dyry, i rodzice przyjechali, w domu to mi pogratulowali, jak bronie tego szlachetnego zawodu. I tak powinno być. I ja kończe z dziewczynami bo po co mam cenny czas tracic nawet na taką na jeden wieczorak na dysce bo i tak nie poderwe wiec, narazie luz i więcej czasu poświęce na prace ;):D A co do tego powiedzial pronar sa kilkanaście razy zaliczone, moja dziewczyna jedna, przed slynną Anią, po prosty, zaczeła się grzmocić z kolegą z jej wioski. Zrobiła mu prezent na 18 urodziny, na boisku w lesie :angry: :angry: :angry: Myślałem że. ahh szkoda gadać, teraz to juz sie takie rzeczy dzieją


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@UrsusCzesio ja ci tylko tyle doradze, jak masz 15lat to zajmij sie szkola a te panienki to narazie olej, one niech sie wygrzmoca za mlodu bo potem jak dorosna to sa dobrymi zonami. Ale wy szybko oceniacie nas, bo da no to jest juz kur**a, a popatrzcie na siebie jacy wy jestescie tylko szukacie zeby wyrab_ c jakas poznana.

Zreszta jedne lubia to i traktuja jak sport a inne nie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Popieram słowa @banan575 na te sprawy będziecie mieli jeszcze czas, @UrsusCzesio tylko nie zostań przez jakąs koleżankę mizoginem przypadkiem, bo możesz w pewnym momencie zmarnowac szansę na naprawdę udany związek ;) A jeśli chodzi o tą koleżankę z którą się pożarłeś to też się nie przejmuj, na rzeczywistą ocenę wartości człowieka też trzeba dojrzeć, ja mając tyle lat co Ty gdybym powiedział w swojej klasie że chcę zostać rolnikiem(uczyłem się i uczę w Warszawie) zostałbym zmieszany z błotem przez rówieśników a teraz na studiach wszystkim mówię: "Zrobię magistra i łapię za pług" i jakoś nikt mnie już nie wyśmiewa, co więcej w wielu osobach wzbudzam podziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Jako dziewczyn to było tego trochę . A jeśli godzi o te sprawy zaliczyłem 9 razy i każdy był z inną .

 

grzesio31 sam pewnie nie możesz nic wyrwać to się nie wtrącaj .

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!

Edytowano przez krolikNH
Łączenie postów

Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Jako dziewczyn to było tego trochę . A jeśli godzi o te sprawy zaliczyłem 9 razy i każdy był z inną .

hehe. a teraz jedna zasadnicze pytanie.

CZY NA TRZEZWO CZY JAK PANNA BYLA PO WPLYWEM ALKOHOLU CZY INNYCH SRODKOW?

 

Bo zaliczyc panne jak jest pijana to wstyd sie przyznac.

 

A wiekszosc z was chlopakow jest mocna wtedy jak cos wypijecie to wielcy z was gieroje.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@13091993

to musisz byc za***iscie dobry skoro zadna z tych twoich 9 lasek nie chciala tego z toba powtorzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Ludzie dajcie spokój, przypominam jaki tytuł ma ten wątek: "Pytanie dla uwodzicieli" jeszcze trochę i będzie można go zatytułować "Falliczno - waginalne dywagacje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Witam

Byc moze temat zostanie usuniety, ale chce pomoc pronarowi5135 (no sobie moze tez ;))

mianowicie, jakie Wy macie sposoby na poderwanie dziewczyny (jak to robicie)??

Czy sa jakies sprawdzone na to sposoby. A moze ,,panie uzytkowniczki" pochwala sie co na nie dziala (kasztanka) :D

To ja postaram sie odpowiedziec w imieniu dziewczyn i swoim. MI sie podoba chlopak otwarty rozgadany usmiechniety. Ja niepatrze na jego BMW albo AUDI.Niemusi tez uzywac drogich perfum ani szmat . Chlopak ma byc soba. Ma niepalic a jak juz przychodzi na podryw pod wplywem alkoholu to szkoda gadac. A co dziala na panow???

1-ladna buzia

2-duze cycki

3-ladnie ubrana dziewczyna.

Jeszcze to zalezy od pytania o jakie sposoby chodzi??? czy po to zeby poderwac dziewczyne i z nia juz byc, czy tylko po to zeby wyruch...c?


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
@13091993

to musisz byc za***iscie dobry skoro zadna z tych twoich 9 lasek nie chciala tego z toba powtorzyc...

 

 

Brawo ;)

 

Ale weźcie trochę cenzurujcie sie. Bo przestaje sie ten temat przyjemnie czytać...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    891

Dokładnie ostatnie pare stron to dośc nie miła wymiana zdań, jak tak pójdzie dalej to temat na jakiś czas zostanie zamkniety... a chyba tego nie chcemy ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Moim zdaniem temat jest jak najbardziej normalny, tylko zdarzaja sie glupie pytania to i trzeba odpowiedziec madrze albo glupio. A jezeli ktos przesadza to zawsze u was moderatorow rosnie kolo kompa palma bananowa i niezaszkodzi zerwac BANAna i poczestowac uzytkownika.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    891

Takie pytania proponuję ignorowac

 

a może bananem,a nie banem ;)? (taki zart na rozladowanie atmosfery, mam nadzieje ze nikogo nie urazilem?)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Myslisz o mnie???? nieuraziles mnie jastem taka sama jak wy tylko z cyck....i.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Czym tu się chwalić @13091993 ???Że się zaliczyło kilka dziewczyn? Też mi zaszczyt...To świadczy tylko o Tobie no i o tamtych dziewczynach ( bynajmniej ja tak sądzę ) . To co napiszę to każdy zrozumie inaczej: Dziewczyna, która jest "taka łatwa" jest po prostu w pewnym sensie dziwna. Nie wiem czy chce sobie rozgłaszać opinie o sobie czy co,ale to jest głupota... No chyba, że jest na tyle dojrzała, że naprawdę tego chce (stały związek,a nie taka co zmienia chłopaków co tydzień )


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Dla mnie taki facet co przelatuje z kwiatka na kwiatek to jak te łatwe dziewczyny ;)

Czemu to niby facet nie może być trudną sztuką? Aż tak go rozrywa w od środka w kroku? heh

Ja bym miał większą satysfakcje jakby jakaś głupia cizia machała mi tyłkiem przed nosem z myślą że będę w podskokach do niej leciał, a ja najzwyczajniej bym "dał jej siana", zamiast siebie jako łatwy kąsek. Po prostu takie lalunie nie są warte uwagi, bo są zbyt płytkie, a ich myślenie jest tak prymitywne że normalnie myślący człowiek nie jest w stanie je zrozumieć :D

Wiadomo, że są normalne na tym świecie, ale coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj