marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lysyrolnik    17

Czesio trochę jednak przesadzasz. Mój wujek ma gospodarstwo 20ha mieszka w mieście i ma żonę która z rolnictwem nie ma ani trochę wspólnego :P A mianowicie ciocia pracuje w sądzie jako sędzia :) Także na takim myśleniu to daleko nie zajedziesz.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Matey wujek jak i ciocia oboje mieszkają w mieście :P Wujek do gospodarstwa ma jakieś 2km także rowerkiem spokojnie dojedzie :) A ciocia do sądu ma 1km także też daleko nie ma :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

Czesio spokojnie, ja też tak najpierw szukałem na chama, jak mnie moja rzuciła, ale wyluzowałem :) i pojechałem na jedną impreze do kumpla :) w ogóle tylko po to żeby dobrze się bawić ale poznałem jedną dziewczyne, pisaliśmy :) za tydzień druga impreza i druga dziewczyna w innej miejscowości :P ale ta druga od razu się spotkała, i będę z nią kręcił, w dodatku jest blondynką, a tamta jest szatynka, a ja wole blondynki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jedna mnie rzuciła, teraz jest inna podlizuje się. ale jakie teksty wali jasna d*pa.

Pytanie 1. Czy pale papierosy

Pytanie 2 czy lubie mięso z kozy :P

Pytanie 3 troche zbereźne ale napisze ,, A jakiego masz?? opisz, nie krempuj się" :) :) :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

co za posty. :P normalnie to nic na sile. :) przyjdzie czas ze oboje jesi kiedys zejda.bo teraz dziewczyny niechca robic na gospodarce. bo na gospodarce to jest praca. a mam pyt do chlopakow. Co byscie pomysleli jak byscie zobaczyli ze zapier...cza ursus 360-3p z wozem (malo silnik niewyskoczy) a tu patrzycie ze dziewczyna jedzie nim. Co wtedy byscie pomysleli o niej????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Po pierwsze był bym mile zaskoczony takim widokiem :P ,po drugie ;czyli jeszcze jednak istnieją dziewczyny które lubią jeżdzić ciągnikiem?,no i napewno spytał bym się tej dziewczyny czy dasię zaprosić na kawę itp :) ps od kąd żyje tylko raz widziałem jak dziewczyna zasuwała zetorkiem proxima z przyczepą ze zbożem (około 21 lat)ale nie chciała dać zaprosićsię na kawę!!! :)


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23
:P no normalnie to było na takiej bocznej drodze ,zatrzymałem ją po czym się spytałem o droge....., no iprzy okazji czy da się zaprosić na to i owo ,ale ona powiedziała że nic z tego !!!!,po czym ujrzałem uśmieszek na jej twarzy,ryk silnika i odalającom się proxime z przyczepą!!! :)

W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja też widziałem dziewczny na ciagniku i to nawet, ładne widok C-330 nie zrobił na mnie wrażenia, jak zobaczyłem na FENDTcie Z turem dziewczyne, to już sie troche zdziwiłem, ale jak zobaczyłem na Jeleniu 170 KM :P to o malo co wypadku nie miałem bo akurat komarem jechalem


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Miałem taką akcję ostatnio.

Z kolegą ostatnio Poloneza (karetkę) zrobiliśmy no i na testy żeśmy wyjechali. Na wiosce oczywiście. Pod machą wsio zrobione, radio wstawiłem, głośniki na próbę. Miałem ja kierować ale kumpel tak się podjarał radiem że on chciał to ustąpiłęm. Wyjeżdzamy na wioske radio na full puścił jakąś techniawke łubudubu riki tiki jedziemy patrzymy idą 3 laseczki drogą polną, kumpel już prawie wstał z fotela tak się podjarał, zaczął gazować to mu powiedziałem żeby zwolnił żeby ich nie ukurzyć, bo sucho było. noga z gazu podjeżdzamy pod dziewczyny techniawka na ful, kumpel zimny łokieć druga ręka na kierownicy założył se okulary przeciwsłoneczne jedziemy takim tepem jak one idą kumpel do nich " Czeeeeść" Jedna się uśmiechnęła dwie najwyraźniej znudzone popatrzały się jak na debili. No siara na maksa, myślałem, że sie zapadne pod ziemie. Ten debil zaczął gazować odjechaliśmy kawałek mówie do niego że wysiadam, wyszedłem a on ze zrywem ruszył i na zakręcie w poślizg wpadł na kamieniach i wrypał się w płot, co grodził rów. Wwalił się do rowu. Wysiadł i krzyczy. Ja się patrze dziewczyny dochodzą do nas śmieją sie jak nie wiem co, pokazałem mu tylko że nie żyje i poszedłem po ciągnik do znajomego. ten tam został a dziewczyny se niedaleko usiadły bo tam był jednej domek i na przewróconym drzewie siedziały i dłubały slonecznik. ja wyjezdzam z podwórka ciągnikiem, radyjko gra, laaaans na max, zajeżdzam podczepiam poldka i wyciągam na drogę. Odczepiam ruszam ze zrywem patrze jedna wstała z pniaka i podbiegła do drogi i macha do mnie. no to ja po hamulcach zatrzymuje się a ona do mnie " Ale masz kolege debila". Przez chwilę nie wiedziałem co powiedzieć, i mówie " On taki je****ty od urodzenia" sie zaczęły śmiać. zamknęła mi drzwi i pojechałem a one sie z niego śmiały. hehe frajer chciał pokazać co to nie on to takiej se siary narobił że porażka teraz to na wioske nie wychodzi wogóle. nawet do sklepu.

 

 

A kiedyś u wujka jak jeździliśmy po baloty na łąkę to przejeżdzaliśmy przez taką wioskę co nie raz fajne panienki chodziły, no i już wracamy z balotami wyjeżdzamy na asfalt , wbijam czwóreczkę rozbujałem się, patrze idą. I w tej chwili zobaczyłem u wujka na drugiej przyczepie że lezy piła do drzewa bo jej nie ściągnął i nie wziął do kabiny, zacząłem mrugać mu światłami, a te dziewczyny (może 14 -15 lat) na widok, że ja mrugam zaczeły machać jedna nawet machała ręką tak jak się auta na stopa zatrzymuje, hehe wujas w tym samym momencie zobaczył że ja mrugam i zaczął zwalniać ja za nim te jak zobaczyły że ja sie zatrzymuje na serio to zaczęły uciekać, hehe bo myślały że jak machają to ja sie nie zatrzymam, ja dopiero zajarzyłem o co kaman zacząłem się śmiać, wujas wyszedł i sie pyta "Co laski na stopa bierzesz? " hehe i mu powiedziałem o pile, jak już wsiadłem z powrotem do kabiny to tak sie zacząłem śmiać, no taka głupia sytuacja a tyle przez nia śmiechu było...może jak to teraz opowiadam to nie jest śmieszne ale trzeba było tam być lub dobrze sobie to wyobrazić to naprawde zawaliście śmiesznie to wyszło.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Te co machały, co mrugałem światłami to uciekły w jakieś podwórko a te pierwsze z polonezem to one dalej tam siedziały, jak zaprowadziłem ciągnik to tylko jak szedłem do tego buraka w polonezie to tylko doszło do wymiany uśmiechów hehe :D ale za kółko ja wsiadłem żeby ten baran mnie nie zabił i już pojechaliśmy do garażu. Taki opie***l dostał ode mnie jak wracaliśmy, prosił żebym tylko jego kolegom z klasy nie gadał o tym. Dobrze że w Poldku się tylko kierunek lewy stłukł i trochę lusterko zgięło.

Ten ziomek to sie tylko na rower nadaje, a nawet tutaj zastanowił bym się czy mu pożyczyć czy nie rozwali siebie i roweru. hehe :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

heheheh:)ja miałem podobną historie:) jechalismy a utkiem i dziewczyny szły poboczem i podjechalismy po nie i jechaliśmy z taką prędkością jak one szły:p kumpel opuścił szybebe popatrzył na nie , one juz czerwone jak buraki w tym momęcie ruszyliśmi z piskiem:) za nami tylko dym i kurz i i żwir z pobocza na dziewczynach:)

troche chamskie ale dobre:P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@zetor5340 to za***isty jestes kolega. jedziesz ze swoim kumplem macie wypadek laski z was smieja a ty mowisz ze ten koles jest pier...ty od urodzenia.

Po pierwsze jakby byl pier...ty, to bym nie wsiadala z nim

po drugie to bym tym laskom nie gadala ze on jest pier..ty

no wiesz moze chciales zabylysnac przed nimi.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh:)ja miałem podobną historie:) jechalismy a utkiem i dziewczyny szły poboczem i podjechalismy po nie i jechaliśmy z taką prędkością jak one szły:p kumpel opuścił szybebe popatrzył na nie , one juz czerwone jak buraki w tym momęcie ruszyliśmi z piskiem:) za nami tylko dym i kurz i i żwir z pobocza na dziewczynach:)

troche chamskie ale dobre:P

żeby były chamskie dla Ciebie to rozumiem... a Twoje zachowanie było bardzo burackie, nic do pochwały...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
@zetor5340 to za***isty jestes kolega. jedziesz ze swoim kumplem macie wypadek laski z was smieja a ty mowisz ze ten koles jest pier...ty od urodzenia.

Po pierwsze jakby byl pier...ty, to bym nie wsiadala z nim

po drugie to bym tym laskom nie gadala ze on jest pier..ty

no wiesz moze chciales zabylysnac przed nimi.

A nie jest? Skoro nie potrafi jeździć to po co wsiadał za kółko?

Skąd ja mogłem wiedzieć, że on tak zrobi.

 

A powiedziałem, że od urodzenia bo on naprawde ma coś z garem, wiesz jak nie znasz szczegółów to najpierw o nie spytaj a nie wyjeżdzasz mi tu z instrukcją jak żyć. :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

A co do podrywu , jeżeli wiesz , że laska ma do Ciebie neutralny stosunek i jeszcze z nią nie gadałeś to za każdym razem kiedy ją widzisz uśmiechaj się do niej . Po jakimś czasie ( gdzieś do dwóch tygodni ) ona Cię zagada , a dalej powiedzcie jej , że pięknie wygląda i bardzo ładnie pachnie , jak z nią rozmawiacie to starajcie się żeby długo nie patrzeć jej w oczy . Zawsze działa , nawet na najtwardsze sztuki . A jak chcecie się kochać to po miesiącu podczas rozmowy zacznijcie się patrzeć na jej biust , pupę , spytajcie czy uprawiała kiedyś SEX , jeżeli powie tak to powiedzcie , że strasznie was podnieca i podczas tej rozmowy użyjcie najlepszych perfum jakie macie . I bez prezerwatyw nie zaczynajcie rozmowy .

To zawsze działa , ale nie zawsze na dziewice , ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Hmm... a ja myślałem że nie ma sposobu na "podryw".


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z nią rozmawiacie to starajcie się żeby długo nie patrzeć jej w oczy . Zawsze działa , nawet na najtwardsze sztuki .

 

A można wiedzieć dlaczego. ;):D


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Bo podczas pierwszej rozmowy zaczęła by się krępować .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
A jak chcecie się kochać to po miesiącu podczas rozmowy zacznijcie się patrzeć na jej biust , pupę , spytajcie czy uprawiała kiedyś SEX , jeżeli powie tak to powiedzcie , że strasznie was podnieca i podczas tej rozmowy użyjcie najlepszych perfum jakie macie . I bez prezerwatyw nie zaczynajcie rozmowy .

To zawsze działa , ale nie zawsze na dziewice , ;)

a jak powie że nigdy się nie kochała?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj