marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pronar82a    179

Ja jak dostałem kosz to też byłem przymulony ale to z czasem mija, zobaczysz tobie też minie i do następnych wakacji to będziesz już inny i nie będzie cię już interesowała i nie będziesz się zadręczał. Ja byłem głupkiem że się zadręczałem, nie przesypiałem nocy, robota nie miała sensu i wcale nie chciało mi się robić, ale to przeszło i dalej mam chęci do życia. Po prostu postaraj się o niej zapomnieć i ciesz się z życia i swoim T25 (ja swoim T25 to rzadko jeżdżę bo biegi mi się blokują a zwłaszcza 4 :o ) A więc weź się w garść chłopie


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

najszybciej to minie jak znajdziesz kolejny obiekt zainteresowań, wiem z właśnych doświadczeń:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Ja jak dostałem kosz to też byłem przymulony ale to z czasem mija, zobaczysz tobie też minie i do następnych wakacji to będziesz już inny i nie będzie cię już interesowała i nie będziesz się zadręczał. Ja byłem głupkiem że się zadręczałem, nie przesypiałem nocy, robota nie miała sensu i wcale nie chciało mi się robić, ale to przeszło i dalej mam chęci do życia. Po prostu postaraj się o niej zapomnieć i ciesz się z życia i swoim T25 (ja swoim T25 to rzadko jeżdżę bo biegi mi się blokują z zwłaszcza 4 :) ) A więc weź się w garść chłopie

o tak, ciesz sie swoim T25, teraz robie mu przeguby wszystkie :) Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, jej kuzynka we mnie się podkochuje, fakt, że urodą odbiega od ani ale charakterem to Ania jej nie dorównuje. No wiesz, zawsze mozna popatrzec chociaz jako pracownik, ale przecież w pracy też można jakoś jechać na 2 zmiany najpierw praca potem inne rzeczy, ale dobra Ania to temat skończony. ale i tak popatrzeć to jest na co, a wogole w zniwa to okazja, ciepło więc i dekolt jakis większy by był :):):) , ale wiecie, nie ma co tak się wpatrywać, bo można pierdknąc MTZtem z turem w TIRa i co wtedy :o:o:) Mam nadzieje że ten muł mi sie skończy wkońcu bo to poprostu niebezpieczne, wyjechać w takim stanie na szose T25 i cieszyc sie driftowaniem a tak nawiasem mówiąc, zajebiszczy wierszyk o władku znalazlem :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Jak ty tam do roboty pójdziesz to już sie boje o tego mtz-a, A jak jeszcze zobaczysz Anie z dużym dekoltem to będzie sie tylko na żyletki nadawał. Będzie bum i po robocie


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

czesio ty w robocie na dekolty nie patrz!!! i to jeszcze prowadząc MTZ'a, zapomnij, że tam jakaś panna chodzi. 2 lata temu kumpel przejechał przez kanał ciągnikiem bo się zapatrzył na koleżankę, która ziemniaki zbierała w staniku :o a wracając do maszyny to była miska olejowa i prasa do remontu :o


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

ehh ani mi sie klikac nie chce mam to samo co @UrsusCzesio przymulony itp... :/ dziś dostałem definitywną odpowiedź: NIE a dziewczyna cud miód i orzeszki :o i w dodatku ze wsi :o Ale teraz nie mam do nic już chęci :/ Mam nadzieję że mi to kiedyś przejdzie :)

 

Pozdro dla wszystkich


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No fakt, szkoda MTZa bo to MTZ 80 z tych nowszych, 8 sztuk mają :o każdy z turem :) ale jk będe tam jexdził to dobrze by bylo jak by mieli radyjko i popielniczke :o tak jak u kumpla w 12245, bo wiadomo że 1 sezon nie wsadzą mnie na prase Big pack na jelonka a oto fota MTZ http://img362.imageshack.us/my.php?image=mtz80zm1.png @Gorzupiak wiem co to znaczy ale przjdzie ci, mi też jakos przezlo, dobrze że mi powiedziala dopiero po żniwach a nie przed bo wtedy malowałem przyczepe, dzięki tej nadziei, przyczepa jest perfekcyjnie pomalowana, a teraz dalej mam cheć coś zmalować :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula    0
Dlaczego dziewczyny komplementy traktują jak obelgi, a za ofiarowane kwiaty potrafią znienawidzieć?

 

Pora przerwac to narzekanie facetów :o Czytając to mam wrażenie że natrafiliście na swojej drodze życiowej na jakieś bardzo dziwne dziewczyny...

1. Która dziewczyna nie lubi dostawać kwiatów? To trzeba byc chyba uczuloną na pyłki kwiatowe :o Osobiście jeśli mogę coś Panom doradzić to nie polecam dawania róż bo przynajmniej wg mnie są zbyt banalne...takie stokrotki np. są bardziej delikatne :)

2. Tekst w stylu : 'tylko tak mówisz' jako odpowiedź na komplement jest po prostu powalający...a jeśli dalej następuje rozwodzenie się 'jaka to jestem okropna' i w końcu wychodzi na to że mówisz tak tylko po to żeby ją pocieszyć...w tym momencie radzę darować sobie taka pannę bo tak naprawdę to nigdy nie doceni waszych starań:)

3. "U mnie jakbym zobaczył jakąś dziewczynę na ciągniku to bym zawału dostał każda tylko fajki, piwo"...hmmm, zgadzam się że dziewczyny, które piją, palą nie maja po prostu szacunku do samych siebie...ale...dziewczyny, które jeżdżą ciągnikami i w dodatku baaaaaaaaaardzo to lubią też istnieją (Patrick345: radzę zacząć uważać na serce ;P ).

Więc chłopaki: radzę po prostu cierpliwie czekać na tą jedyną wybrankę losu...gdy się pojawi wtedy na pewno będziecie to wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

no i to jest chyba najlepsza odpowiedz na temat dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Też sie kiedyś w takiej jednej zabujałem ale po tygodniu mi przeszło jak zobaczyłem że zmienia chłopaków jak rękawiczki. Teraz jestem sam i jest mi dobrze :o


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula    0
Też sie kiedyś w takiej jednej zabujałem ale po tygodniu mi przeszło jak zobaczyłem że zmienia chłopaków jak rękawiczki. Teraz jestem sam i jest mi dobrze :o

 

 

I kogo Ty próbujesz oszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się ogarnąć, nie pierd... o ciągnikach... pokazać troche romantyzmu i słowa obrócić w czyn :o ja tam nie narzekam na Agate, jest super... i za żadną tam jakąś nie tęsknię...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, nie ma Ani, ale mam jej kuzynke ktor sama pierwsza sie mną zainteresowala :o @Anula masz racje poczekać, sama przyjdzie, poczekałem i przyszla


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nic w rodzinie nie ginie hahahahahahaha :o


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tylko kurna daleko mieszka, z 20 kilosow a teraz aktualnie pozbywam sie komara i czym pojade, mam w planie WSK ale taki kawal nie pojade szosą


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzTyWnY    0

Nigdy więcej nie zaufam dziewczynie!!! Niby wszystko ładnie pięknie, mówiła"tylko mnie nie zdradzaj" a dzis co sie dowiaduje?? Że nie chce jej sie ze mną pisać i w opisie miała juz kogoś innego.Pozostało tylko takie głupie uczucie i oólnie ch***wo sie czuje teraz.Dlatego powtarzam nie ufac dziewczynom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

jeśli nieufasz dziewczynom to jakim cudem chcesz stworzyć związek???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Nigdy więcej nie zaufam dziewczynie!!! Niby wszystko ładnie pięknie, mówiła"tylko mnie nie zdradzaj" a dzis co sie dowiaduje?? Że nie chce jej sie ze mną pisać i w opisie miała juz kogoś innego.Pozostało tylko takie głupie uczucie i oólnie ch***wo sie czuje teraz.Dlatego powtarzam nie ufac dziewczynom!!!!

nie rozumie pisala tylko z toba i gadala zebys jej nie zdradzal a co to milosc przez telefon ???????????? :o


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Ba i co czasy nowożytne. A czasy ciężkie jak chodzi o te sprawy. Kobiety żądzą nami.....


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

SzTyWnY, wiem co to znaczy baby dziwne są ale takie jest zycie, masz piękną C-360 i czesz sie chociaż z niej ja akurat teraz mam możliwosć cieszenia sie z nowej kobitki ale jak ktos nie ma no to co pozostalo, moj sposob, cieszyc sie tym co mamy i co lubimy jak xle to sie szło cos zmalowac


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@UrsusCzesio

nie obraz sie ale co w Twoim wieku robi sie teraz z dziewczyna? jestem sporo starszy od Ciebie i przyznam ze nie pamietam co w wieku 14 robilem z laskami :/

powyzsze pytanie kieruje tez do innych osob w podobnym wieku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saherb    36

Ja już dałem sobie z nimi spokój bo nie mam zamiaru zadawać się z potworami i cierpieć przez nich. Dziewczyny zachowują się tak jak dzikie zwierzę, które atakuje, gdzy człowiek chce je tylko pogłaskać (bo na nic więcej nie może liczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak byłem młody to sie uczyłem hehehe a teraz nadrabiam stracony czas nad książkami... a ufać można dziewczynie la takiej z którą się już związało i ona nas traktuje poważnie:)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj