marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lysyrolnik    17

@Adik moja katechetka zawsze powtarza " Po dziewczynę/żonę to do kościoła, albo do biblioteki trzeba się udać" :o


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Hehe to chyba dobrze robię. :o Tera jakoś coraz częściej do kościoła chodzę ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Lo dobry podryw a kościele xD:) a propo kościoła to znam taką dziewczyne która jest ... niewybradna:D i chodza o niej pogłoski że jest bardzo pobożna....całe życie na kolanach:D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
To ty też niezły agent jesteś :) Jestem młody szczeniak, ale szukam na poważnie laski, ale nigdy mi jakoś nie wychodzi zawsze max 3miesiące jestem z jakąś :) Takie moje życie xD

 

A więc tak jak pisałem stronę wcześniej siedziała fajna dziewczyna za mną, a dziś w kościele nawet się z nią zapoznałem xD Kościół to jest to :)

O tak, rekolekcje 2008, pierwszy raz zobaczyłem Anke :o drugi raz. przyjęcie u nas w kosciele, znowu Ania :o. żebym nie był ministrantem to bym stanoł obok niej ale nie wypadalo mi iść z pod ołtarza na sam tył do wyjścia żeby stac blizej niej, ale sketu szyi dostałem nie ma co. patrzala na mnie, a ja na nia ehh to były czasy. No wiesz ja tam lece na Anie jeleń to tylko jej dodatek, ale piękny dodatek ktory nadaję prawdziwe rolniczego charakteru dziewczynie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Te 1500ha nie zmienia nic co do niej czuje, jest piękna, przez 1500ha czy przez 15ha wyglądu nie zmieni, jest piękna i tyle


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja nie niech by miala 3000ha i brzydka to nie i na dodatek glupia chyba że, ozenić, sie tesć by ziemie przepisał, ja bym ją sprzedał a z brzydulą rozwod wzioł. A w takiej sytuacji to mógl bym pójść z Anią na moje skromne 15ha. lecz w przyszłości bylo by to nirealne ponieważ jest jedynaczką więc kto gospodarstwo przejmie jak nie Anna


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Szanowny kolego @ursusczesio takiej panny co śmiga traktorem to w moje okolicy ze świecą szukać!!,no i na dodatek "jelonkiem'' i już nie wspomne tych 1500 ha ps'' Wszystkie Anki to fajne dziewczyny'',pozdro


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

U mnie jakbym zobaczył jakąś dziewczynę na ciągniku to bym zawału dostał każda tylko fajki, piwo :o


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

oj panowie musze sie pochwalić ze moja kuzyneczka śmiga traktorem lepiej niż nie jeden chłopak!! w polu potrafi wszystko zrobić orka itp!! więc jak dla was ideał:o


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Szanowny kolego @ursusczesio takiej panny co śmiga traktorem to w moje okolicy ze świecą szukać!!,no i na dodatek "jelonkiem'' i już nie wspomne tych 1500 ha ps'' Wszystkie Anki to fajne dziewczyny'',pozdro

No nie wiem czy takie fajne, moze i ładne ale ta Anka ma nierowno pod sufitem, z tym kretynem tańczyła wszystkie wolne na dysce, ze mna ani razu nie chciała po prostu koniec, tylko gdzie ja taką drugą znajde


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
oj panowie musze sie pochwalić ze moja kuzyneczka śmiga traktorem lepiej niż nie jeden chłopak!! w polu potrafi wszystko zrobić orka itp!! więc jak dla was ideał:o

To daj do niej nr :) :) Trochę nie te okolice ale to szczegół :o


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

hehe nr nie moge podać:-) a najlepsze jest to że praca ciągnikiem sprawia jej przyjemośc:) i zamierza zostać na wsi:)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saherb    36

Dlaczego dziewczyny komplementy traktują jak obelgi, a za ofiarowane kwiaty potrafią znienawidzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Dlaczego dziewczyny komplementy traktują jak obelgi, a za ofiarowane kwiaty potrafią znienawidzieć?

Bo doszukują sie ironii w rzeczach prostych, przynajmniej te niektóre na siłe stwarzają problemy, tak jak w tych filmach "wszystko co powiesz może być użyte przeciwko Tobie" :o Celowości tegoż nie znam, przyczyn sie domyślam.

 

Wy Młodzi, dam Wam dobrą rade, bawcie sie pannami! Bawcie, bo najlepsze lata swojego życia spędzicie na zadręczaniu sie jakąś zołzą nie potrafiącą zrozumieć komplementu czy podziękować za kwiaty. W szkole średniej i troche po miałem dwa "poważne" związki z pannami, o ile do drugiej mam nadal mieszane uczucia to pierwszą przeciągnął bym traktorem po ściernisku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Dlaczego dziewczyny komplementy traktują jak obelgi, a za ofiarowane kwiaty potrafią znienawidzieć?

Własnie, jak przedtem powiedziałem że ania jest najpiękniejsza która widziałem to zaraz, dzięki, ale to nie prawda, nie jestem ładna i wogóle takie tam ale to juz było :o


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tak, ona skromna byla, do puki układalo sie nam, gdy sie wszystko sylo, poznałem jej drugie oblicze, nie wiedzialem jakiej to ona łaciny uzywa. Nie byliśmy razem, choć wszystko wzkazywalo że będziemy, gdy jej kuzynka mi powiedziała ze idzie do naszej szkoly i powiedziala, że jej się podobam, no i że się zakochala, choc nie wiem ile w tym prawdy choć, jednak coś czulem że tak jest, brakowało tylko tego, żebyśmy sie poznali lepiej, pomyślalem że jak przyjdzie do naszej szkoly to bede z nia i bede szczęsliwy, do głowy mi nie przyszło ze tak coś sie stanie. gdy czułem ze mam sznase u niej, po prostu, bylo calkiem inaczej za nim ja poznalem, miałem do wszystkiego chęci, nasza znajomosć dawala mi sens nawet temu co, wyremontowalem, gdy malowałem kopaczke było super, pisalismy ze sobą, gdy ja pracowalem, przy przyczepie tak samo. Normalnie aż nie chchialo sie wychodzić z garazu, w żniwa na kombajni pisalismy esy ze sobą, nawet wtedy nie mogłem się powstrzymać, lecz co piękne, szybko się kończy, ostatni rozrzutnik, ostatni pasek ścierniska do podorania, napsialem do niej a ona. Kur..a co chcesz :angry: Wtedy zobaczyłem wszystkie te piekne chwile przed oczami lecz nie zdawałem sobie sprawy że to juz koniec, a jescze tyle do roku szkolnego, gdy bylo dobrze, chciałem iśc do szkoły szybko lecz teraz wolał bym żeby wakacje nigdy się nie skonczyły, Ani mi z anią nie wyszło, chodze przymulony, 1 wpadają, do dziennika, ehh szkoda gadać, juz nie sprawia mi tej przyjemności coś zrobić, nie ma juz takiej wielkiej chęci byc są ale juz nie takie :o:o Szkoda mi jej ale niestety 16 sierpnia był to dzień ostateczny i mysle że juz nic z tego nie będzie. Lecz to ona nie chciala mnie już potem poznać dalej. Ale moze da sama sobie sznase, gdy pójde tam do roboty, Chcialem iśc w te wakacje lecz mnie nie wzieli, nie interesowalo mnie to, ile by płacili, mógl bym za darmo naprawiać te rozwalone ciagniki z zachodu, ale byl bym blizej niej, To mogla być wielka sznasa. lecz teraz to zostało mi tylko zdać prawko ,,T" i isc za traktorzyste na zniwa, będe smigal za 10zł/godz. MTZ z TURem :o może wtedy sie uda a teraz tam sobie luzzz


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek53    0

myślisz że jak sie tam zatrudnisz to ona będzie chciała sie zadawać ze swoim pracownikiem chyba raczej nie, ty tylko będziesz sobie na nią popatrzeć z bliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Własnie, jak przedtem powiedziałem że ania jest najpiękniejsza która widziałem to zaraz, dzięki, ale to nie prawda, nie jestem ładna i wogóle takie tam ale to juz było :o

 

Heh.. tak większość dziewczyn mówi :o


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

UrsusCzesio daj sobie z nią siana:(, jak już tak do Ciebie napisała to to nie ma sensu, i się nie oszukuj że coś z tego może być tak jak ja to robiłem, to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj