marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Rafal180    4

trzeba szukąc i "testowac" wszystko co podejdzie:) Ja nie szukam miłości:) bo mam 18lat i sie poprostu musze wyk*rwić :P nie ma sie co przejmowąc macie jezcze duzo czasu zey znalesc tą jedyną ;-)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ehh no szkoda mi jej troche, taka fajna, w sam raz dla mnie, prawie taka jak ja tylko że ja jeżdze C-360 i T25 a ona MTZ, i john Deere ,taka pomiędzy nami różnica :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Bo niestety gość porąbany, on tak klnął że ja na środku autobusu słyszałem, nauczyciel musiał iść go uspokoić. Piwko też mieli. i kto tu kogo oszukał. :angry:

ursusczesio, tak to już jest jakoś dziwnie z tymi panienkami, że te które uważaliśmy w klasie za spokojne najgrzeczniejsze dziewczynki okazuje sie ze mają chłopaków ćpunów zbujów lub innych szmatławców i w dodatku sa z tego dumne, może przeciwieństwa się przyciągają, a może to ta niepojęta kobieca natura której nikt nie zrozumi :P

a może poprostu z takich domów się wywodzą gdzie ojciec rządzi "twardą" i lubi sobie wypić a dzieci siedzą cichutko a dziewczyna jak dorośnie szuka właśnei takiego środowiska.

to co komu odpowiada i czyje towarzystwo swiadczy o tym człowieku, chociaż Wy tam wszyscyw tym gimnazjum to nieźle porąbani jesteście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No z tym wszyscy to bym nie byl taki pewien ale 70%. Ale znam troche jej ojca, jej matke, pożadni ludzie, ja nie wiem, czy podjarało ją te jego opowieści jak to pojechali do miasta skuterami i robili tam rozrube


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

dzieczyny tak mają.. teraz tak jest ze 90% "lasek" rozgląda sie za takimi co piją i palą bo śa cool bo piją i palą tylko te naprawde mądre dziewczyny wolą tych spokojnych kolesi..a nie takich na jedna nocke. @UrsusCzesio Może tej twojej miłości coś odbiło albo jej nie znasz dobrze:P

 

A i zapomniał bym dodać że te 90% to tez fotki.pl , nasza-klasa.pl , photoblog itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

panowie czym tu się przejmować itak dziewczyn starczy dla wszystkich bo jest ich poprostu więcej........ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

tak jest ich dużo, tylko co ci z takiej panienki ktora ma pusty łeb, tak jak u nas prawie wszystkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Dołączę się do tematu. Nie rozumiem takich dziewczyn co lubią tych co piją, palą, przeklinają itp. Co im z takiego chłopaka co ma 2 lewe ręce i nic nie robi, bo mówi że po co robić, podkradają pieniądze ojcom i szpanują bo maja kasę, ale to nie ich kasa, nie zarobili jej i nie wiedzą co to robota ile trzeba się napracować. Dlaczego nie ma na tym świecie normalnych dziewczyn, które nie pija, nie palą itp. Bo ja znam prawie wszystkie co piją palą a o robocie to nie mają zielonego pojęcia. A tych co pomagają rodzicom na roli to mają gdzieś i się śmieją z nich bo to głupi chłop ze wsi (wieśniak)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

świete słowa mam takkeigo w klasie co ojcowi zarypal 50zl pzresral na maszynie i szpanuje..babka daje mu comiesioc kase jak rente dostanie..a jak bylem u niego i jak jego ojciec weszedl to muwi ze ma fuche a ten odrazu ile dajesz? a i jeszce skutera ojciem mu kupil i juz sie wypiepszyl malo co by z kilka razy pod auto nie wpadł..i cwaniakuje tym i tamtym a wszystkie zanim sie uganiaja..ale nie ma sie co pzrejmowac bo to takie co maja nasrane we "łubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

oj celtis i taki zaraz zbrzuchaczy jakąs fajną dziewczynę i zmarnuje takiej życie, sam znam takei przypadki, fajna dziewczyna z dzieckiem tylko największy feler że się zna ojca tego dziecka :P.

 

co do dziewczyn z gimnazjum lubiacych szmatławych kolesi kolesi, to swego czasu przyjaźniłem się z pewną gimnazjalistką, która to dobrze sie uczyła itd ale wlaśnei jarały ją imprezki chlanie palenie zioło itd, a podkochwali się w niej porządni kolesie z klasy i tacy tam szmatławcy z którymi sie bujała no i ona sama była w kłopocie i sie mnie radziła to co ona ma zrobic przecież ona widzi że koleś się w niej zabujał i wierszyki jej wysuła itd a ona sama nie wie, więc aż tak negatywnie się do tego nienastawiajcie, dziewczyny szybciej dojrzewają i prędzej czy puźniej przejdzie im faza experymentów,pamiętam swoje koeżanki z lo, które ganiały za koelsiami z zety i sie z nimi włuczyły, a teraz jedna wyszła za mąż za jednego z najgrzeczniejszych i najbardziej zasadniczych kolesi z klasy, więc różnie to się w życiu układa.

 

Jak wam teraz takie zachowanie lasek przeszkadza dlaczego nie szukacie młodszych lasek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Jakich młodszych czyli jakich jak nawet dziewczyny (a nawet to jeszcze dzieci) z podstawówki lubią wypić itp te z gimnazjum i lo to nie lepsze. Po prostu to są poj***ne.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba znaleźć taką co się przejechała na kilku frajerach... taka co się uspokoiła i chyba najlepiej ciut starszą, o rok,dwa... trzy lata... moja dziewczyna jest starsza i wyszumiała się... poprostu co młode to przeważnie siano we łbie Panowie Koledzy i co ważne my też świeci nie jesteśmy do końca:D zajrzałem tu po powrocie także niewiele tu wniose :P bo się zmęczyłem wieczorem haha, pozdro


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

Chłopaki mam problem:) tzn problem nie problem:) ale chodizłem z dziewczyną 1,5mc, (wakacje) a w rozpoczęcie roku mi powiedziała że nic z tego nie będzie, po tym wydarzeniu spotkaliśmy się 3 razy jeszcze, ale dowiedziałem się że napewno nic z tego nie będzie, nie dawno mi napisała że musimy zostać przyajcioółmi bo jej brakuje naszych wspólnych rozmów? a wieć dać sobie z nią siana? jesli tak? to doradźcie czy brać się za jej siostre bliźniaczke, dodam że ta bliźniaczka powiedziała że nie chce kręcić z byłym siostry. A wieć dać sobie siana całkiem z tymi siostrami czy próbowąć coś zrobić?:P

dodam że siostra mojej byłej jest ładniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

lepiej sie nie nie świruj pawiana do blizniaczki bo raczej nic z tego nie bedzie.Skoro juz ci mówiła ze niechce krecicić z byłym siostry:) znajdz sobie inną ofiare:D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Bliźniaczki :P Słodko, przynajmniej da się je odróżnić ? Znam jedne bliźniaczki i za żadnego pana nie mogę się nauczyć która to która xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Chłopaki zawsze jest nadzieja :P Bliźniaczki są fajne, ale znów jedna drugiej będzie zazdrościła i podgadywała :P


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hmm mądre rzeczy mówicie lecz, Ania wiem lubi buraków ale chociaz dzięki bogu, ie pali i nie pije, nie nzma jej super, pisalem z nia dużo, lecz cś tak jak kolega jakis napisal że co moglo się. Ale mam jescze ostatnie 8 miesicy w skzole aby się postarać, mi zależy, teraz moze to zobaczyć, na zywo. Jak w szkole się uda, to bede utrzymywał z nia kontakt przez cale wakacje codziennie ponieważ ide tam do pracy, jako mechanik na ich hadziajstwo :o a jak bede miał prawko T to na zniwa bede klocki ładowal MTZ 80 taim nowszym mam nadzieje że bedą mieli tam popielniczki, i radyjko wtedy moge tam siedzieć 24h/dobe. :) Dobrze że jest ta alternatywa pracy, wtedy nie bedzie wkoło buraków tylko ja, zawsze inaczej bedzie zachowywać się sam na sam a inaczej w skzole gdzie pelno kretynów i głupich tekstow lata. Ale trzeba jej przyznać że nie olewa pracy rodzicow, na ile moze to pomoże, widziałem ją jak jeździła Jeleniem. Myślałem że zemdleje, jak widziałem jak zasowa. kręci jedną ręką cudnie to wygladalo i ten ryk 170 konnego jelenia cudne :o


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

w tym i w tym!!

Pełen podziw dla tej Ani ze umie jeżdzić traktorkiem i to takim 170km:O

@UsusCzesio polecam pzrestać palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

no be skity gadam z panienką pytam ja palisz ona nie pyta się mnie a ty palisz ja tak od razu inna rozmowa, tak jak bym dostał kosza


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
no be skity gadam z panienką pytam ja palisz ona nie pyta się mnie a ty palisz ja tak od razu inna rozmowa, tak jak bym dostał kosza

Nie zawsze fajki przeszkadzają w poderwaniu dziewczyny:) wszystko zalerzy jakiej dziewczyny szukasz.Zawsze gdy jestem na imprezie to szukam raczej dziewczyny na jeden raz :):o i Tak było tydzięn temu na imprezie sobotniej :o zapaliłem sobie z dzieczyną 20letnią koleżaką kolegi i skonczyło sie tak że cała impreze byłem z nia i w niedziele byłem u niej:) więc to wszsytko zalezy czy dziewczyna pali czy nie:D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

To ty też niezły agent jesteś :o Jestem młody szczeniak, ale szukam na poważnie laski, ale nigdy mi jakoś nie wychodzi zawsze max 3miesiące jestem z jakąś :o Takie moje życie xD

 

A więc tak jak pisałem stronę wcześniej siedziała fajna dziewczyna za mną, a dziś w kościele nawet się z nią zapoznałem xD Kościół to jest to :)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj