marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Panie Koleżanki i Panowie Koledzy... a to różnie z nami musi być... i to chararakterki nas poróżniają... niby przeciwieństwa się przyciągają a potem poróżniają nas... ja chodziłem do takiej co była jak wulkan a ja jestem chłopak spokojny,skryty i nie lubie drastycznych zmian... i chodziłem za nią jak głupi i ona raz chciała potem nie chciała mnie... raz nie mogliśmy pojechać na dyskoteke bo ona szła na msze za ojca... więc pojechałem z kolegą i jego dziewczyną na zabawe,nie na dyskoteke... do Kamienia Krajeńskiego... wpadła w oko,poprosiłem do tańca i się stało, skromna,mądra,ładna... urodziny jej już były wspólne,teściowa jest w porzo, bratowa też więc mam jakby swój drugi dom... to musi być naprawde przypadek... jak się ma lat 20-30 to swatanie się nie sprawdza ani umizgi... pozdrawiam


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Że ma zdięcie z chłopakiem to nic nie znaczy ! ! LoL Dużo dziewczyn ma zdięcia z kolegami.

No wlaśnie to nie zawsze na 100% jest jej chlopak, ja przez takie coś ją pewnie straciłem bo pośpieszyłem się i wyznałem co do niej czuje bo zobaczyłem zdjecie na NK z jakimś starszym klunkrem a to okazało sie że to jej kuzyn :):P i teraz jest pozamiatane, było mieło, jej kuzynka do mnie mięte czuje więc może z nia sie uda :P:)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak nie jedna to druga :P Dziś w kościele jak byłem za mną siedziała taka fajna koleżanka ;D xD Ale niestety ona się podoba mojemu najlepszemu qumplowi to więc nie wypada, a że raz już mu odbiłem jedną nie będ tego powtarzał bo się chłopak wkur** na maxa xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

No to teraz jesteś "szpec" w tych sprawach :P


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

uważaj żeby ci taka ilość informacji niezaszkodziła...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

Byłbym tylko nic nie pamietam...

Zadam pytanko:

co zrobić gdy płeć piękna złapie cie za ręke??

Może pisało ale nie pamietam..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale niektórzy zadają pytania jak by byli w przedszkolu, albo w pierwszych klasach podstawówki. Niedługo pojawią się pytania typu co zrobić jak zobaczę fajna laske.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

Jeżeli chodzi o moj post to moze jest dziecinny ale niektuzy nie wieza jak sie wtedy zachować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Najwazniejsze to potrafic zartowac i cieszyc sie z zycia;) ja tak robie i jestem szczesliwym czlowiekiem;)

ja mam wiecej przyjaciolek niz kolegow;p a moja kochanka ma 65 kucy pod macha i nigdy mnie nie zawodzi;p


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saherb    36

Z własnego doświadczenia i z obserwacji innych wiem, że dziewczynom nie warto ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia i z obserwacji innych wiem, że dziewczynom nie warto ufać.

Nie warto ufać swojej byłej do której masz coś... a ona nic... wtedy taka wie że dla niej zrobisz dużo a ona to wykorzysta... nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki... trzeci raz to już bagno :P


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Z własnego doświadczenia i z obserwacji innych wiem, że dziewczynom nie warto ufać.

po co ci taka dziewczyna której nie możesz zaufać, takie laski którym sam czujesz że nie możesz zaufać mają inne określenie k.... .

 

chciaż z drugiej strony jak masz 18 lat a laska 16-17 to nie możesz przecież wymagać wierności aż po grub, bo dziewczyny jak i chłopaki w takim wieku szukają i sprawdzają każdą możliwość tzn każdą możliwą osobę i dlatego nie mozna sie tak zaraz negatywnie nastawiać i przeżywać wiekie dramaty miłosne, a to co napisałem powyżej, to niestety niektóre laski czy są tak wybredne czy tak nei mają szczęścia w miłości i szukaja tak przez czasami pół swojego życia, i jak koleś spotka taką dziewczynę i sie zabuja a taka po jakimś czasie zaczyna kręcić ze wszystkimi jego kolegami pokolei to się nazywa brak zaufania :P

 

ufasz - uf - uf kiedyś od pewnej słyszałem, dlatego ufać mozna ale od czasu do czasu sprawdzić co robi laska niby to na spotkaniu z koleżanką nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka    0

chłopaki ,to samo można napisać o Was :P ,czasem potraficie nieźle namieszać w głowach ....tak więc ufać nie ufać wszystko zależy od konkretnej osoby a nie od płci :P


Kolce mają Róże. Nikt nie chce róż dla kolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

oj od pułci bardziej (chyba że ktoś jest homoseksualny :P ) bo jak ktoś sie zakocha a ta druga osoba coś kombinuje spotyka sie z kimś innym potajemnie, lub prowadzi jakieś gierki to jest bardzo bolesne, pytanie tylko co w takiej sytuacji zrobić, czy przeczekać to nie dając nic po sobie poznać ze coś podejrzewamy, czy odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ja nie lubię jak dziewczyna co 2 tyg zmienia chłopaka-a znam takie...

I jak tutaj myśleć o takiej dziewczynie, że jest poważna,odpowiedzialna jak co chwile zmienia partnerów???

A co do tej gry w kotka i myszkę @Ferdek07, to najlepiej jest chyba sobie odpuścić, jeśli dziewczyna w ogóle się Tobą nie interesuje,a już w ogóle gdy ma upatrzonego jakiegoś chłopaka...

Zresztą gdyby w Tobie zakochała się jakaś dziewczyna, która ci sie nie podoba to co byś zrobił??? Pewnie byś ją w jakiś sposób od siebie "odganiał"...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Dawid, ale są takie dziewczyny które się również tobą inetersują odwzajemniają uczucie, ale i innych chłopaków też chciały by sprawdzić i innych też zatrzymać przy sobie, i płacze ci taka ze nie wie co ma zrobić :P to nie chodzi o to ze dziewczyna w której sie zabujałeś ma cię gdzieś i cie olewa, ale właśnei o to że laska odwzajamnia twoje uczucie,a okzauje się że ma już fagasa, którego tak do końca nie chce sie pozbywać i co wtedy z taką laską zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jak to co mówisz jej zeby leciala na dwa fronty hahahaha :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mnie najbardziej ruszyło w zachowaniu Ani to jak przyszla do nas do szkoły, no wszystko narmalnie, za 2 tygodnie, wycieczka, jade ja, i pare osob z klasy. Jechali buraki z 2 gimn. 3 ich było, poszliśmy z kumplem i z nimi na tł autobusu, ale ze to frajerzy poszliśmy zmienić miejsca i zostalo ich tam trzech. Gosc pyta sie Ani czy niedała by mu jej numeru, ona oczywiście mu dała. W drodze powrotnej, gosć pyta jej się, czy nie przyszła by z kuzynka na tył. Ona i kuzynka poszły, tam, nieźle sie bawili, a mi już humor sie skończył. Wziełem od kuzyna kome i napisalem do niej anonimowo że ją kocham. Zaraz sie tam uspokoiła, siedziala cicho zamyslona. Ale na drugi dzień ja dowiaduje sie, że ona pytała sie gościa ktorego dzień przed poznała czy buy nie chchial z nia chodzić. okłamala mnie jedną rzeczą. że patrzy na to co w śrudku a nie na wygląd. Bo niestety gość porąbany, on tak klnął że ja na środku autobusu słyszałem, nauczyciel musiał iść go uspokoić. Piwko też mieli. i kto tu kogo oszukał. :angry:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj