marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310

Ja tam na takiego szybcior nie robie, z ania próbowałem zagadywać już od kwietnia, co udawalo się, dziś mamy sirpireń ostatni raz co pisaliśmy to 28 lipca. To był ostatni buziak od niej ;) 16 sierpnia, ta rozmowa z początku wyglądala bardziej jak bym z kumplem pisał niż z koleżanką, a pod koniec rozmowy, no chcialem się dowiedzieć czy zla na mnie o coś, bo juuż coś widziałem po naszej rozmowie a potem się wkurzyła chyba no i tak jakoś wyszło, dziś już mi to lata i powiewa, mam inne zmartwienia, jak brak dżojtów, ale kupie zaraz, rozwalony komar, cieknący siłownik w T25, a nie jakieś tam na dzień dzisiejszy pierdoły


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem z laska ale stalową... miałem wypadek na motorze(na mojej stalowej lasce) i teraz muszę się z nią rozstać... chce może ktoś kupić ją na psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A jaki, WSK ;), Marzeniem mojego życia było żeby przewieźdź Anie WSK-ą lub SHL-ką


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

no to teraz ja mam pytanko do znawców. niech mi ktoś wytłumaczy oco chodzi pewnej dziewczynie.

 

poznałem niezłą dziewczynę, pużniej sie umówiliśmy na wioskową zabawe. dalej jakos tak niebyło czasu zeby się więcej spotkać. raz przez pomyłkę mi nawrzucała w esach. kilka dni później znów się umówiliśmy, przeprosiła mnie za tego smsa. wieczorek był bardzo romantyczny, szczerze to traktowaliśmy się prawie jakbyśmy byli parą: szczera rozmowa ( dowiedziałem sie takich rzeczy o niej których mało kto mógłby się od niej dowiedzieć) wtuleni poszliśmy pod jej dom i w za***istych nastrojach sie rozeszlismy. po powrocie do domu napisała mi smsa że nic z nas niebędzie i ze wolałaby mnie nigdy niepoznać (????) poprosiła żebym dał jej spokuj więc przestałem pisać chociaż było ciężko. w ten piątek przysłała mi wiadomość ,, czy niechcę z nią jechać na 2dniową wycieczkę??? prosze jedź ze mna!!! niestety niepasowało mi to akurat... a jak ją spotkałem dziś to znów niechce ze mną gadać i mówi że nic się niedzieje.........

 

kompletnie niemam pojęcia oco chodzi!!!!!!! ratunku pomóżcie bo dziewczyna jest naprawdę ,,cud miód'' (tzn jeśli nietrafi sie jej jakiś humorek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejvid    0

maciek08

 

Im nigdy nie wiadomo o co chodzi :D

Lepiej daj sobie z nią obrazu spokój, "bo kręci i nęci" :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

@maciek mam identyczna sytuacje tylko ze zamiast wycieczki zaproponowala mi spacer. Potem napislala ze nic z tego nie bedzie teraz znowu piszemy rozmawiamy raz mowi ze chce sie spotkac a jak ma dojsc do spotkania to mowi ze nie ma checi na spotkanie... i tez nie wiem o co chodzi... chyba najlepiej to ja przycisnac do muru moze sie wyjasni;)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

ehh gdybyścię ją znali........... szczerze przyznała ze miała chęci mnie wcześniej poderwać ale jej odwagi zbrakło.....

ehhh ale może ją wezmę na zaskoczenie????? coś się jeszcze pomyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Dziewczyny są jakieś dziwne tyle mogę o nich powiedzieć naprawdę trzeba mistrza zeby wiedział o co jej chodzi w danej chwili :lol: raz milutkie jak kotek a drugigo dnia jakieś pretensje nie wiadomo skąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Znam to chłopaki, za babą nie trafisz :lol: @maciek08 daj sobie z nią spokój bo szkoda twojego czasu i nerwów, albo baw sie z nią tak jak ona się z tobą bawi


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak chcecie poderwac dziewczyne to jest jeden sposob i dwa wjscia. podejdz do pierwszej ktura sie Tobie podoba i powiedz ze chcesz z nia dzis tego tamtego. Odpowiedz bedzie natychmiastowa pierwsza to:usmiech i wiesz juz co a druga to: strzal z liscia i nici?


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

liście i ,, brak bolca''to nie w jej stylu. chyba jednak ja przycisnę do muru....

 

ehh ale się temat rozwinął....... i jakie ciekawe sposoby sie pojawiły hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

pomysł juz jest tylko muszę ją wyciągnąć na szczerą rozmowe............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

a może dziewczyny się coś wypowiedzą???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Znam to chłopaki, za babą nie trafisz :P @maciek08 daj sobie z nią spokój bo szkoda twojego czasu i nerwów, albo baw sie z nią tak jak ona się z tobą bawi

Chłopie ja mam to samo z Anią, robi mnie w chu** na kadym kroku raz mówi że potrzebuje czasu raz że nic z tego i tak w koło ale moja cierpliwośc też ma granice, i ja jej jescze pokaże co ja potrafie :P Mi zalęzy a czy jej to nie wiem


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

no i się sprawa z Magdą chyba wyjaśniła....... właśnie znalazłem na NK w jej profilu zdjęcie z chłopakiem..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

To ta dziewczyna jest chyba trochę nie teges skoro z dwoma na raz kręci :P


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

więc jednak miałem racje odnosnie "bolca" :P Ale to napewno jej chłopak?? moze jakis kuzyn czy coś

ps. nie ma nic gorszego niż porządna dziewczyna:P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
no i się sprawa z Magdą chyba wyjaśniła....... właśnie znalazłem na NK w jej profilu zdjęcie z chłopakiem..............

 

Że ma zdięcie z chłopakiem to nic nie znaczy ! ! LoL Dużo dziewczyn ma zdięcia z kolegami.


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

napewno jej chłopak!!!!!!! i te zdjęcia wstawiła po tej wycieczce........ więc może zamiast mnie on pojechał,,,,,,,,

było mineło znajdzie sie lepszą......... niema co się martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Na pewno to Kopernik nie żyje, a na tą wycieczkę tylko 2 osoby pojechały O.o?

 

Wyślij mi link jej konta na NK :P na gg 9446307


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

chciałbyś........ popsuje ci humor i powiem że ona ma jeszcze trzy siostry......... hehehe

a co do chłopaka to na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj