marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartus16    10

widocznie miala cie gdzies jesli dala sie podejsc innemu chopakowi ....takie zycie


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A miałem dzis do niej pojechać ale tak to jest pisała do mnie z Nasza-klasa zamist GG na GG jestem zawsze a na NK rzadko i miałem wpaść dzis a że wysłała o 12:22 a ja weszłem na kopma o 19. Ale na 100% nie jestem stracony bo musze dowiedzieć sie kim jest ten krzyś


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

a morze ten Krzyś to jakis kuzyn ??? lepiej sie dokładnie dowiedz kto to bo moze nie potrzebnie denerwujesz ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

@UrsusCzesio

Po co tyle stresu, lepiej zajmij sie żniwami a nie pierdołami sie przejmujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No spytałem sie, odpowiedzi brak, nie moglka skojarzyc o kogo chodzi to chciałem jej wysłać link blaga jej gdzie to było napisane i przez pomyłke wysłałem jej link do www.ursusowcy.fbl.pl i tam było na ostatniej focie wszstko napisane, że kocham i wogóle to i to wysłałem przez pomyłke ajćć trzeba sie tłumaczyć :);) Ale wiem że to koniec :angry: :) :) :) :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
A miałem dzis do niej pojechać ale tak to jest pisała do mnie z Nasza-klasa zamist GG na GG jestem zawsze a na NK rzadko i miałem wpaść dzis a że wysłała o 12:22 a ja weszłem na kopma o 19. Ale na 100% nie jestem stracony bo musze dowiedzieć sie kim jest ten krzyś

i co bys mu zrobil hahahahahaha..... to nie jej wina ze woli innego niz ciebie i tu nie masz co sie bulwersowac.....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

nawet wiecej jak pół, bynajmniej u mnie w okolicy jest wiecej dziewczyn jak chłopaków

 

Nie cytujemy poprzedniego posta!!! - krolikNH

Edytowano przez krolikNH
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi jakoś idzie teraz choć jak zwykle mam wątpliwości, ona ma coś do mnie, jest fajnie czas razem spełniać bo już ni epoprzestajemy tylko na przytulaniu sie :):):) ale ona ma problem, poważny co daje jej do myślenia i napewno nie to że jestem młodszy o trzy lata... a dziewczyna niczego sobie ulalala... uwielbiam brunetki w kręconych włosach ;) i te wspolne zabawy pod chmurka :) a jak tam u was panowie/panie???


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ja narazie nie ma zadnej bliższej koleżanki :) i zabardzo nie szukam ponieważ nie w głowie mi jakies trwałe związki ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

trwałe nie, ale dla nabrania doświadczenie to dlaczego by nie poszukać? Masz 17 lat- moim zdaniem juz odpowiednia pora na szukanie, bo kiedy zamierzasz jak nie teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

hehe :) troche zle sie wyraziłem w poprzednim poscie ;) Nie chodzi mi o to ze niechce mieć dziewczyny :) niechce mieć na stałe. Bo ostatnio to sie tylko umęczyłem z moją byłą :) teraz to tylko na zabawie :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winda    1

Rafał masz racje ;) otuż to... lepiej poskakać z kwiatka na kwiatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
i co bys mu zrobil hahahahahaha..... to nie jej wina ze woli innego niz ciebie i tu nie masz co sie bulwersowac.....

 

Miałem jechać do Niej, a chciałem się dowiedzieć kim on jest czy to kuzyn jaki czy co no i okazało sie ze to ;) Kuzyn, mogłem się kuzynki jej pytać też bym się dowiedział, a przez to że chciałem wiedzieć kto to jest, wyszły na jaw moje uczucia do niej ajaja, kurde linki do blogów pomyliłem miłem wysłać link do jej bloga a wysłałem jej www.ursusowcy.fbl.pl i tam miałem piękną notka którą też edytowali @Patrick345 i @DawidMalw za co im dziękuje, mogli to zrobić bo blog nasz jest na spółke. Zapytałem się jej czy jest na mnie zła zobaczymy jak odpisze, nie wiem kiedy odczytam bo taki pośpiech że można se nodi z 4 litery powyrywać ze zniwami, jescze mi kabel przy władku na + klemie popuścił i nie chciał odpalić a kombajn fullll juz miał wtedy szybko szybko dokręcac ale chociaż mogłem na chcwile zapomnieć o tym przykrym zajściu :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na półmetku żniw ;) troszke nie tak to miało wyglądać... za to dziś znów pod chmurka zabawa i jakoś z ta dziewczyną się układa powoli ale jak i co dalej działać w kropce jestem :) bede robic chyba to na co mam ochote hehehe :) bynajmniej jej sie to podoba:)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Znowu jedziesz nad Mochel, ehh jak się wkurze to pożycze od kumpla SHL podjade do Ani wyrwe ją z jakąś ładną różyczką i tam pojade,m ehh marzenie ale co tam


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Znowu jedziesz nad Mochel, ehh jak się wkurze to pożycze od kumpla SHL podjade do Ani wyrwe ją z jakąś ładną różyczką i tam pojade,m ehh marzenie ale co tam

hahaha shl to dobre bylo 30 lat temu nie teraz...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale jak by ją karcherem umył bo brudna, to łany Motór, lepszy niż komar


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nie wiem jak u was jest ale jak ja bym czyms takim podjechal do panny to by mnie chyba wysmiala haha ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Czemu marzenie? Fajne i oldschoolowe, jeśli możesz to zrób tak ;)

Też tak myśle SHL jedna z nowszych, piękna, a jakiego ma kopa, ale lepiej nią niż Rometem jednoosobowym. SHL jaką ma siłe, nie żeby popisówa ale żeby wstydu nie najeść sie to takim, bo komarem to nawet nie drapne we 2 a SHL i zabawa na jeziorem, pięknie we dwóch jescze przy lesie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

co ty zmieniles orjentacje ze piszesz "we dwóch"?????????????????????? ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
nie wiem jak u was jest ale jak ja bym czyms takim podjechal do panny to by mnie chyba wysmiala haha ;)

Co ty od niej chcesz (SHL) Chociaż troche histori może mam ścigaczem podjechać. Wole cos jak SHL, WSK, Jawa Nie kręcą mnie skutery, to nie ma dźwięku to jest odkurzacz a WSK albo SHL i pohodne to mają piękny głos, piękny wygląd, ja pojechałem moim i mnie nie wyśmiała choć wygląda jak ... Romet Kadet z silnikiem Jawy 50, ładnie drapie ale 0 wygladu

 

EDIT

We DWOJE :) może by teraz, pomyliło mi się ah i ta moja polszczyzna


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nom to dobrze... ja to bym nawet sie nie odważyl na taki krok hahaha ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj