marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Lepiej wyrwać, a nie sie nachlać i podejdzie do ciebie a ja bym stał ledwo na nogach ;):( Wtedy tobym dostał w pysk


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia    0

E tam gadanie, że dziewczyny nie chcą zostawać na wsi. Mi osobiście nie przeszkadzałoby jeśli mój mąż miałby być rolnikiem ;) I mieszkanie w mieście (szczególnie w bloku) jakoś średnio mi się widzi :/

I pamiętajcie chłopaki, że to może wcale nie byłoby złe, gdyby Wasze żony pracowały w innym miejscu niż na własnym gospodarstwie. Jeść coś trzeba i rachunki też płacić a wiadomo jak jest na gospodarce - raz lepiej, raz gorzej a tak to przynajmniej pewna wypłata co miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce by moja dziewczyna/żona miała mi pomagać pracować w gospodarstwie, czasy PRL-u mineły a z nim ten rodzaj gospodarowania, ja sam dorabiam 3-4 dni w tygodniu w Trójmieście, zwierząt nie trzymam... a dziewczyna robiłaby co zechce... chce do miasta do ludzi do pracy prosze bardzo, chce w domku byc kurą domową prosze bardzo... co tylko chce byle tylko kochała... ;)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalek    0

heh..fajnie macie a ja chciał bym mieszkać na wsi,bo bardzo lobię prace rolnika,zawsze na wakacje jezdzilem na wieś do dziadków ale niestety teraz już nie jeżdżę;)(..niestety jestem z miasta...no i moim marzeniem jest mieszkać właśnie na wsi.ale jak na razie to kicha z tego jest no ale mam nadzieje ze kiedyś się spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia    0

karolbor1985 dobrze, że masz takie podejście do sprawy. Nie chodziło mi co prawda o to, że dziewczyna ma odrzucać gnój od krów i orać pole, tylko o pranie, sprzątanie, gotowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

O dobrze malgosia mówisz, ale jak chce no to może tam podjechać przy ladowaniu kostek, oczywiście przy prasach Big pack to wykluczone bo tam nikt widłami nie bedzie rzucał na przyczpe nie ma takich ludzi, a do tematu, Zabawy nie będzie, w ta sobote pewnie tzn. jutro więc jak w przyszłą sobote to nie będzie już %%% o ile Ona będzie bo jak nie no to jakies piwko kiliszeczek ale skromnie można, nie chce wyjsć przed nia na pijaka, bo zależy mi na niej i zrobie wszystko żeby nie wyjść na idiote przed Nią


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Tak czytam Komentarze i sobie myślę ze Kobiety z Warmii i Mazur są naprawdę (hmm jak by to okresic?) sympatyczne/wporządku ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolbor1985 dobrze, że masz takie podejście do sprawy. Nie chodziło mi co prawda o to, że dziewczyna ma odrzucać gnój od krów i orać pole, tylko o pranie, sprzątanie, gotowanie ;)

nie nie tego broń Boże...a co do prania gotowania sprzątanie to istnieje coś takiego jak podział ról, sam sprzątam po sobie nie robi tego za mnie mamusia :( ostatnio nawet uczyłem się wieszać zasłony choć nie bardzo to poszło hehe... ja widze tak jak powinno byc... ide z postępem hehehe :(

 

 

heh..fajnie macie a ja chciał bym mieszkać na wsi,bo bardzo lobię prace rolnika,zawsze na wakacje jezdzilem na wieś do dziadków ale niestety teraz już nie jeżdżę:((..niestety jestem z miasta...no i moim marzeniem jest mieszkać właśnie na wsi.ale jak na razie to kicha z tego jest no ale mam nadzieje ze kiedyś się spełni:)

a ja bym chciał się urodzić w mieście, tam mieszkać tam pracować, w mieście są same zalety ale się lubi to co się ma... musze sobie rade dawać w życiu jak każdy :(


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeeeee tam gadanie, takie problemy to nie problemy, napisze wam kawal:) przychodzi facet (mieszczuch) na wiejska zabawe, ą,ę, podchodzi do dziewczyny i mowi: zatanczymy?? ona: nie dygam, podchodzi do drugiej i to samo, zatanczymy?? nie dygam, podchodzi do trzeciej i mowi: zadygamy?? ona:nie tancze z wiesniakami:) tak wiele ludzi przeprowadza sie na wies a wy mowicie ze dziewczyny do miasta uciekaja, to je zatrzymajcie, przekonajcie swoimi argumentami ze na wsi jest lepiej, musza zostac, kazda dziewczyne mozna przekonac, cos blysnie i bedzie ok...


Firma INKO, co zarobi to na winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Na wsi nie musi byc źle i biednie, jak np. jesteś sam. Ja nie ma rodzeństwa, dostanie gospodarstwo duże, bez zwierząt znajdzie chłopaka, on pomoże co ma zrobić, to żyć nie umierać, znama takie co rodzice mają ha oh wiele to im żyć nie umierać teraz wszystko mają co zechcą


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pieniądze to nie wszystko... ale trzeba je mieć... a to jeden z argumentów jakie powinien posiadać facet... czasem liczy się gest... głupio byłoby gdyby nie byłoby mnie stać na różę a maszyne czy coś tam do gospodarstwa tak B) ale cos przestój się znów zrobił nikt tu sie nie wypowiada coś:)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winda    1

jak to nikt nie wpada?? ;) ja właśnie wpadłem, bo włąśnie mam taki problem natury damsko męskiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no to zapodaj ten problemik ?/


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winda    1

no jest taki problem że musze zagadać do laski ;) znam jej rodziców ale teraz chciałbym ja poznać. no i właśnie jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

weź ją na jakiś romantyczny spacerek i powiedz wprost o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winda    1

to by było proste jakbym ją znał, kiedyś byłem u niej to jej w domu nie było a ostatnio w niedziele ona przyjechała że swoim starszym do mnie to znowu mnie nie było w domu bo do kościoła poszłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

weź ją na jakiś romantyczny spacerek i powiedz wprost o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winda    1

a moze lepiej odwiedzić jej starszego i przy okazji ją poznać??? a mozw zwiąść flaszke wódki?? :) chyba pierwszy krok jest najtrudniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

dobry pomysł odiedzić starszych a przy okazji uśmiechnij się do niej, pożartuj a potem samo jakoś pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

wszysto fajnie tylko ja bym nie brał tej flaszki może on nie lubi alkocholu i już jesteś na straconej pozycji


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winda    1

właśnie ten znajomy bardzo lubi napić się wódki :) ja byłem z nim w zakopanym i piliśmy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dziewczyna byla, i nie ma :angry: Poszła z jakimś krzysiem po prostu byłem zbyt nie śmiały i popełniłem gdzieś błąd, juz za późno, jutro żniwa i co ja caly roztrzęsiony,


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

bywa... ale nie ta to inna ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

to dostałes ładna lekcje na przyszłośc,że trzeba być bardziej otwartym ;) jak nia ta to inna, nie ma sie co przejmowac


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj