marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310

Ja bym dal jej żabojada, jak juz chce innego to chociaż krajowego najlepi rolnika jakiego bogatego, chociaż to ona wszystkich rolników wymiata sprzetem i ha u nas w gminie i w powiecie pewno


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

z tego co widze to bardziej ci zalezy na jej sprzetach i ha niz na niej... bo tak tym sie podniecasz :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ah tam mnie te sprżety latają koło du.... jak by miała jakiegoś władka z przednim to tak ale Jd nie robi na mnie wrażenia tyle że ładnie Ona się może przy nim prezentować :P I tak jak coś to ja zostaje u siebie więc a mnie tam potrzeba jej 1400ha do szczęścia mnie starczą moje 15 też idzie się napracowac jak sie chce


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
najlepi rolnika jakiego bogatego (...) pewno

Na wiejskiej dyskotece:

-zatańczym?

-toż możem

 

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No tutaj moge się tylko moją gwarą posłużć bo do Niej to nie ma co z takim tekstem wyskakiwać, :P:D:)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jednym slowem smiech na sali haha :P ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No a jak no ale od tego postu postaram mówić a raczej pisać, poprawną polszczyzną :P:D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Śmiechowo zabrzmiał ten post w tym temacie :P od razu skojażyłem sobie wspomniany dialog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

oj kazdemu moze sie przytrafic takie cos hehe :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

,, pier...niem tańca" mój kolega raz z takim tekstem do jakiejś panny wyskoczył ale była polewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre, dobre:) fajne rzeczy mozna tu poczytac, a slyszeliscie: "jechoł riolnik na ciągniku, smaczne liody wiózł w koszyku..."??? nie szukajcie dziewczyny ktora ma opór hektarow i sprzetu, bo z reguly to wszsytko maja jej rodzice, a ona szczerze ma to gdzies, woli sie wyksztalcic, ale na role juz nie wroci, chyba ze zyje w stereotypie, to wyprowadzce mnie z bledu, chociaz znam dziewczyny ktore bardzo lubią ziemie i prace na niej. A dobry sposob na dziewczyne?? nigdy nie podchodzcie od tylu :P


Firma INKO, co zarobi to na winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre, dobre, dobre:) fajne rzeczy mozna tu poczytac, a slyszeliscie: "jechoł riolnik na ciągniku, smaczne liody wiózł w koszyku..."??? nie szukajcie dziewczyny ktora ma opór hektarow i sprzetu, bo z reguly to wszsytko maja jej rodzice, a ona szczerze ma to gdzies, woli sie wyksztalcic, ale na role juz nie wroci, chyba ze zyje w stereotypie, to wyprowadzce mnie z bledu, chociaz znam dziewczyny ktore bardzo lubią ziemie i prace na niej. A dobry sposob na dziewczyne?? nigdy nie podchodzcie od tylu :D

dokładnie tak jest panie kolego... prędzej z miasta nas zechce :P a z wioski to różnie... "te z hektarami" właśnie najczęściej czmychają gdzieś w świat


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale ja sie nawet mi niedziwie ze nie chca zostac na wsi...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Z tego co ja wiem no co Ona mi mówiła nie każda by chciała, no to powiedziała że jej tu dobrze i nie ma zamiaru się z tąd ruszać, mam nadzieje że tak zostanie na wieki wieków......Ona to jest tak jak @Pati, lubi rolnictwo a wieś to juz wogóle, na dodatek jedynaczka, czyli są troszke inne od tych co mają rodzeństwo bo taka jedynaczka ma wszystko co chce a jak rodzice mają kase to wogóle,Jest ode mnie pewnie lepsza w jeździe ciągnikiem bo ma opanowane do perwekcji prowdzenie 150konnego JD czyli ja moge się schować bo ja to bym się pogóbil w takim ciągniku :D:( , A czemu się nie dziwisz że nie chcą zostać na wsi widze że ty to sie miastowy robisz, nie chciałbym nigdy mieszkać w mieście, ona narazie też, w tym smrodzie dymie i wogóle a na wsi to zapach gnojówki i spaliny od C-360 sama przyjemność :P:(:(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a kto mowi ze ja sie miastowy robie :P tylko tak jest ze dziewczyny nie chca zostac na wsi bo tu dla nich nie ma przyszolsci ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

O właśnie tak jak napisał Bartek tak jest najczęściej. A wcale tak nie musi być.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No tak same sobie nie poradzą chyba że znajdą chłopa co będzie robił choć w sąsiedniej wiosce jedna wdowa 30ha sama obrabia i nawet dobrze jej to idzie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje koleżanki z wioski pouciekały... i w d... mają no chyba że na dyske trzeba... ale ja póki co wole zabawe w Kamienu Kraj. i tam poznałem moja nowa sympatie...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
Z tego co ja wiem no co Ona mi mówiła nie każda by chciała, no to powiedziała że jej tu dobrze i nie ma zamiaru się z tąd ruszać, mam nadzieje że tak zostanie na wieki wieków......Ona to jest tak jak @Pati, lubi rolnictwo a wieś to juz wogóle, na dodatek jedynaczka, czyli są troszke inne od tych co mają rodzeństwo bo taka jedynaczka ma wszystko co chce a jak rodzice mają kase to wogóle,Jest ode mnie pewnie lepsza w jeździe ciągnikiem bo ma opanowane do perwekcji prowdzenie 150konnego JD czyli ja moge się schować bo ja to bym się pogóbil w takim ciągniku :(;) , A czemu się nie dziwisz że nie chcą zostać na wsi widze że ty to sie miastowy robisz, nie chciałbym nigdy mieszkać w mieście, ona narazie też, w tym smrodzie dymie i wogóle a na wsi to zapach gnojówki i spaliny od C-360 sama przyjemność :(:(:(

Jak jeździ John-em i jest jedynaczka to tak jak mowisz raczej nie bedzie chciala uciekac ze wsi jak inne, bo jej tu dobrze i tyle. Sam jestem jedynak to wiem ze jest mi dobrze tak jak jest i ze wsi nie uciekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Moje koleżanki z wioski pouciekały... i w d... mają no chyba że na dyske trzeba... ale ja póki co wole zabawe w Kamienu Kraj. i tam poznałem moja nowa sympatie...

Na zabawie nad Mochlem????, co sobote tam są ja bylem tam 2 razy za***iście ale drogi powrotnej nie pamiętam bo ciemno było, ale wole na wiosce u nas bo mam teren obeznany


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie że nad Mochelem, w porzo zabawa co? tylko że ja z kulturką, bez piwka czy tam z % co innego... ewentualnie papierosek... czasem wpadam tam z Agatą teraz ale jak długo to nie wiem ;) narazie fajnie jest i to że trzy lata starsza mi nie robi... ale nie wiem jak jej tam :(

 

Nie cytujemy poprzedniego posta... - krolikNH

Edytowano przez krolikNH
Cytowanie poprzedniego posta

być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Zajebiaszcza tylko czlowiek tam nikogo nie zna i wogole tam to mogłem sobie pozwilic na % ale na wiosce jeśli teraz w sobote cos będzie to ostatni raz będę pod %%%% a jeśli w następna to prawdopodobnie Ania będzie juz na wakacjach u kuzynki z wioski i wtedy lepiej nie bo można źle wyjść na tym lepiej bez%% a wyrwać ja na parkiet ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sam stoje ona sama... co za filozofia poprosić do tańca... a nóż widelec to ta jedyna...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj