marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz912    0

Hehe do mnie teraz sapie taki gosciu bo pisałem z jego laska jak przez 4 dni sie z nia kłucił i udało mi sie poprawic jej humor no i wtedy odrazu wielka miłość jego do niej sie odradziła i zakrecił jej znowu w głowie i dzis rano dostałem sms od niego ze dostane taki wjeb ze w szpitalu wyląduje hehe

a ja nic tylko do miasta i bateryjki se kupilem do poganiacza od świń hehe i czekam za nim :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

@nasil90 brawo brawo dobrze powiedziane bo najczesciej tak jest :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Stare przysłowie mówi "gdzie dwóch się bije tam trzeci kozysta" nie zdziw się jesli któregoś pięknego dnia twoja dziewczyna oznajmi ci ze ma cie dość bo zamiast sie nią zajmować to ty się napażasz z każdym ko zblizy się do niej blizej niż na metr


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

oj takie bicie to nie bicie co to jest 3 lepy... jakby gosc lezal w szpitalu to by mozna bylo powiedziec wtedy ze dostal a tak to nie ....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

ale sie w was prymitywne instynkty odzywają - pomyśl sobie ze nie wszystkie laski to idiotki i te wartściowsze widząc ze ty wyładowujesz swoją agresję na jakimś gostku który się do niej zblizył to na kim wyładujesz się jak już bedziecie po ślubie... ?? to jest biologia i instynkty ze człowiek czasem do konca nie wie po co i dlaczego robi to co robi ale dlatego człowiek nazywa siebie istotą myslacą ze powinien panowac nad swoimi zachowaniami


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

dokładnie zaczyna się od niewinnych bujek bo jakiś koles ci nie pasuje aż w końcu obrywa twoja kobieta bo nie zapanowałeś nad sobą


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No pobić go nie pobiłem dostał 3 listski i to wszystko żeby jej nie dokuczali i tyle i takie coś poskutkuje bardziej niż pobicie bo mogą przestraszyć się ale to okaże się we wrzesniu ale najpierw trzeba dożyć do wrzesńia, zobaczymy może jak bede na dobre z nia chodził to się zmienie tak jak mój brat jak znalazł dziewczyne to przestał pić bo tak to codziennie nachlany był, to ja może się uspokoje zobaczymy, zwykle jak się znajduje dziewczyne to też człowiek się zmienia, ah i dzięki za wasze rady skorzytam z nich a gości zostawie w spokoju, wczoraj to mnie nosiło jak zobaczyłem wasze wypowiedzi ale tak jakoś dziś w kosciele przemyślałem sobie wszystko i zobacze co przyjdzie z czasem, bo dziewczyna chociaż fajna, glupki mowią że kocham jej hektary a nie ją, bo kuzyn mi ją pokazał w kosciele powiedział że to Ona bo tam ich rodzinka to dość sławna jest w naszej gminie najwięcej ha (ok 1400 ha) no ale To Ona mi się spodobała i w niej sie zakochałem Jak dla mnie to może mieć 2ha albo nawet 6000ha ale to nie zmieni tego co do niej czuje :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

No własnie wiem kolego co czujesz mam kumpla który tak się zauroczył w takiej pannie że siedział całymi dniami na kompie jak ona robiła się dostępna na gg to on wchodził i pisał z nią już nawet kilka razy się spotkali aż do momentu gdy powiedział takiemu koledze który od razu skołował do niej numer i zaczą z nią pisać no i zawaliło się mój kumpel też od razu pierwsze co to jedziemy mu dołożyć, ale ja mówie mu po co... wtedy to już ta laska by się na niego nie obejrzała bo nie był z nią a odwala od nie kolesi którzy być może jej się bardziej podobali i tedy byłby w sytuacji bez wyjścia. Zresztą ani jeden ani drugi nic już nie zarywają do niej chłopaki zorientowali się że to pusta laska i szkoda zachodu. Ale co do bicia to się najpierw zastanów czy warto lepiej bierz pannę za szyje i zabieraj ją na spacer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A wiec wychodzi tu kolejne dobre rady, Nikomu nie mówić, A bić to ja myśle że tylko w sytuacjach bez wyjścia jak powie zrób coś bo mi dokuczają znęcają się, no to wtedy moge mu liscia pierdyknąć ale nie będę juz niekogo bił bo mu się moja dziewczyna podoba


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Oj jak ja czytam niektóre wasze posty to się za głowę łapie. Mnie jeszcze jakoś żadna laska tak hmm nie "zauroczyła" bo o zakochaniu nie będę mówił bo za młody jestem na to. Ale takie tłuczenie to rajcuje laski z plastiku bądź blachary (bez urazy) jak kto woli. :P

 

Ja zresztą narazie nie mam takich problemów. :D

 

Pozdrawiam :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie wiem co Ona o tym sądzi co zrobiłem nie wiem czy sie dowie zobaczymy, A jej to bym nie zaliczył do takich jak Ty to ujołeś z plastiku, normalna dziewczyna, pracujaca, choć nie tak wiele co inne koleżanki, bo tam tylko potrzeba traktorzystów i kombajnistow, Nie wiem co bedzie dalej, co sie stanie, we wrzesniu o ile pójdziemy we wrześniu bo narazie to bardzo poważnie przykladają się do strajku ale to tak nawiasem mowiac, A i jescze jedno, nie bee napażał każdeko kto zbliży się do niej no bo co to zaraz będzie jej chłopak kto zbliży sie, ewentualnie moge komuś walnać ale bez przesady ale to już za poważniejszą rzecz, nie wiem naśmiewanie się z nas albo cóś w tym stylu ale to MOŻE A po co będe bił cepów, jeden jak się prosił to za wyzywanie miałem policje, bo tam była jedna groźba że jak coś powie to dostanie poprawke


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Spoko ja nie kwestionuje jaka ona jest. Ale wiesz groźby to nie jest najlepszy sposób jakoś chyba milej jest przy browarku omówić to i owo co?? :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

O browarek to będzie albo w tą sobote albo przyszłą na zabawie we wiosce, tylko jak w tą sobote będzie to można dać w czache bo Ania jest we francji i wróci albo niedziele albo poniedziałek, a jak będzie za 2 tygodnie to możliwe że przyjedzie do kuzynki do mojej wioski i wtedy to juz będzie trzeba byc lepiej W MIARE TRZEŹWYM :P:D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a to jakis mlody temat ????????? jak fajna to sie bierz hehe :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0
a to jakis mlody temat ????????? jak fajna to sie bierz hehe :P

 

oj fajna fajna :D tylko mało dostępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

czego ??????? jakas dzika czy co ???


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

O mam ten sam problem teraz to jest mało dostepna na GG wręcz wogóle bo jest we francji mam nadzieje że żaden francuziki sie nie przyczepi :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

właśnie że nie dzika tylko trudna do zdobycia, ale będzie dobrze :P chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja nie rozumiem slowa Trudna ????????????????? dobra gadka i troche sprytu i dziewczyna jest twoja


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Właśnie, to jest ot chyba ja tez myśle ze chya bedzie dobrze jak wróci z Paryża, poprzemyśla pewne sprawy jak ma czas :P:D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale bym sie smial a tu wraca z jakims zabojadem hahaha :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj