marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nasil90    97

nie chciał bym mieć dziewczyny która nie pozwalala by mi się zajmować tym co lubie jeżeli np hobby jeżeli zbiera modele to niech sobie je zbiera a nie od razu sprzedawć je że nie wspomnę o rozmowach o rolnictwie moim zdaniem to jest ograniczanie drugiego człowieka i jeśli jej zalerzy na nim to nie powinna tego robić i odwrotnie


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale co zrobisz, on ma też trochę winy że dał sie owinąć wkoło palca bo by z początku powiedział co i jak to nie aż pójdzie z torbami no chyba ze to jest prawdziwa miłość to sie okaze juz po wakacjach. Ale widziałem jak na boisku klęknął przed nią i dał jej pierścionek :) Czemu ja tak nie mogę :):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

poczekaj przyjdzie i na ciebie pora ja mam prawie 18 lat i chcę najpierw skończyć szkołę a dopiero póżniej znależć sobie dziewczynę bo tak bym mósiał z czegoś rezygnować a nie chcę w połowie nauki zawalac szkoły


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tylko raz sie zdarzyło powiedziec cos nie tak... chodziło o zwrot "ja żem..." ale to był jeden jedyny raz i to już do końca elektronika za mna sie ciągneło... to nie jest powiedziane, że jak jesteś syn rolnika to nas dziewczyna zje.. spali na dzieńdobry... nie jest też mówione, że jak powiesz "mam ziemie" to też oleje... zależy jaka to dziewczyna, już kiedys pisałem, że często te z miasta sa lepsze... Wczoraj nie chciałem jechac na impreze... moje znajome nie chciały więc sądziłem, że łowy będą nieudane... pojechałem za to gdzie indziej, pod chmurke z moim kumplem i jego dziewczyną i sam zaczełem podryw... wpadła mi w oko i chyba z godzine się czaiłem czy podejść i zagadać aż na odwage mi się zebrało (byłem trzeźwiutki bo kierowca jak zwykle) i nic jej nie przeszkadzało że rolnik/robotnik... dostałem numer telefonu i na nastepna impreze umówieni jesteśmy... koleżanek nigdy za wiele mi, byc może w końcu trafi kosa na kamień... najlepsze jest w tym to, że gdy idę sam na podryw, to zawsze rok,dwa trzy lata starsza poderwe... a nawet takie wole... ciutke starsze... tylko żebym znów sie nie natknął jak ostatnio że byłem ja,ona i on!!! czas pokaże i bądźmy dobrej myśli w tych sprawch koleżanki i koledzy pozdro


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030
Cześć wam. Ja też mam pewien problem z poderwaniem dziewczyny. Mianowicie ona ma 13 lat a ja mam 16, podoba mi sie i to bardzo. Ma na imie Natalia. Pewnie jak każdy z was jestem rolnikiem, powiedzccie mi czego my nie mamy w sobie co mają inny ? Ja nie mam pojęcia ! Nataly kocha innego chłopaka a ja chciałbym znaczyc cos wiecej w jej zyciu, prosze was KUMPLI PO FACHU abyście dali mi jakiekolwiek porady, jak jej zaimponować. Jak dla mnie ona jest fantastyczna pod kazdym względem, tylko że ja dla niej jestem ZEREM, jak to zmienić ? ? ? PROSZE O POMOC

 

Chłopaki ale ta dziewczyna jest wspaniała, co z tego ze ma 13 lat ! ale macie racje jezeli o to cchodzi to ona jak przechodzi kolo mojego domu to zatka nos bo jej smierdzi ! Rok temu chodzilem z jej kumpelą, a ona to nawet ze mna gnój na pole woziła :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

O matko bosska ;] Taka dziewczyna to skarb :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to ze tak powiem panna miala atrakcje hehehe


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja powiem tak. Są takie 13nastolatki które mają "lepiej w głowie ułożone" niż niektóre 20 latki... Znam taką jedna co po prostu zatrzymała się chyba na 12 roku życia.. I do tego prawdopodobnie jest w ciąży... Nie mam nic przeciwko ale niektórzy muszą dorosnąć do wielu rzeczy a zwłaszcza do takiego obowiązku.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ja sobie upatrzyłem taką gorącą 14 :D bardzo ładna,zgrabna itp.Ale gdy ja blizej poznałem to sie rozczarowałem :D dziecko fotki.pl :D w głowie to zero :D No ale co zrobić ..są ludzie i taborety :D Teraz jestem na etapie bliższego poznania innej koleżanki.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

dzieci fotki to są najgorsze jakie mogą być...a jak zaczną pisać cos gdzies albo mowić to "koffanie" czy inne takie teksty to jest gorsze od wiejskiej gwary! a najlepsze dziewczyny są niepozorne :D a taka co gnój wozi na pole to naprawde kobitka do tańca i do różańca :D a czasem to by i można poderwać na jakiegoś JD za pół milona czy coś w tym stylu :D bo na zdelelowacną c-360 to nie zabardzo :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Najpierw woziła ze mną gnój c - 360 a potem Ursuskiem 1212 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

hahah dobre dobre ten jezyk a czy ktos go uzywa na forum ?????????????? :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oh taka żeby ze mną gnojek woziła, no już gnój nie musi być ale słome, albo zboże, ja to bym jej nie poderwał nawet moimi ciągnikami lecz na odwrót ona mnie jak podjechała jakimś jeleniem to by mi się nawet spodobało :P Jak się wczoraj koło niej byłem przejechać komarem to ja myślałem że z niego spadne, Z daleka warsztcik widać sie świeci, plac co ma ok 1ha no to plac pełen gratów z niemiec do remontu, a pod warsztatem 26 ciągników wyremontowanych na sprzedaż a na podwórku to dopiero sprzęt czemu cyfrówki nie wziełem ja pierdziele


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

jak widze to pismo to chce mi sie bełtac :P współczuje rodzicą tych zwyrodnialców uzywających tego głupiego jezyka :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

chyba to jest jakas choroba bo przewaznie tak gadaja dziewczyny co uwazja sie za niewiadomo kogo dla mnie to paranoja :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

bartuś w 100% cie popieram ! i w większości dzieci fotki.pl :P wystarczy tam wejsc na pierwsza lepsza dziewczyne i juz mamy okaz do leczenia :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

DaJcIe SpOKóJ DZi3cIą FotKi :P to ze sie urodzili z zanikiem mózgu to nie znaczy ze mozna je obrazac :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no wlasnie nie smiejmy sie nad niepełnosprawnymi umyslowo :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Hey, pisze w tym temacie (chyba) pierwszy mój post. Ja zapoznałem swoją miłość u przyjaciela na urodzinach. Potem sms-y, spotkania, aż w końcu powiedzieliśmy sobie no wiecze;P szczerze. photoblog możecie tu zobaczyć nasze zdj;) Tylko szczerość wiąże uczucia;)~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Paweł mała reklama naszego PB. :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj