marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

bartus16    10

a ja tam bym go po bil a co niech ma za swoje i na kogos tak juz brzydkiego twoja luba nie spojrzy hehe :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skofo    29
Witam koledzy i koleżanki :)

Mam takowy problem, zacząłem się spotykać z dziewczyną, tzn traczej narazie ją odprawadzać ze szkoły do domu :) bo na spacer nie może się wybrać bo ma tam coś z nogą - ale mniejsza o to:) długie rozmowy na gg prawie codziennie. Ale ona czuje nadal coś do starej miłości, ja z resztą do swojej też. Ale kurde jest w tym problem że ona mi się strasznie podoba, ona też mówi że ja się jej podobam że taki i taki i w ogóle. Nawet jej matka powiedziała że jestem słodki i romantyczny :)

ale ta jej stara miłośc (nie odwzajemniona) i co z tym fantem zrobić? Pobić go - największa głupota, może pokazać co się potrafi na jakiś zawodach pomiędzy klasami - no nie wiem czy to takie też mądre, więc coś doradźcie :))

 

POZDRAWIAM MANTAS

 

Lej śmiało :)

A tak na poważne to na razie sie spotykaj z nią na mieście lub gdzie popadnie nawet i w stodole na sianie :) bo jeżeli sie nie postarasz to możesz ją stracić(własne doświadczenie) i teraz mam problemy bo nawet na gg nie mogę z nią pisać ani sms-a posłać a broń boże żebym sie z nią spotkał bo jej chłopak to "cep" jak ich mało i zaczyna podskakiwać do mnie :)


Ursus 1893 - 26.04.2011 Rest in Peace :( [*]


U mojego teścia hektarów dwadzieścia cztery konie w pługu do cholery długu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to ty nie masz kolegów? ze ci jakis cwel podskakuje heheh :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe na podryw zawzse najlepszy jest jakis tekst np ostatnio kolega do dziewczyny na zabawie mowi zdejmij koszule to zobacze twoje cycule :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skofo    29
to ty nie masz kolegów? ze ci jakis cwel podskakuje heheh :)

 

Stary bym chciał to na 1 dzień w żniwa wezmę i po 4h padnie sam a ja długo jestem cierpliwy a kumpli to mam ale zwieją zanim coś sie stanie :)

 

Sorka za OT


Ursus 1893 - 26.04.2011 Rest in Peace :( [*]


U mojego teścia hektarów dwadzieścia cztery konie w pługu do cholery długu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

ale to nie był jej chłopak!! tylko ona po prostu do niego coś poczuła;) i to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ach z tymi dziewczynami to są same problemy. Ten co ma dobre zamiary to zawsze mu sie nie uda a ten co tylko by chciał ją hmmm..... i potem kopa w dupe jej to się do nich kleja a potem tylko placz i zgrzytanie zębów ale już za późno wtedy albo tych co się dobrze biją i co lubią bo taki zwykły rolnik to sie może schować dla takich ale i tak by miał większe szanse bo taki fizol na mnie by z palą a ja z widłami pierwszy cios i zakład pogrzebowy na miejscu bo widły w plecach :):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Witam koledzy jakoś udało mi się dostac na af po długiej nieobecności, szczerze to miłośc zmarnowała mnie przez ostani miesiąc tylko myślenie o niej % i reszty nie pamietam, duzo rzeczy pochrzaniłem no ale może wkońcu pora dla mnie żeby wziąśc się w garśc... Ehh te kobiety i miłośc.... :)


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie ostatnio bawiłem na dancingu... wczoraj i dziś... no mnie wyrwała kobieta...coś dziwnego hyh ale do tańca tylko... a dziś znów dyska czyli postojowe a jutro z kolezankami do Gdańska... a wolałbym posiedzieć z tą jedyna tu na miejscu jakiś dzień bo już mnie wszystko przerasta... praca w Gdańsku a potem u siebie ech... i jak ja mam znaleźć kobiete :)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

a ja jestem na razie wolny. Miałem dziewczynę, to z nią więcej czasu spędzałem...- ostatnio jestem sam i brakuje mi tego. :) - ale ostatnio zauważyłem ze wzbudziłem zainteresowanie w pewnej dziewczynie(o rok młodszej) - codziennie, od tygodnia widzę jej zerkania no i myślę jutro, lub przy najbliższej okazji do niej podejść - nic nie tracę, a zyskać można wiele (można sobie wyobrazić;p) - ale co na początek - ,, Cześć, mogę ci zająć kilka minut? - zauważyłem że ty mnie zauważyłaś, i tutaj chciałbym zauważyć fakt,że ja też Cię zauważyłem , i nie mogłem sobie odmówić pokusy poznania Cię,. Jestem xxxx ,, może być.? Do tego spytałem naszej wspólnej znajomej czy nie dałoby się żeby nas zapoznała i się zgodziła, to może nawet nie będę musiał sam się silić na zagadanie do niej. Juz nawet wiem co powiem , ale na miesjcu może mnie zamurować. - oby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

lepiej nie planuj co do niej powiesz bo i tak zazwyczaj inaczej wychodzi


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Cześć wam. Ja też mam pewien problem z poderwaniem dziewczyny. Mianowicie ona ma 13 lat a ja mam 16, podoba mi sie i to bardzo. Ma na imie Natalia. Pewnie jak każdy z was jestem rolnikiem, powiedzccie mi czego my nie mamy w sobie co mają inny ? Ja nie mam pojęcia ! Nataly kocha innego chłopaka a ja chciałbym znaczyc cos wiecej w jej zyciu, prosze was KUMPLI PO FACHU abyście dali mi jakiekolwiek porady, jak jej zaimponować. Jak dla mnie ona jest fantastyczna pod kazdym względem, tylko że ja dla niej jestem ZEREM, jak to zmienić ? ? ? PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Ja też mam pewien problem z poderwaniem dziewczyny. Mianowicie ona ma 13 lat a ja mam 16, podoba mi sie i to bardzo. Ma na imie Natalia. Pewnie jak każdy z was jestem rolnikiem, powiedzccie mi czego my nie mamy w sobie co mają inny ? Ja nie mam pojęcia ! Nataly kocha innego chłopaka a ja chciałbym znaczyc cos wiecej w jej zyciu, prosze was KUMPLI PO FACHU abyście dali mi jakiekolwiek porady, jak jej zaimponować. Jak dla mnie ona jest fantastyczna pod kazdym względem, tylko że ja dla niej jestem ZEREM, jak to zmienić ? ? ? PROSZE O POMOC

daj spokój panie kolego... poszukaj kobiety nie dziewczynki :) ej co na ma w głowie jeszcze...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja też nie wiem jestem rolnik czyli jestem gorszy od tego co lubi pograć w siatke, podnoszą cięzary itp.

Nie ma co planować bo jak sie temat zmieni to będzie gorzej chyba ze wymyślisz kilka tekstów na każdą okazje :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

to zalerzy jakim jesteś rolnikiem jak słyszałem jak koleś zagaduje z dziewczyną i mówi do nie "późnij się zobaczym"

to normalnie ręce opadają trzeba jakoś się wyrarzać po ludzku a nie jak do krowy


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

W szkole to podchodza do mnie i mówią zebym powiedzział jakiś takst, z takim akcentem jak kolega wyżej sie wyraził. No niestety ale moja polszczyzna pozostowia wiela do życzenia ale to nie ważne, większości nie podoba się że wogóle jestem rolnik no chyba że laska jest z gospodarstwa


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

hehehe rolnikiem sie mozna nazywac jak sie ma na siebie pole i gospodare narazie ty jestes parobkiem u swojego ojca hahahaa :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
"późnij się zobaczym"

to normalnie ręce opadają trzeba jakoś się wyrarzać po ludzku a nie jak do krowy

hahaha :) panowie nie wiem co wy macie za problemy :) ja tez jestem rolnikiem i jakos nie mam zadnych problemów z dziewczynami :) Mieszkam w miescie i kazdy wie ze jestem rolnikiem a jakos zadnej dziewczynie to jezcze nie przeszkadzało :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

oj jak sie przebywa w innym srodowisku to sie do tego nie nawyka ale jak ja nieraz slysze znajomych to az zal sluchac ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

no dokładnie jednym dziewczynom to nie przeszkadza ale inne albo zaczną się śmiać albo uciekną ja nie rozumiem młodych ludzi 16 17 lat którzy mówią tera choćta itp to jest dla mnie dziwne


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wiem że formalnie nie jestem i jak już to parobkiem u brata :) Nie mam jescze gospodarstwa ale chcę mieć za rok to ja już muszę mieć papiery złożone do szkoły wiec wiem do jakiej. Ale u mnie w szkole to mają alergię na przyszłych rolników chyba że sama chcę zostać a takie są. Ine wolą tych co za***iście grają w siatke albo w noge, lub chodzą na siłownie i wyklądają jak ppudziany. Patrzą tylko na wygląd i co robisz a tam głębiej nie chcą juz poznać. Mój kuzyn z mojej klasy zbierał brudery tak jak ja ale przez dziewczyne sprzedał wszystki mi o ciągnikach tez nie można z nim pogadać, a dziewczyna typowa miastowa, ale co zrobisz milość jest ślepa. Ale jest to para że aż sie chcę patrzeć na nich, pokłucą się za 5 godzin pogodzą :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj