marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

abuk14    1
abuk 14

opowiadaż głupoty. to że jesteś zapracowany to jeszcze nic nie znaczy. zamiast siedzieć przed kompem lepiej byś poszedł na imprezke ;):)

zetor

Racja "teco kwiatu to pół swiatu" a mamy jeszcze dużo czasu :)

Uwierz mi, ale właśnie od jakiegos czasu nie mam wcale kiedy sedziec przed kompem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
...już czuć, jak wbijasz się w zbroję :) , która pozwala nie odczuwać czegokolwiek związanego z emocjami i uczuciami...Przeobrażasz się, by nie czuć smutku. Tylko chłód. Cóż...nikt nie znosi być zawiedzionym...

Bez przesady, nie jestem jakimś ascetą :) ale słusznie zauważasz w tym pewien prosty mechanizm obronny który z czasem bardzo wchodzi w krew i staje sie naturalnym zachowaniem. Nie czuje potrzeby płaszczenia sie przed dziewczyną żeby chociarz mnie lubiła. Coś nie pasuje to dowidzenia.

 

Przykład sytuacji którą opisałem 2 strony temu, przecież mogłem sie podłamać bo koleżanka strzeliła focha i cały tydzień chodzić zdołowany (a kiepski nastrój udziela sie też otoczeniu) albo prosić o litość wyzywając siebie od kretynów i innych pajaców (bardzo budujące :)) choć nic złego nie zrobiłem... A tak drugiego dnia byłem w świetnym nastroju pomimo podwyżek OC :)

 

Eej! :) Nie przesadzaj! 23 strony opisów sytuacji, 10 stron porad, 15 stron żartów, 5 stron nie związanych z tematem i tylko 6 stron żalu, zawiedzenia, rozczarowania ;) .

No niech Ci będzie :)

 

Mirasek to chyba sobie wypił :)

Jednego browarka na obniżenie ciśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuszka23    1
czemu jedne dziewczyny są takie... puste, czasem dochodze do wniosku że nieraz od rolnika to wolałyby jakiegoś z kryminału

co prawda to prawda


Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0

Ehhh panowie Jeśli obniżycie kryteria ci do wieku i urody to na pewno coś się znajdzie ;) a tak na poważnie to trzeba szukać, ale nic na siłę. Odpowiednia dziewczyna sama sie znajdzie w swoim czasie(mam nadzieję). A koledzy tez nie są święci, jak słyszę kumpli z klasy, i mówią o dziewczynach swoich kolegów że ta brzydka że ta gruba a ta chuda to mnie szlag jasny trafia bo normalny człowiek szuka takiej dziewczyny która mu się będzie podobać a nie reszcie otoczenia. Oczywiście wypowiadają sie tylko Ci którzy sami dziewczyn nie mają. A więc panowie głowa do góry i nie słuchać bzdur tylko swojego własnego rozsądku.

pozdro powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Seb@: trafi sie tak że nawet ta niezbyt piekna ma cie w d... bo sie jej to i to nie widzi a mysli że chłopak zdesperowany na wszystko pójdzie... jakieś wymagania trzeba mieć... jak narazie sie spotykam z pewna dziewczyną i jest z charakteru super i jak dla mnie bardzo ładna choc wielu określiłoby ją jako taka sobie... byc może nie wyjedzie zagranice to będzie moze to ta właściwa... dobra spadam odpoczywac jutro znów do Gdyni na robote a po Bożym Ciele u siebie:P praca praca... tylko żeby coś wiecej było w tym życiu to będzie super..pozdro koledzy i koleżanki


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuszka23    1
Jeśli obniżycie kryteria ci do wieku i urody to na pewno coś się znajdzie

 

Dokładnie!!!

Jak będziesz miał super laske to będziesz szukał długo i bedziesz ją miał do ludzi,

a taką srednią to bedziesz ją miał do siebie!!!!!

A tak na serio to niepatrz na kolegów (bo oni najczęściej p.. głupoty) tylko rób swoje i na nic sie nie oglądaj!!!1


Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie obniże ani nie zawyże... nie chce modelki bo do takich to sporo konkurencji i potem kłopoty... jak dla mnie to nawet jak jest jej ciut wiecej to fajnie bo lubie wiecej ciałka... ale i tak chodzi po pierwsze by sie dogadywać... co z tego, że ładna jeśli ona nie będzie słuchać... zresztą jak bym pokazał dziewczyny do których cos miałem to byście powiedzieli, że to normalne dziewczyny... raz tylko poleciałem na taka super... tylko o kosmetykach ciuchach i ploty na innych chłopaków... co się okazało później że to była zwykła sz.... teraz poznałem taką miła dziewczynę, mieszka w Chojnicach... i jak pisałem normalna, zwykła dziewczyna...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartez1221    0

no cóż my chłopaki ze wsi mamy troche ciężko z dziewczynami:P i nie chodzi o sam wygląd, ale to w jakim jesteśmy położeniu. no bo co podejdziesz do dziewczyny i sie spytasz: cześć, chciałabyś zobaczyć moje krowy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

ten kto by tak zrobił to chyba by idiota był - proste że dziewczyna by się od razu spłoszyła. Taka informacja to sama wyjdzie. jeżeli zapyta to też kłamać nie trzeba bo prawda wyjdzie na jaw. jak jest to dziewczyna ze wsi i gdzieś mieszka w pobliżu to wie czym się zajmujesz. Gorzej że nie za bardzo mam śmiałość do dziewczyn. Jeżeli traktuję dziewczynę czysto po koleżeńsku to rozmowa się klei i wogóle świetnie jednak gdy coś tam do niej czuję to idzie trochę gorzej. teraz sie dowiedziałem od jednej koleżanki że zaimponowałem jej koleżance (skakaliśmy w dal, a w tym jestem dość dobry) i sam zauważałem że rzucała takie spojrzenia na mnie... tylko czy to nie głupi żart. Zagadałbym do niej ale cały czas włóczy się z koleżankami. Musze ją chyba samą przyłapać gdzieś i po prostu jakoś zacząc rozmowę.. moze sie nie wydygam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartez1221    0
ten kto by tak zrobił to chyba by idiota był - proste że dziewczyna by się od razu spłoszyła. Taka informacja to sama wyjdzie. jeżeli zapyta to też kłamać nie trzeba bo prawda wyjdzie na jaw. jak jest to dziewczyna ze wsi i gdzieś mieszka w pobliżu to wie czym się zajmujesz. Gorzej że nie za bardzo mam śmiałość do dziewczyn. Jeżeli traktuję dziewczynę czysto po koleżeńsku to rozmowa się klei i wogóle świetnie jednak gdy coś tam do niej czuję to idzie trochę gorzej. teraz sie dowiedziałem od jednej koleżanki że zaimponowałem jej koleżance (skakaliśmy w dal, a w tym jestem dość dobry) i sam zauważałem że rzucała takie spojrzenia na mnie... tylko czy to nie głupi żart. Zagadałbym do niej ale cały czas włóczy się z koleżankami. Musze ją chyba samą przyłapać gdzieś i po prostu jakoś zacząc rozmowę.. moze sie nie wydygam ;P

 

Powiem Ci że powinieneś do niej zagadać, ale jak znam życie to same koleżanki bardzo Ci bedą utrudniały sprawe... no i wiadiomo że prawda wyjdzie na jaw :) no ale cóż takie życie, ciekawe jak zareaguje na wiadomość czym sie zajmujesz:P ale nie powinno być źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ja nie wiem jak tak można ciągle z koleżankami chodzić :/ U mnie tak samo, na osobności się nie spytasz bo zawsze w grupie chodzą. A po drugie koleżanka jak to koleżanka, zazdrościć będzie, puści plote w świat i potem będzie na ciebie kobita patrzała jak na debila


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

cykacie się chłopaki, dorwać taka na osobności, gadka szmatka jakaś ściemka i przejść do czynności, niby nic a jednak wykonac jakieś ruchy, one z wami się droczą bo widzą waszą nieśmiałość i są pewne ze nie odważycie sie na jakiś ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

taki madry jestes to ciekawe czy sam bys tak dorwal dziewczyne .... :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jeszcze by cie o cos oskarzyla hehehe :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No ta, przed kompem to każdy cfaniak, podejdę, pogadam tego tego :) A przychodzi co do czego to się plany zmieniają :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
cykacie się chłopaki, dorwać taka na osobności, gadka szmatka jakaś ściemka i przejść do czynności, niby nic a jednak wykonac jakieś ruchy, one z wami się droczą bo widzą waszą nieśmiałość i są pewne ze nie odważycie sie na jakiś ruch

Dokładnie :) niema sie co cackać :) trzeba byc pewnym siebie.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
Dokładnie :) niema sie co cackać :) trzeba byc pewnym siebie.

 

przekonałem sie ze to prawda:0

tak jak mowi kolega : nie, a sie co cackac. albo sie jest pewnym siebie to laska to docenia albo sie wystraszy i macie juz jasną sytuacje a nie jakies podchody i tajemnice no a najgorzej jak załatwiacie sprawe nie daj Boze przez jej kolezanke...ojojoj..to wtedy uzna ze boidupa z ciebie i nie masz sie co starac..:)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

heehehe

 

pewnym siebie.

hehehe

 

facet powinien być facetem!, ale jak zwraca sie do kobiety powinien być miły i uprzejmy.

a to że jedziesz na maxa to hehehe daje tylko znać do jednej rzeczy.

Kobieta to kobieta, no chyba że w trafisz na taką co chce mieć dużo "kwiatków" a ty jesteś taki że chcesz też mieć ich dużo (byłych)

Kobieta jest zmienna, uczuciowa. Czasem daje w kość i trzeba to znieść. My tez im dajemy popalić czasem.

To wszystko zakręca się koło.... i powstaje pętla.

Trzeba z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
facet powinien być facetem!, ale jak zwraca sie do kobiety powinien być miły i uprzejmy.

a to że jedziesz na maxa to hehehe daje tylko znać do jednej rzeczy.

Kobieta to kobieta, no chyba że w trafisz na taką co chce mieć dużo "kwiatków" a ty jesteś taki że chcesz też mieć ich dużo (byłych)

Kobieta jest zmienna, uczuciowa. Czasem daje w kość i trzeba to znieść. My tez im dajemy popalić czasem.

To wszystko zakręca się koło.... i powstaje pętla.

Trzeba z tym żyć.

nie chodziło mi o to zeby byc wulgarnym i takie tam...:0

tez uwazam ze facet powinien byc miły i uprzejmy ale tez zdacydowanie i pewnosc siebie to podstaw.

kobiety to kobiety..zaden facet ich nie zrozumie:)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

ja zawsze mówiłme że jestem rolnikiem kiedyś pięc lat temu to była siara a teraz teraz to rolników miejskie dziewczyny postrzegają jak rezusów i liczą w myśłach dopłaty. Dopiero jak zobaczą mojego fiata 126p to widzą że coś jest nie tak


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no i co z tego ze masz fiata 126 ... z czasem zmienisz na lepszy wózek <_< i wedty juz dziewczyny nie beda sie zrazac <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

maluchem też sie można lansować...na allegro tyle jest ofert że można kupić malucha po super tuningu juz za 1000 zł. <_<<_<


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokój auto jak auto grunt by było zadbane i czysto w środku(!) butelki po piwie z eskapady z kolegami wyglądają zniechęcająco... pety smiecie... jak już dziewczyne zabieracie to zupełnie inaczej patrzy jak czysto jest... ale się tym nie przechwalać że sprzatałem bo kartofle wiozłem <_< choć racją jest, że jedne patrzą jaką furą jeździ chłopak ale to są takie pustaki że szok... i to częsciej nasze koleżanki z wioski są(oczywiście nie wszystkie)... co tam po ładnej buźce zgrabnej figurze jak głupia... ja poznałem fajną dziewczyne ale musiała wyjechać i dla niej nie było ważne czym jeżdże czym sie zajmuje... gdyby znała mnie dłużej to by została a tak pozostało gdybanie... ale wierze że jeszcze taka spotkam...

Idiotkami nie ma co sie przejmować lepiej poszukać dłużej a nie rzucać sie na padline... pozdro koleżanki i koledzy z forum


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skofo    29

Mam taki sam problem z dziewczynami ponieważ jak sie dowiadują że pomagam przez wakacje u rolnika to mają mnie za idiotę i że coś ze mną nie tak

Teraz prawie każda dziewczyna patrzy na kasę auto i wygląd zewnętrzny :/ nie wiem dlaczego na wygląd bo on zawsze sie zmieni i to jest denerwujące <_<


Ursus 1893 - 26.04.2011 Rest in Peace :( [*]


U mojego teścia hektarów dwadzieścia cztery konie w pługu do cholery długu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj